mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 3. srpna 2016 od 20:00

ceska-konference-03-08-2016V dalším živém vysílání České Konference nás čekají dva noví hosté a nový spolumoderátor Stanislav Rudolfský. Společně s námi otevřou zajímavá témata dnešní společnosti. Tím prvním bude chirurg, primář MUDr. Jaroslav ŠPATENKA, CSc. – vedoucí lékař Oddělení transplantací a tkáňové banky FN Motol. Jeho životní příběh a velké zkušenosti nejenom z nemocničního prostředí nám v mnoha směrech mohou ukázat, jak se některé věci, ale i lidé, mění a také nemění. Můžeme tak v zrcadlení každé doby i dnešních situací spatřit odpovědi pro dnešní svět? Pomohla by nám transplantace společnosti či jiných lidských hodnot? Co proudí v žilách našeho národa? Jsme snad před velkým infarktem? Co se to děje se světem?

Ano, jsou to otázky, které jistě vzbuzují různé představy, ale jestliže jsme se v minulém vysílání ptali, prožíváme-li klid před bouří nebo už bouře nastala a jen ji zatím nechceme vidět, je zřejmé, že tak či onak „klídek a pohodička“ to nebude. V dalším pořadu „Na západní frontě klid“ nás o tom bude informovat náš zahraniční zpravodaj RNDr. Marian Kechlibar, Ph.D., který má ve svém hledí zamířeno na nejednu vážnou situaci v Evropě.

V závěru našeho vysílání nás navštíví Michal Semín – český novinář, komentátor, překladatel, spisovatel a průkopník domácího vyučování dětí. Je bývalým ředitelem Občanského institutu a současným ředitelem Institutu svatého Josefa. Od prosince 2011 je předsedou Akce D.O.S.T. Společně s ním otevřemé témata školství, vzdělávání, rodina, ale i to, jak on sám vidí současný stav společnosti. Co nám chybí? Kudy vede cesta? V čem tkví úspěch společnosti? To, co se teď děje kolem nás, je to osud nebo naděje?

K živému vysílání se můžete připojit zde: http://www.slobodnyvysielac.sk/

Do vysílání se můžete zapojit i svými dotazy na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk či na telefoní číslo 604 109 330
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

hodnocení: 4
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference