Vysílání České Konference, středa 13.9.2017

A je tu první zářijové vysílání České Konference a jistě už netrpělivě čekáte, jaké bude. Bude to volební SPECIÁL s Karlem Křížem a Alešem Svobodou.

Po čase odpočinku, kdy jsme si také dopřáli cestovat a poznávat nová místa naší krásné země, se tuto středu vydáme společně s vámi na cestu za politickým Hnutím Cesta, které přijde do studia v plné sestavě, abychom pohovořili o blížících se volbách a o výhledech i propadech naší společnosti. Co nás čeká a nemine? Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové? Tentokrát budeme telefonicky volat i dalším hostům našeho vysílání, abychom získali více pohledů a názorů.

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody? A jaký by měl být správný vůdce?

Věřte, že na tyto otázky Vám dáme v našem vysílání ČK odpověď.

V závěrečné hodince otevřeme i další životní témata, která jsou v současném dění stále naléhavější.

Můžete se též těšit na velmi inspirující, aktuální a nadčasový text pod názvem „VEDENÍ“ od S. Schwartzkopff v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu „Vysílání České Konference“ zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

 

Karel Kříž

Šipka http://www.radiobohemia.cz/
Šipka https://soundcloud.com/radiobohemia (audioarchiv rádia včetně záznamů starších pořadů ČK)
 

Související články:


hodnocení: 4
hlasů: 1

2 komentáře

Přidat komentář
  1. Pan Kříž by mohl vědět, z pohledu místa člověka v dnešním světě, že lépe již bylo. To ale neznamená, že „nějaká“ úroveň bude jen a jen klesat.

  2. ad./ Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody? A jaký by měl být správný vůdce?

    Věřte, že na tyto otázky Vám dáme v našem vysílání ČK odpověď.

    Tak to jsem zvědavý. Zatím ale nemám důvod věřit.
    Václav Žáček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Gnosis.cz - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů / provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2016