mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 17. srpna 2016 od 20:00

ceska-konference-17-08-2016Sledujeme celý svět, víme o každé maličkosti, kde se co děje, kdo ví kde, ale jak jsou na tom naši nejbližší?

Ve středečním vysílání ČK nejenom, že budeme vysílat živě přímo ze studia v Banské Bystrici, ale celé středeční vysílání České Konference bude se slovenskými hosty.

Jedním z nich bude Boris Koroni, hlavní postava rádia Slobodný Vysielač, který bude tentokrát ve zcela jiné poloze. Zeptáme se ho, jestli se nad Tatrami, ale i celým Slovenskem už blýská, či jen hromy bijů. Budeme svědky nového SNP – Slovenského národního povstání?

Tím dalším hostem bude Tomáš Lajmon – umělecký řezbář, hudebník, moderátor pořadu Cesta vzostupu, se kterým se podíváme na svět dneška jinými pohledy, do jiných hloubek i výšin. Probouzejí se a ožívají Slováci, nebo se rozředí v evropském diktátu?

Samozřejmě se v našem výjimečném vysílání ze Slovenska dostaneme i k nadějnějším a veselejším tématům, která navíc podpoří další milí hosté, a těmi budou čtyři skvělí hudebníci – Jan Svetlan Majerčík, Petr Hemer, Barborka Malá a Andrej Majerčík. Jak sami dobře vidíte, o témata, příjemné hosty, ale i krásnou hudbu bude rozhodně postaráno.

Můžete také naše české vysílání výjimečně navštívit i přímo ve studiu v Banské Bystrici od 20:00 do 23:30. Tuto středu buďte s námi opět ve střehu, bude to ČESKOSLOVENSKÁ jízda.
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Tisk Tisk

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference