- Magazín Gnosis – Hledání Světla, příspěvky čtenářů - https://hledani.gnosis.cz -

Česká Konference – vysílání 9. listopadu 2016

ceska-konference-09-11-2016Ve středečním vysílání ČESKÉ KONFERENCE nás čekají rozhovory se zajímavými hosty na témata, která hýbou světem, ale též, která inspirují a potěší.

Jako první nás přijde navštívit Jan Bím, který se před několika lety rozhodl opustit pozici generálního ředitele cestovní kanceláře a stát se koučem a duchovním průvodcem, poutníkem, jenž doprovází a pomáhá druhým. Je zřejmé, že současný svět produkuje stále více lidí, kteří dojdou do bodu „Kudy a jak dál?“, ať už oplývají úspěchem či přišli o všechno. V tu chvíli se životní pouť člověka stává bolestí, smutkem i utrpením. Jaké jsou možnosti, jak z toho ven, proč se to děje, kdo za to může? Ano, i to budou otázky, na které budeme hledat odpověď s naším prvním hostem.

Zajímá vás aktuální dění ve světě a chtěli byste ho slyšet z jiného úhlu pohledu a v širších souvislostech? Tak to si určitě nenechte ujít rozhovor s naším zahraničním zpravodajem RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D v pořadu „Na západní frontě klid“.

V samotném závěru přivítáme bývalého šéfredaktora časopisu revue PROSTOR PhDr. Milana Hanuše, CSc., který se nyní zabývá poradenstvím v oblasti astropsychologie a tarotu. Budeme si povídat o současném dění, o vztazích, o smyslu života i o hvězdách.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač SK.

Do vysílání České Konference můžete živě volat své dotazy na tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac.sk
 

Karel Kříž
http://www.slobodnyvysielac.sk/
http://www.ceska-konference.cz/
http://www.stromyazivot.cz/

ARCHIV VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE:
http://slobodnyvysielac.cz/relacie/ceska-konference/

banner-ceska-konference

Hodnocení článku