mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 28. září 2016

Dne 28. září roku 935 byl svým bratrem zabit český kníže sv. Václav. Přesto, že je to smutná událost našich dějin, stal se tento den „Dnem české státnosti“.

ceska-konference-28-09-2016V tento den vás též zveme k našemu dalšímu středečnímu vysílání ČESKÉ KONFERENCE, které bude i trochu svlavnostní. Můžeme se těšit na dva nové hosty. Byť každý je úplně z jiného oboru, rádi odpoví na naše otázky a pohovoří o důležitých tématech dnešních dnů.

Jedním z nich bude armádní expert, vojenský analitik, bývalý šéf Národního úřadu pro vyzbrojování Jaroslav Štefec, se kterým se určitě podíváme na současný stav české armády, obranyschopnost naší země, na obnovení vojenské základní služby či brannou výchovu ve školách.

Zatím se naše země jeví jako krásný, hospodářsky prosperující klidný ostrůvek v rozbouřeném moři velkého a třeskutého dění v Evropě. Vydrží nám to, nebo máme mít strach a připravit se na velké změny?

Abychom však naše vysílání nezakončili pouze smutnými a holými fakty, přijde nás navštívit vzácný host, který svým jemným ženským vnímáním světa přinese i jiné pohledy na současný stav společnosti a možných cest k nápravě a harmonii. Bude jím Ernestína Velechovská, která o sobě říká: „Mohu nabídnout jen to, co sama mám.“ Je průvodkyní hledajících v tomto rozbouřeném světě na jejich cestě do svého nitra k poznání Pravdy tak, aby se z nich stali nalézající. Mějme mír v mysli a radost v srdci.

V samotném závěru si připomeneme svlavnostní den ČESKÉ STÁTNOSTI v krásných slovech T. G. Masaryka a aby toho nebylo málo, pozval jsme si i Mojžíše, Jana Mojžíše, se kterým se na události knížete Václava podíváme zcela jiným pohledem.

A proto nezapomeňte, buďte ve střehu a nalaďte si nás již tuto středu od 20:00 na internetovém rádiu Slobodný vysielač.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Tisk Tisk

2 komentáře

  1. Málo domyšlený odkaz
    Zájemce zvolí myší dle nápisu: Živé vysílání, kde je i datum dnešního vysílání. Ale dostane se na stránky, kde žádné vysílání není. Jen starší záznamy. Fungující odkaz je příliš nenápadný.

  2. Hmmm… jak vidno, Česká Konference společně se Slovenskými jedinci opět dopadla k obrazu zvaném „hovnomilný poprašek“. Tedy – nic moc se nevyřešilo, ..probírali se drsná témata, hledali se viníci, popravovali se zločinci, vyzdvihovali se moralisté.. avšak nemohlo se přijít na příčinu a krizi v reálném společenství. Inu klasika. Vyjadřuji situaci méně otřepanými slovy:
    „Každý učedník si na své omyly musí přijít sám“.
    Děkuji.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference