mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 31. srpna 2016 od 20:00

ceska-konference-31-08-2016Poslední prázdninový den přináší svým způsobem nejenom konec léta, výletů a cestování, ale i nové začátky. Často nám totiž několik dní volna může pomoci dívat se na naše osobní problémy jiným pohledem, otevřít nová poznání, najít nové cesty k řešení či k našim vizím a přáním, přestože se celý svět nezastavil v překotném dění. Ano, velké světové dění je v neustálém pohybu a v žádném případě si nedávalo pár měsíců volna, ba naopak. Ve svém bouřlivém procesu velké proměny světa, ale též skryté zákeřnosti a lstivosti, se zmítá ze strany na stranu v chapadlech i nástrahách mocných a vlivných, bezcitných a bezohledných, kteří by rádi změnili svět k obrazu svému.

A proto se podíváme s naším prvním hostem Jaroslavem Kuchařem na téma výhod a hlavně nevýhod Unipolárního světa pod taktovkou USA a jak se projevuje začátek konce tohoto světa.

Již tradičně nás čeká pořad Na západní frontě klid s naším zahraničním zpravodajem RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D., který má ve svém hledí zamířeno na nejednu třaskavou situaci v Evropě.

V závěru vysílání s naším novým moderátorem Davidem Boreckým vyzpovídáme uměleckého řezbáře, koordinátora České Konference, moderátora, hudebníka,… samotného Karla Kříže, který nám odpoví na otázky, které vás zcela jistě překvapí, ale i potěší, jelikož není všem dnům konec.

Ať už se děje kolem nás i v nás cokoliv, je tu stále Velká naděje nesoucí v sobě obrovské děje, nad děje, které se odehrávají za našimi zraky, a proto jsou tu v sázce ještě velké zázraky za zraky i před zraky nás všech.

Záleží však na nás, čemu a komu dáme svou přízeň, svůj souhlas, své myšlenky, svou vnitřní sílu, svá odhodlání, svůj život.

Buďte s námi ve středu ve střehu od 20:00 ve vysílání České Konference na internetovém rádiu Slobodný vysielač.sk.

Do vysílání se můžete zapojit i vy svými dotazy na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk či na telefoní číslo 604 109 330.
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference