mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – výjimečné vysílání 16. listopadu 2016

Je možná změna věcí, které se zdály, že změnit nejdou?

Ano, toto je otázka, kterou si dnés také klademe při pohledu na dnešní světové dění, ale byla to též dlouhodobá otázka v dobách před rokem 1989, kdy opravdu mnozí z nás vůbec netušili, co se vlastně 17.11.1989 stalo a co bude dál. Zvonili jsme klíči, křičeli po svobodě a demokracii, ale co nám z toho zbylo? Dnes již mnozí tuší, že skutečnost byla ještě trochu jiná, ale tak či onak byla to strhující atmosféra, která s sebou přinášela nové zkušenosti, prožitky, možnosti i výhledy. Avšak v tu dobu od nás svět očekával novou vizi, ale my jsme se na ni už nezmohli, a tak jsme rychle a snadno podlehli vábení Západu a kapitalismu bez přívlastků, až se opět ztrácíme v diktátu mocných a vlivných, v napětí a bezradnosti, jako v začarovaném kruhu, kdy si klademe neustálou otázku „Kudy a jak dál?“

A proto pojďte s námi na výlet po naší zemi za našimi hosty, kteří společně s námi odpoví na tyto i další otázky:

1. Jak jste prožívali den 17.11.1989?
2. Jak vidíte situaci dnes z pohledu dneška?
3. Co nás zřejmě čeká a co vidíte v budoucnu?
4. Je možná změna věcí, které se zdály, že změnit nejdou?

V našem živém studiu se můžete těšit na Karla Kříže, Stanislava Rudolfského, Aleše Svobodu, Jaroslava Kuchaře a Jana Kubína.

Společně s nimi budeme hovořit i s dalšími hosty (telefonicky), kterými budou: Jan Petránek, Cyril Höschl, Karel Rýdl, Emil Páleš, Jan Brabec, Petr Havlíček, Dana Feminová, Petr Žantovský, Jaroslav Hauser, Libor Mikš, Marian Kechlibar, Boris Koroni, Marek Obrtel,… a mnozí další.

Máte se na co těšit, bude to opravdu výletní jízda plná rozhovorů a pohledů na současné i minulé dění v naší zemi. Zabalte si velkou svačinu, dobré pití a tuto středu 16.11. večer ve 20:15 vyjíždíme na rádiových vlnách vysílání ČESKÉ KONFERENCE.

Buďte ve střehu a s námi ve středu, aby vám náš výletní autobus neujel. Jizdné je zdarma.

Do vysílání ČESKÉ KONFERENCE můžete živě volat i své dotazy na nové tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

ceska-konference-16-11-2016

Hodnocení článku
Tisk Tisk

8 komentářů

 1. Víte, o co programově usilují papaláši eu, čt, babišův zlatuška, stropničtí, pelikán, valachová, šabatová, halík, schapiro a další?

  Ukázka:
  Frankfurtská škola, aniž by ostatním blíže odkrývala své záměry, prosazuje pro zdárný postup „sametové“ kulturní revoluce mezi jinými následující věci:

  1. zvláštní trestnost rasových zločinů;
  2. zavádění nového jazyka a změnu obsahu a vnímání pojmů;
  3. sexuální výchovu a šíření homosexuality mezi dětmi;
  4. podkopávání autority učitelů a školy;
  5. podporu přistěhovalectví ke zničení kulturního rázu země;
  6. rozšíření užívání drog;
  7. útok na náboženství;
  8. nejistý právní systém nastavený proti obětem zločinů;
  9. závislost na státu nebo státních příspěvcích;
  10. ovládnutí sdělovacích prostředků;
  11. oslabování role rodiny a její rozbití.

  Jedna z hlavních myšlenek frankfurtské školy navazuje na Freudovo pojetí sexuality a vykládá jej ve smyslu „pansexuality“ zahrnující nevázané ukájení pohlavního pudu, stírání rozdílů mezi pohlavími a překonání tradičních vztahů mezi muži a ženami. Proto jsou jejími dalšími záměry:

  a) útok na autoritu otce, odmítání rozdílných rolí otce a matky a uzmutí rodičům jejich práva, jakožto hlavním vychovatelům dětí;
  b) odstranění rozdílů ve výchově chlapců a dívek;
  c) odstranění veškerých projevů zvláštního postavení muže, např. přítomností žen v ozbrojených složkách;
  d) prohlášení žen za „vykořisťovanou třídu“ a mužů za „vykořisťovatele“.

  Münzenberg shrnul úsilí frankfurtské školy následovně: „Západ zkazíme tak, až bude smrdět.“

  Celý text (i k šíření) zde:
  https://gloria.tv/article/4tkWsE8Kx4FPDAGhVqWgJSFPU

 2. Vážený pane Kříž
  je skutečně pěkné, že vytváříte prostor pro komunikaci. Toho si na Vás vážím. Avšak není pravda v tom , že se od Vás nebo Vaší generace vyžadovala nová teze, uspořádání světa, která bude více než spravedlivá. Určitě dnes víte již sám, že vábení Západu je tzv. nekonformní anonymita a alibistická teorie vůči „starým“ časům. Dovolte tedy abych připomněl, že výkvět diktátu vlivných je aktuální již po mnoho staletí.

 3. Citace: „Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na hradě, vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech. Zmrdi smradlavý, zkurvysyni vyjebaný, tupý debilové. I s tou bandou kreténů čuráckejch, co to navrhujou. Do nejhlubší prdele s váma, vy hovnožrouti,“ vyjádřil se velmi zostra David Černý, jehož instalaci v podobě klikajícího autobusu odkoupil v minulosti za cenu 9 milionů Kč miliardář a nynější ministr financí Andrej Babiš.
  To, co vyhřezlo z nitra tvora Černého, to na adresu prezidenta, hradu a parlamentu neřekli ani takoví nepřátelé českého národa, jakými byli němečtí fašisté.
  Opravdu je toto demokracie? Opravdu to má být beztrestné?

 4. Vypadá to jak „Nová Itálie“.
  Diktát vlivných a mocných samozřejmě přitvrzuje a zde v Čechách mají podobní lidé díky Václavu Havlovi tzv. „prasečí žně“. Nynější Český ministr financí podporovaný ze Švýcarských kruhů bude nadále ničit nejenom České farmáře.
  Další mocichtiví jedinci motající se okolo politiky v místní zemi budou podobní.

  Útěchou pro České lidi může být fakt, který razili naši předkové.
  !!! Co peklo jednou uchvátí, už většinou na svět nenavrátí!!!

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference