mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 22. června 2016 od 20:00

Vážení posluchači, sejdeme se tuto středu ve vysílání ČK a samozřejmě budeme společně ve střehu.

ceska-konference-22-06-2016Možná si často říkáte, jak mám být ve střehu, když mám nervy na dranc při pohledu na současný svět, ale především na naší politickou a společenskou scénu. Ať už chceme nebo ne, jsme na společném jevišti a to, co se na něm odehrává, všech se týká i dotýká různými způsoby a vlivy. Zeptejme se proto skvělého neurologa prof. MUDr. Pavla Kalvacha, CSc., jak on vidí současný svět? Co nám přináší lhostejnost ke zlu, lžím a podvodům? Je možné kultivovat dnešní společnost? Proč jsou děti rozmazlovány a vedeny k neúctě? Kam se vypařila učitelská důstojnost? Jdeme jako lidstvo už do závěrečného konce?

Pokud si kladete podobné otázky jistě si nenechte ujít naše živé VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE.

Prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc., je náš přední neurolog, vysokoškolský pedagog. Působil jako předseda České neurologické společnosti a viceprezident Evropské federace neurologických společností a dlouhodobě byl též přednostou Neurologické kliniky 3. LF UK a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

Ať už se nám jeví situace klidnější a nařízení z Bruselu dobrá či špatná, je více než zřejmé, že ochrana našich hranic, ale i zapezpečení klidu a míru v zemi, bude stále velkým tématem, než se dnešní nejistý stav bezpečnosti státu změní. V další části našeho vysílání proto uslyšíte názory a odpovědi pplk. v záloze Ivana Kratochvíla, speciálního technika protivzdušné obrany státu, muže mnoha profesí s velmi dobrým analytickým myšlením.

Když jsem se osobně sešel s paní Lenkou Procházkovou a pohovořil o mnoha důležitých tématech dnešní zmítající se společnosti, ale i o dětech, rodině a vzdělávání, bylo mi jasné, že bude příjemným hostem dalšího živého vysílání České Konference. Lenka Procházková je autorkou povídkových knih a románů, publicistkou, scenáristkou i občanskou aktivistkou s velkým vztahem k naší zemi, k její historii, ale také k její výjimečnosti a důležitosti. Rozhodně ji není lhostejné, co se v naší zemi odehrává a rozehrává za dění, které má Českou zemi změnit k nepoznání. Nenechte si ujít středeční vysílání s naším novým hostem Lenkou Procházkovou, se kterou se na mnohé otázky a témata dnešních dnů podíváme ze zcela jiného úhlu pohledu, ale též jiným pohledem.

Samozřejmě ve středečním vysílání nebude chybět ani náš pravidelný pořad „Na západní frontě klid.“ s Marianem Kechlibarem, se kterým se podíváme, co se děje u našich sousedů, ale i v celé Evropě.

V dalším vysílání s našimi pozvanými hosty otevřeme zajímavá témata k dnešním dnům i ze života.

Do vysílání se můžete zapojit i vy svými dotazy na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk či na telefoní číslo 604 109 330
 

Karel Kříž
http://slobodnyvysielac.cz/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

hodnocení: 5
hlasů: 1
Tisk Tisk

2 komentáře

  1. Starší několikahodinové záznamy lze i stáhnout k pozdějšímu poslechu. Ale není hned snadné nalézt takové umístění: (Archív relácie)

  2. Jednou jsem na ČK byl. Ještě se konala v Poděbradech. Teď je to v Kutné Hoře. Zajímavé setkání vždy na jaře se zajímavými lidmi. Doporučuji i číst zpětně různá vystoupení.
    V.Žáček

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference