mapa stránek || vyhledávání

Česká Konference – vysílání 9. listopadu 2016

ceska-konference-09-11-2016Ve středečním vysílání ČESKÉ KONFERENCE nás čekají rozhovory se zajímavými hosty na témata, která hýbou světem, ale též, která inspirují a potěší.

Jako první nás přijde navštívit Jan Bím, který se před několika lety rozhodl opustit pozici generálního ředitele cestovní kanceláře a stát se koučem a duchovním průvodcem, poutníkem, jenž doprovází a pomáhá druhým. Je zřejmé, že současný svět produkuje stále více lidí, kteří dojdou do bodu „Kudy a jak dál?“, ať už oplývají úspěchem či přišli o všechno. V tu chvíli se životní pouť člověka stává bolestí, smutkem i utrpením. Jaké jsou možnosti, jak z toho ven, proč se to děje, kdo za to může? Ano, i to budou otázky, na které budeme hledat odpověď s naším prvním hostem.

Zajímá vás aktuální dění ve světě a chtěli byste ho slyšet z jiného úhlu pohledu a v širších souvislostech? Tak to si určitě nenechte ujít rozhovor s naším zahraničním zpravodajem RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D v pořadu „Na západní frontě klid“.

V samotném závěru přivítáme bývalého šéfredaktora časopisu revue PROSTOR PhDr. Milana Hanuše, CSc., který se nyní zabývá poradenstvím v oblasti astropsychologie a tarotu. Budeme si povídat o současném dění, o vztazích, o smyslu života i o hvězdách.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač SK.

Do vysílání České Konference můžete živě volat své dotazy na tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku
Tisk Tisk

1 komentář

  1. Pane Kříž,
    chtěl bych se zeptat na jednu velmi závažnou věc.
    Proč říkáte, že vše se bude odehrávat mimo jiné na ČESKÉ KONFERENCI na rádiu Slobodný vysielač SK?
    Prosím nedělejte z lidí v Česku hlupáky. „Monsanto“ v sympatii s místním poměry k Vám jistě vysvětlí, proč ničí místní ministr financí zemědělskou farmářskou kulturu v ČR.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference