mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 6. července 2016 od 20:00

ceska-konference-06-07-2016Ve středečním živém vysílání České Konference se společně sejdeme tentokrát nad zcela výjimečnými tématy, která v každém čase plují v naší společnosti, ale až tolik se jim nevěnujeme. Tomu prvnímu z důvodu již známého přísloví, „Co člověk nevidí, toho nebolí, ani nezajímá.“ a to druhé téma se mnohým lidem zdá být snad nepodstatné, archaické nebo vhodné jen pro určitou skupinku lidí. Avšak výhodu volného dne, která z toho plyne si rádi užívají všichni. Ano, naše další živé středeční vysílání bude o Janu Husovi, kdy si na toto téma pohovoříme s panem Alešem Svobodou, jedním ze zakladatelů a organizátorů České Konference. Vyslechneme si také krásná slova Alfreda Strejčka, kdy budou položeny otázky o důležitosti probíhajících svátečních dnů Cyrila a Metoděje, ale též Jana Husa.

Můžeme se těšit na pohledy jinýma očima i s jiným vnímáním, které doslova oBohatí mnohé posluchače.

Napadlo vás někdy, že byste mohli být také autistou? Víte o tom, že se autismus může projevovat tolika způsoby, které bychom za autismus nepovažovali? Novým tématem v našem vysílání bude tentokrát autismus, tak jak ho určitě neznáte.

Autismus je prostě jinakost Lidé s autismem nejsou hloupější, ani pomalejší. Naopak, často jde o velmi inteligentní jedince. Svět jenom vnímají trochu jinak než ostatní. Michal Roškaňuk host našeho vysílání to zná na vlastní kůži. Jako většině „aspíkům“, tedy lidem s Aspergerovým syndromem, mu komunikace s ostatními nečiní až tak velké obtíže. Je též zakladatele projektu ADVENTOR, který poskytuje služby a podporu autistické komunitě.

V závěru našeho vysílání si společně se spisovatelkou Věrou Ludíkovou dodáme odvahu, tolik potřebnou odvahu k důležitým rozhodnutím, která na nás stále čekají a volají po uskutečnění i naplnění. Toto středeční vysílání ČESKÉ KONFERENCE bude opravdu sváteční i výjimečné.

Buďte ve střehu a samozřejmě s námi ve středu od 20:00 na slovenském internetovém rádiu SLOBODNÝ VYSIELAČ.

K živému vysílání se můžete připojit zde: http://www.slobodnyvysielac.sk/

Do vysílání se můžete zapojit i svými dotazy na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk či na telefoní číslo 604 109 330
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

hodnocení: 5
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference