- Magazín Gnosis – Hledání Světla, příspěvky čtenářů - https://hledani.gnosis.cz -

Česká Konference – vysílání 12. října 2016

/AKTUALIZOvÁNO/ Přesto, že máme po dalších volbách, žene se svět opravdu do bláznivých situací a nemoudrých rozhodnutí, za kterými stojí lidé se svými zájmy, ale i nezájmy. Jak se říká, „čas ukáže“ a právě ve středu nastává čas dalšího živého vysílání České Konference s novými hosty, které bude tentokrát tak trochu ve znamení dobrého vína, ale i se zcela novým pořadem.

ceska-konference-12-10-2016Představme si, že každý z nás spravujeme určitou část naší země, ať už je to zahrada, dům s pozemkem, pole, louku, les či vinice, ale také spravujeme naše schopnosti a hřivny, které jsme dostali na cestu životem. Jak se tato skutečnost odráží v našich životech a jak v celé společnosti, uslyšíte v novém pořadu „Na vinici Páně se Stanislavem Rudolfským“, skvělým vinařem, který si pozval nového hosta – lékaře, vydavatele, pedagoga a zakladatele Kanceláře Ombudsmana pro zdraví MUDr. Martina Jana Stránského, MD, FACP, který je i hudebníkem, politikem, primářem Yalské university v USA a v neposlední řadě též vinařem. Jak se to dá vše stihnout v tomto tak uspěchaném světě na tak velké vinici? A je „vinice“ České země spravována správně či budeme sklízet už jen kyselé hrozny?

Samozřejmě se podíváme opět na západní fronu v pořadu „Na západní frontě klid“, kde jsou též „vinice“, které plodí stále více situací, které proměňují celou Evropu k nepoznání. Jak je tomu právě v těchto týdnech se dozvíme s naším zahraničním zpravodajem RNDr. Marianem Kechlibarem.

V závěru našeho vysílání se podíváme do výjimečného divadla, kde prkna, která znamenají svět, mají i své schody do nebe. Přivítáme výbornou herečku a moderátorku Gabrielu Filippi, která svým léčivým divadlem posouvá hranice divadelního umění, ale též pomáhá lidem, aby i jejich „vinice“ dávala sladké plody, aby nacházeli cestu i k jinému poznání a uvědomění, proč tu jsme a kam kráčíme. Andělé v mém srdci, Dar z nebes, Chlapec, který viděl pravdu, Anastasia, to jsou názvy představení, která Gabriela Filippi pojala zcela nový způsobem. Jak a proč se dozvíte v našem dalším středečním vysílání České Konference.

A proto buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání České Konference, kam můžete volat i své dotazy na nové tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku