mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 23. listopadu 2016

ceska-konference-23-11-2016/AKTUALIZOVÁNO 23.11./ Určitě už netrpělivě čekáte, jaké bude další vysílání České Konference, které již dnes přivítá své hosty, se kterými budeme hovořit o aktuálních tématech dnešních dnů, ale i o životě, o jeho smyslu, tajemství i možnostech.

Náš první host bude Petr Havlíček, který je podnikatelem, starostou a zakladatelem společnosti Pozitivní svět. Byl též lídrem ANO Pardubického kraje, ale po velkém zklamání z tohoto hnutí odešel. Podle něj totiž toto hnutí neřeší problémy státu, ale stará se pouze o úspěch ve volbách, z čehož plynou ekonomické výhody. Jak asi tušíte, budeme mluvit o politice, ale jistě se dostaneme i k pozitivním pohledům na svět.

Již tradičně se v našem nočním čase porozhlédneme s Marianem Kechlibarem po „Západní frontě“, kde už dávno není klid a kdo ví jestli vůbec byl.

No a do samého závěru našeho vysílání se s mladým talentovaným malířem Zdeňkem Jirků podíváme do světa barev, představ a krásných inspirací, které doprovází tento svět, co svět světem stojí.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač SK.

Do vysílání České Konference můžete živě volat i své dotazy na tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

8 komentářů

 1. Na II.ročníku České Konference v Poděbradech jsem byl účasten. Dokonce jsem ještě pořád za kec pultem ve fotogalerii. Akce, dát dohromady lidi, kteří uznají motto, je dost obtížné. Potkal jsem tam mnoho zajímavých lidí – třeba pana Lhotáka, často píše na Zvědavec, pana Čulíka, který má Britské listy, ale dnes je on svými názory mimo mé hodnocení světa, pana Tomáše Pfeiffera a jeho zvučící zvon ….a další.

  Dá-li Bůh, možná se letošního ročníku zúčastním.

  1. Na to to video jsem se ještě nestihl podívat, ale narazil jsem na jiné Vaše video:
   https://www.youtube.com/watch?v=FsErpK7Crek
   Video je poměrně nové a má název?
   Dr. Josef Staněk: Mimotělní prožitky, současnost a nová epocha lidstva

   Pane Staněk, motáte se pořád v kruhu. 25 let kážete stejné bludy. Můžete říct, že zdejší diskutující jsou proti Vám zaujatí, ale přečtěte si nezávislou diskusi na youtube.
   Jen namátkou z diskuse:

   Josef Janda
   Ano, jsem si jist, ze dobro a zlo existuje jak zde, tak v Nebi /v duchovni sfere/, neexistuje pouze v tzv. Jednote s univerzalnim vedomim/= Bohem/, kdy konci existence protikladu a kazda drive oddelena bytost uz nemuze vice vnimat jakoukoli polaritu, co je videt a mozne vnimat po oddeleni od Jednoty vsech sil, jak Cayce rika Bohu.

   1. Ještě doplnění k těm bezdomovcům – inkarnovaným jasnovidcům v moskevském metru. Vy svým konáním svádíte lidi také z cesty a za to všechno nesete zodpovědnost. A ponesete si za to i své následky. Možná, že v příštím životě budete v tom moskevském metru mezi bezdomovci také.

    1. Pane Staněk,
     mlčíte jako hrob. Ani jste se nezmohl na černou nitku. Že bych trefil hřebíček na hlavičku? Ono je to hrozně lákavé, když někdo má nějaké jasnovidné schopnosti, má mimotělní zážitky atd. cítit se jako Bůh. (Minimálně pohlédnout do tváře Boha – viz to první video!) A pak už je docela jednoduché vytvořit nějakou pidisektu Agape a zblbnout několik desítek lidí. Pane Staněk, ještě je čas. Zkuste napravit, co jste pokazil, ať v tom moskevském metru jako bezdomovec neskončíte. Gilgamešova noha Vám tam bude nosit zbytky od oběda. GN na rozdíl od Vás je zodpovědný jenom za svůj život, jemu se těmi kecy nikoho zblbnout nepodařilo. Takže je na tom v podstatě o dost líp. PANE STANĚK, PROBERTE SE!!!

 2. Pane Staněk, zdá sa, že tu diskutuje Anonym 1234 sám zo sebou. Pozrel som si to video s názvom „Dr. Josef Staněk: Mimotělní prožitky, současnost a nová epocha lidstva“ a musím konštatovať, že si zasluhujete pochvalu za odvahu, že ste predstúpil s touto svojou skúsenosťou pred verejnosť. Ja sám mám rovnakú skúsenosť, ale nikdy som s ňou neišiel na trh, kde by ju rôzny „utrhovači“ podrobovali svojmu skúmaniu, či je toto svedectvo pravé, alebo falošné. Svedok nie je zodpovedný za to, čo vidí a čom svedčí, preto Vaše mlčanie schvaľujem…
  Pekný deň želám!

  1. ad.či je toto svedectvo pravé, alebo falošné..

   Svědectví si pletete oba s „viděním“,které patří výhradně vám a něco velmi
   důležitého vám sděluje.A právě ta informace vám má pomoci.V případě ducha a
   koruny je to varování.Nebudu rozvádět,nakolik je to důvěrná informace.

   Dobré je naučit se zapomenutému jazyku srdce,protože pak dochází jen k chaosu
   v naučené mysli,která z obrazů vidění vytvoří falešné představy,iluze a
   domněnky,jež jsou jistou zárukou cesty do pekel vlastního vědomí neboli bloudění
   mimo cestu a domova.

   Důležité je totiž „očím“ neviditelné.

   PS:
   7 Marie odpovědala a řekla: „Co je vám skryto, vám prozradím.“

   8 A promluvila k nim tato slova: „Já,“ pravila, „jsem viděla Pána ve vidění a řekla mu: ‚Pane, dnes jsem tě viděla ve vidění.‘ On odpověděl a řekl mi:

   9 ‚Blažená jsi, že jsi se neroztřásla při pohledu na mne. Neboť tam, kde je mysl, tam je poklad.‘

   10 Řekla jsem mu: ‚Pane, ten, kdo vidí vidění, vidí skrze duši nebo skrze ducha?‘

   11 Spasitel odpověděl a řekl: ‚Nevidí skrze duši ani skrze ducha, ale myslí, která je mezi oběma. To je to, co vidí zjevení a to je…‘ :))))

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference