mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – výjimečné vysílání 1. ledna 2017

ceska-konference-novorocni-vysilani-2017Zveme vás k výjimečnému novoročnímu vysílání ČESKÉ KONFERENCE – v neděli 1. ledna 2017 od 15:30 do 17:30.

​Ano, je to již jeden celý rok, co jsme začali působit na internetových rádiových vlnách ve spolupráci se slovenským rádiem Slobodný vysielač. Tato vřelá a jedinečná spolupráce nám přinesla velké zkušenosti a otevřela další možnosti, jak více pomáhat dnešní společnosti v nalézání cest „Kudy a jak dál?“

V našem novoročním vysílání se můžete těšit na nové výhledy, inspirace a cesty, které otevíráme pro Nový rok 2017. Společně shrneme rok předchozí, připomeneme našim politikům jejich sliby – chyby a co nás čeká v mediálním prostoru.

Je důležité také připomenout, že cílem České Konference v období 2009 – 2019 je Obecná porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti. Její snahou je též pomoci ozdravění naší společnosti ve všech oborech lidského života. Pomoci nalézt chuť i odvahu spolupracovat a nacházet řešení bez ohledu na třídní, společenské, ekonomické, ale i duchovní rozdíly lidstva. Pevně věříme, že přes stále více se rozšiřující bezradné tápání všeobecného společenského, politického i ekonomického vývoje východisko existuje.

Vše záleží jen na tom, budeme-li my sami chtít.

Oslovujeme tímto všechny, kdo v sobě i v dnešní zrychlené době stále ještě chovají živou potřebu a touhu účinně pomoci současné společnosti k obnovení tradičních hodnot a spolu s tím i k uspořádání mezilidských vztahů jako základního pilíře pro možnost zdravého rozvoje lidské společnosti i každého jednotlivce v ní žijícího.

„Tato země volá po opravdových občanech, po rytířích naděje!“

Povzbudivá slova ze skvělého vystoupení na ČK pana Zdeňka Mahlera.

Buďte ve střehu a s námi v neděli od 15:30 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač SK.

Do vysílání České Konference můžete živě volat i své dotazy na tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk

Pokud byste měli zájem nám pomoci nebo s námi více spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat nebo nás podpořit jakýmkoliv příspěvkem. Číslo účtu pro vaši finanční pomoc – 251713558/0300. Za všechny formy podpory děkujeme. Váš příspěvek pomáhá našemu vysílání pro vás.
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Tisk Tisk

5 komentářů

 1. Přátelé, zdá se mi, že tenhle web s názvem „Hledání světla“ se postupně mění na stoku všemožné špíny světa. Na internetě jsem našel dost zajímavé informace o „Projektu Rezonance“ kterého je autorem uznávaný, ale i zatracovaný Nassim Haramein, který se pokouší svými teoriemi spojit duchovní svět s materiálním, ale je to většinou v AJ, proto mne zajímá jestli se u nás nenajde někdo, kdo se tomu věnuje a je schopen tuhle teorii srozumitelně reprodukovat i v češtině. Pokud je tady někdo, kdo se tím zabývá, mohl by tady nějaké informace o tom publikovat.
  Dík za porozumění.

 2. Ahoj

     Potřebujete půjčku? Jste v dluzích? Chcete začít podnikat a potřebujete kapitál? Potřebujete půjčky nebo financování z jakéhokoli důvodu? Vaše pomoc je konečně tady, protože půjčujeme všem za levné a cenově dostupné úrokové sazby ve výši jen 2%, pokud nás zaujme, kontaktujte nás dnes na elitefinance2000@gmail.com, telefonní číslo:

  Díky a Bůh žehnej
  ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM
  ELITE FINANCE

  1. Ne, nepotřebujeme peníze. Nám stačí potrava pro duši:-)))))))))))))))))
   Nejen chlebem živ je člověk…

 3. Potřebujete Garantované a cenově dostupné nízké skóre? Pokud ano, aplikujte s námi a dostaňte se rychle
  dnešního schválení. Žádné kreditní šeky, žádné zajištění. snadné kroky, rychlé financování
  a nízká úroková sazba. Kontaktujte nás dnes na adrese jeffloanfirm3@gmail.com

  Poznámka: Odpověď musí být předána na tuto e-mailovou adresu: jeffloanfirm3@gmail.com

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference