- Magazín Gnosis – Hledání Světla, příspěvky čtenářů - https://hledani.gnosis.cz -

Česká Konference – vysílání 14. září 2016 od 20:00

ceska-konference-14-09-2016Máme tu další zářijové vysílání České Konference, které nám přináší nové hosty i nová témata.

Moderátor a také skvělý pěstitel a znalec vína Stanislav Rudolfský si pozval do studia zastupitele a starostu města Kolína Víta Rakušana, se kterým se podíváme nejenom na blížící se volby, ale také na středoškolské vzdělávání, jelikož sám byl středoškolským učitelem. Jistě se dotkneme i životních a společenských otázek, které doprovází každého z nás. Kudy a jak dál s naší zemí?, Co se stalo se světem?, Je možné ho změnit?, Proč má politika v sobě tolik špatností a málo moudrosti?…

A když už jsme u toho Kolína, kdo vi, jestli náhodou nepříjdou i legendární „Méďové“.
Již tradičně se ve středu vydáme do samotného středu politického dění na „Západní frontu“, kde již dávno není klid. Náš zahraniční zpravodaj Marian Kechlibar nám jistě poví další novinky z evropského i arabského světa.

V samotném závěru vysíláni si Karel Kříž pozval zajímavého hosta, kterého hudba přes léčitelství přivedla k tvorbě dokumentárních filmů, psaní textů a marketingu. Hudebníka, fotografa, kameramana, režisera Petra Hepnara, který mimo jiné stál u zrodu projektu Creative Gate v Praze.

Nezapomeňte být s námi ve středu ve střehu od 20:00 v živém vysílání České Konference na slovenském internetovém rádiu Slobodný vysielač.sk.

Do vysílání se můžete zapojit i vy svými dotazy na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk či na telefoní číslo 604 109 330.
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku