mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 26. října 2016

Ve středečním vysílání ČESKÉ KONFERENCE nás čekají rozhovory se zajímavými hosty na témata, která hýbou světem, ale též, která inspirují a potěší.

ceska-konference-26-10-2016Jako první nás přijde navštívit MUDr. Jan Hnízdil, který je známý český celostní a rehabilitační lékař, jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny. Jeho články i názory na současnou společnost jsou v mnoha ohledech otevírající jiná uvědomění i sebepoznání, která zároveň nutí člověka k zamyšlení, kudy a jak jít dál v tomto neutěšeném světě.

Již tradičně se také podíváme s naším zahraničním zpravodajem Marianem Kechlibarem na stále napínavější dění ve světě v pořadu „Na západní frontě klid.“

V samotném závěru přivítáme skvělého multiinstrumentalistu, skladatele, zpěváka, kytaristu, ale i kuchaře Jiřího Muchu z Plzně, známého především pro svou spolupráci s indickými hudebníky, tvorbou na filmové hudbě a také pro své výrazně melodické písně založené na vícehlasých vokálech. O harmonii zde nebude nouze, těšíme se na vás.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač.SK
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

hodnocení: 5
hlasů: 1
Tisk Tisk

2 komentáře

  1. Zaorálek se zjevně dovolal do hlavního štábu celé „čínské operace“, neboť – jak mu sdělil Herman – vedle něho sedí dva bývalí velvyslanci v USA Martin Palouš a Petr Kolář (nevíme, kdo další byl přítomen), a nabídl mu, aby s nimi zkusil promluvit, neboť se jedná o „vyšší hru“, kde je Herman také jen figurkou – a zastavení této „zpravodajské operace“ zjevně přesahuje jeho možnosti.

    http://www.novarepublika.cz/2016/11/kauza-mediale-pro-strycka-skoncila.html

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference