mapa stránek || vyhledávání

Diskuse (ukončeno 22.3.2021)

Poslední příspěvky v diskusi
(řazeno od nejnovějších / 50 příspěvků na stránku)

22.3.2021 byla diskuse pod články ukončena. Více zde.

• pavel v pro Aloise Pane Aloisi, proč myslíte, že když se napíše pravda o nepodepsaném pomlouvačné řetězovém mailu, že to nemá s pravdou nic společného? Naopak, je to výpověď o špinavých metodách našeho premiéra. Pravda o tomto člověku nás může zachránit, abychom nedopadli jako Rusové. Jak jistě víte, první kosmonautka světa v Dumě navrhla změnu Ústavy, aby Putin mohl vládnout doživotně. O změně Ústavy bude plebiscit. Bude mít několik otázek včetně otázky o navýšení sociálních plateb státu občanům. O všech otázkách se bude hlasovat souborně. Pokud by voliči rozhodli proti změně ústavy, nebude ani zvýšení sociálních plateb. Mazané, že? – 22.03.2020 15:39
  • Pardal Pane Tichánku, pan Salucci píše to, co má podložené měřením. Fyzika zná 4 druhy sil (interakcí) - slinou a slabou jadernou, elektromagnetickou a gravitační. Fyzika neřeší, proč tyto síly existují, ale jak se projevují. Gravitační síla působí na velké vzdálenosti ve vesmíru. Je tedy logickým předpokladem, že nesrovnalosti tvaru galaxií s Newtonovým gravitačním zákonem se dají vyřešit další hmotou, tedy temnou hmotou. Pokud myslíte na jiné řešení, třeba že je to způsobeno máváním křídel andělů, nemohu to vyvrátit. A ani se o to nepokouším. – 22.03.2020 15:24
  • Honza → máte možnost tyto pojmy objasnit líp Proboha proč? Není důvod. Už jsem to tady psal nepočítaně! Viz. Gilles Deleuze, Flix Guattari. Nemůžu za to, že pro omezené vidění způsobené tzv. "vědou", nevidíte, neslyšíte. – 22.03.2020 15:12
  • B. Tichánek Pardale, i pan Salucci by mohl přistoupit na odlišnou příčinu - že objektům, jež odporují Newtonově zákonu, nemusí být k tomu právě jen gravitace od neznámé hmoty. Oblíbeným přístupem je však dbát vždy právě toho, co sdělují vědci. * "myšlenky podložené měřením"? Měření > spekulace = myšlenky. – 22.03.2020 12:35
  • Odkaz na Lazareva, výstižných 10 minut, například: "--- i nejmenší agrese se bude u každého člověka rychle obracet v program sebezničení." – 22.03.2020 12:22
  • Pardal Vendo, pan Josef blábolí o chemických pojmech a neví o tom vůbec nic. Koronavirus je u něj méně smrtelný jak chřipka, takže zavřít to video a neřešit nesmysly pana Josefa. Kyselina máselná je kyselina máselná, není to máslo. To když tak může být na hlavě. – 22.03.2020 11:54
  • Pardal Honzo, máte možnost tyto pojmy objasnit líp, kam se na Vás hrabe 300 let starý génius Newton nebo dnešní vědci a astronomové. Když vynecháte své objevy s&h, tak jste vlastně mlčící diskutující. Budu se snažit Vás tak brát. – 22.03.2020 11:33
  • Alois Tož jsem mrknul na ten odkaz pana Degona, na tu internetovou iniciáciu. /škoda, že v čase Ježíše nebyl internet, mohl to dát Otec na net, své stránky, a bylo by to / Jestli je ta iniciace tím, co popisuje článek v odkazu p.Degona, jak se se stříbrnou šňůrkou vedoucí z fyzického /mého/ pupku do pupku astrálního těla odpoutat z něho, kolébat se nad ním a pak se do něho zase navrátit, tak mám pocit, že pan Degon mnohé nepochopil. Nebo snad ten "výstup" z ležícího těla má být tím, o čem mluví Ježíš v rozmluvě s Nikodémem / evang.Jana - kap.3/, tím novým zrozením? Ach jo, proč pan Degon sem "věší" lidem takové lži? Asi věří autorovi NEVŠEDKOVI v článku Naučte se používat astrální tělo více, než Ježíši Kristovi. A tady říkám to klišé, každý si může věřit čemu chce. A tak plně chápu to Vendovo, že by to do pana Degona nikdy neřekl. A ještě jsem mu vysvětlil, že pan Degon asi myslí tím mystickým tělem to astrální tělo. Ale to může být jen moje domněnka. – 22.03.2020 11:26
  • Degon Pre matku: Napísala ste mi dosť dlhú úvahu o svojich vlastných skúsenostiach - dobrých aj špatných - s ľuďmi, čo je zaujímavá "škola života". Dôležité je, že aj keď ste často padala, predsa ste len dokázala vstať a kráčať za svojím ideálom a tak Vás to nezničilo, ale posilnilo. V Biblii sa často spomína dobrá a zlá cesta života, ale tu si je treba jasne uvedomiť, že aj na dobrej ceste môžete stretnúť zbojníka, ktorý vás okradne o Váš majetok, alebo Vás dokonca aj zabije. Preto je namieste opatrnosť a predvídavosť. Netreba nikomu slepo veriť, ale všetko si overovať! Hadi v ľudskej podobe sú všade vôkoľ nás - máte s nimi bohaté skúsenosti... Nech vás sprevádza iba Svetlo Života! – 22.03.2020 10:39
  • Jen EU se stále nevyjádřila... Zato papež se vyjádřil: na základě rozhodnutí Vatikánu budou odpuštěny hříchy všem, kteří se nakazili koronavirem… a taky jejich příbuzným, kteří se o nakažené starají, a také lékařům a také všem, kdo se modlí za jejich uzdravení… – 22.03.2020 10:17
  • Degon Návštevníku, ďakujem za varovanie. Ja som už na tomto svete dosť dlho a tak mám už bohaté skúsenosti s rybármi ľudí, ale tiež s hadmi v ľudskej podobe, podobne, aké mal aj ten náš známy B.Groening, ktorému manželka nedovolila vyliečiť svojich dvoch synov, ktorí potom následne zomreli v rukách "odborníkov - lekárov". Je treba si na takýchto "odborníkov" dávať pozor, lebo prinášajú záhubu a smrť. Želám pekný deň! – 22.03.2020 10:13
  • Venda benediktus - požehnaný V pondělí zajdu do prodejny zdravé výživy, kde je velký výběr čajů. Uvidíme, jestli to mají. Znám ji z přírody - čubet benedikt. Janča-Zentrich o ní píší, že má silné protivirové působení a účinně zasahuje proti některým bakteriálním kmenům. Drogou je nať, sbíraná na přelomu června a července. Pepo, díky za radu z přírody. Já praktikuji techniky dýchání - práce s pránickou energií. Hatény provětrají všechny části plic, kdybyste chtěl, přepošlu více informací. – 22.03.2020 8:55
  • Pepa Dobrý den Pane Vendo a ostatní, proti koronaviru doporučuji pít benedikt(čubet) je velice účiný i proti viru hepatitis tipu C,kde mám desetinásobky snižujících faktorú již dávno potvrzenými rozbory ve slušně krátkém čase...doufám že budete toto info dál podporovat,neb mě nebylo vyslyšeno i přes dokazující rozbory....tato cesta v moderní medicíně prostě nevede!!! Přeji všem dobrou náladu neb planeta se taky raduje....Pepa – 21.03.2020 23:04
  • Hradní nerozbil Československo, to se cení. Prý USA a Čína společně tajili nákazu od 3. ledna! Politici USA od ledna prodávali své akcie! https://www.youtube.com/watch?v=eNwDtAw3b0Q – 21.03.2020 22:50
  • vykuk šafr Za zdroj financování pro rozjezd projektu označil Šafr veřejnou sbírku, která měla údajně vynést 4,5 miliónu Kč, a úvěr. Ani spolek Free Czech Media, ani akciová společnost Forum24 ovšem nedisponují transparentním bankovním kontem, na kterém by šlo výši darů či osoby dárců ověřit. Poskytovatele úvěru a jeho výši Šafr rovněž nezveřejnil. Když byl dotázán na detaily financování redaktorkou webu MediaHub.cz, dostalo se jí odpovědi „Chce se mi z vás zvracet.“ I když se Šafr na stránkách svého média později za tento výrok svým způsobem omluvil, k financování svého mediálního podnikání žádné další podrobnosti nezveřejnil. Podle informací z okolí trestně stíhaného miliardáře se spolupráce mezi Savovem a Šafrem vyvinula přirozeně podle zásady ´nepřítel mého nepřítele je můj přítel´. Hlavní politickou linií média Forum24 je ostrá a osobní kritika bývalého ministra financí a druhého nejbohatšího Čecha Andreje Babiše. Ten je úhlavním nepřítelem Františka Savova, jenž Babiše viní, že stojí za jeho trestním stíháním i poškozováním jeho podnikání. Šafrův projekt se však neomezuje pouze na kritiku Andreje Babiše. Věnuje se i zájmovým tématům z oblasti byznysu a to – těžko věřit, že čirou shodou náhod – namnoze zejména těm podnikatelům či manažerům, kteří Savovovi a jeho obchodním zájmům v ČR vadí... https://www.byznysnoviny.cz/2017/09/26/nazor-financuje-safrovo-antibabisovske-forum24-kontroverzni-podnikatel-savov/ – 21.03.2020 19:53
  • Honza → Posílám zajímavou informaci pro hledače pravdy Nejen to. Ale primárně informaci o sobě samém. To je na tom LOGOSu to krásný. Kdo chce vidět, ten vidí... Piš, posílej, "hledači pravdy"..:-))) – 21.03.2020 18:45
  • Honza → Newtonova fyzika platí pro většinu dějů na zemi dobře, ale jsme ve vesmíru, kde její užití má omezení. → ... nový nalezený vztah by mohl poskytnout zásadní informace k pochopení podstaty této neurčité složky. To jsou mi panečku vjety, s&h...-))) Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbrluch! – 21.03.2020 17:31
  • Alois toto nemá s poznáváním pravdy nic společného – 21.03.2020 17:19
  • Návštevník Pane Degone, varuju Vás před polemikou s panem Žáčkem, kterému jde jenom o ponižování diskutérú a svém vlastním vyvyšování. Takový arogantní přísup si nezasloužíte. Přeju vše nejlepší! – 21.03.2020 16:43
  • Degon Pane Vendo, strácam chuť Vám čokoľvek vysvetľovať, keď od Vás prijímam iba samé osobné invektívy, ktoré hraničia až s urážkami. Pokúste sa zmeniť Váš prístup ku mne, potom môžete odo mňa očakávať aj iné pozitívne informácie, aké sa bežne vyskytujú u inteligentných ľudí... Želám Vám pekný deň! – 21.03.2020 16:03
  • matka Degone, přece jen ještě dodám - stalo se mi, že jeden člověk dal v nějaké diskusi odkaz na fotku, ani nevěděl proč. Jakmile jsem ji shlédla, následovaly potoky slz, uvědomila jsem si řadu věcí, odložila část bolestí,... Stejně tak, když jsem četla některé komentáře, básničky, následovala úleva. Totéž naopak, když jsem kdysi vyslovila ono Honzovo, zde tak odsuzované slovo, hovno. Uvědomila jsem si, kolik těch exkrementů ve mě ještě stále bylo. To je pak pád ze židle na boha. A v konečné fázi přiznání si toho, že je potřeba důkladně vymést každé své špinavé zákoutí, následující úleva,... :-) A ještě nejspíš přidám další říkání, až budu mít chviličku... Z. – 21.03.2020 15:15
  • matka ad. Degon21.3.2020 (10:14) Ano, dejme tomu - spontánní průniky. Ze začátku jsem jimi byla zmatena, jenže pokud člověk rozliší ano/ne, uvědomí si klid srdce, přestane se obávat. A pak je možné více cítit. Pokud se mu následně dostane i teoretického potvrzení, je to jakési ujištění správnosti ano/ne. A pak může následovat vědomá tvorba - využití toho, co člověk dostal darem (spontánní "přidělení" ať již schopnosti vnímat, cítit, nebo i dosud neznámých informací, které mohou být následně potvrzeny vlastní tvorbou, nebo i informacemi od dalších lidí, z knih, a dalších zdrojů). A ano, je třeba se chránit a příliš se neotevírat. Nikdy, ani zde nepíši, jakou pro mne určující pozemskou duchovní školou jsem prošla (tedy jen jediný člověk to mohl před více než dekádou let rozšifrovat, ale není to důležité, ta škola již neexistuje a ten člověk by to nezneužil, i kdyby tu informaci našel a pochopil, jeho srdce by mu to zneužít nedovolilo) Co s týká lidí, kteří ke mě, třeba i na dopuručení "mé" bylinkářky, přijdou, přijmu je jen tehdy, pokud se i po mém několikanásobném odmítnutí a varování, nevzdají a vytrvají. A také zachovají mlčenlivost a to zachovají, protože jen málo z nich cítí, co a jak vlastně tvořím. Co se týká Vašeho odkazu - ano, nejsem teoretik, ale lidský mozek má mnoho různých úrovní vědomí a tedy i mnoho různých možností, kam se napojit, přiladit,...i o tom byl dar, kterého se mi dostalo, přiladit se k informacím, které jsem pochopila, či něco k ním vyčetla až následně. Nyní dochází k pochopení současně s "doručením" :-) Děkuji Vám a hezký den přeji. – 21.03.2020 15:08
  • pavel v Posílám zajímavou informaci pro hledače pravdy: https://www.forum24.cz/mezi-seniory-bezi-dalsi-retezovy-mail-na-obranu-babise-proti-milionu-chvilek-a-silam-listopadu-89/ – 21.03.2020 13:21
  • Pardal Pane Tichánku, myšlenky podložené měřením jsou součástí vědy. Newtonova fyzika platí pro většinu dějů na zemi dobře, ale jsme ve vesmíru, kde její užití má omezení. https://www.astro.cz/clanky/vzdaleny-vesmir/temna-hmota-existuje-pozorovani-vyvratila-alternativni-vysvetleni.html "Přitažlivá síla generovaná obyčejnou hmotou není dostatečná k vysvětlení pozorovaných gravitačních efektů...„Studovali jsme vzájemný vztah mezi celkovým zrychlením a jeho normální složkou u 106 galaxií a obdrželi jsme odlišné závěry od těch, které byly publikovány dříve,“ vysvětluje Paolo Salucci, profesor astrofyziky na SISSA a jeden z autorů výzkumu. „To nejen dokazuje nepřesnost empirických vztahů popsaných dříve, ale odstraňuje pochybnosti o existenci temné hmoty v galaxiích. Kromě toho nový nalezený vztah by mohl poskytnout zásadní informace k pochopení podstaty této neurčité složky.“ – 21.03.2020 11:29
  • Venda pro p.Degona Tak ano, pane Degone, Vy si opravdu myslíte, že někde na internetu je návod na iniciaci? Opravdu směšné. A to jsem si myslel, že Vy, muž v pokročilém věku takovým bludům nepropadáte. Ale možná myslíte návod k obřízce. Tu ano, tuto iniciaci můžete zkusit. A jeden dotaz. Co je to podle Vás mystické tělo ? Čím, jak je charakterizováno a jak ho využít? Prosím, Vašimi vlastními slovy, ne odkaz na nějaký internet. Děkuji Vám. Václav Žáček – 21.03.2020 11:05
  • Degon Matka, jestvuje množstvo dokumentačného materiálu na internete, ktoré sa venujú problematike prieniku do oblastí mimo tento náš materiálny svet v ktorom možno poznávať, ale aj využívať nadprirodzené schopnosti našej duše, ktoré sú pre mnohých z nás skryté a preto sa o nich ani verejne nehovorí. Niečo o tom je aj tuto: https://www.dunres.sk/projects/_ee/print.php?id=565 . Súvisí to aj so schopnosťou liečby rôznych onemocnení, ako to poznáme aj z fenoménu B. Groeninga a iných liečiteľov. Jestvujú rôzne úrovne takýchto prienikov do týchto vyšších mystických oblastí. Tie najnižšie sa zaoberajú tzv. Hemi-Sync technológiou, aká sa praktikuje v Monroeovom inštitúte v USA. Vaše spontánne prieniky do týchto oblastí sú tiež podobného charakteru a máte z nich u ľudí rôzne, aj negatívne skúsenosti, ako ich často popisujete. Ľudia o týchto schopnostiach niektorých ľudí vedia iba veľmi málo a preto majú pred týmito "záhadami" strach ako pred čarovaním, alebo uhranutím, preto je potrebný opatrný prístup. Pekný deň! – 21.03.2020 10:14
  • Degon Pre p.Žáčka: Rád Vám to vysvetlím, aj bez onoho prosenia. Je to otázka objektívneho, alebo subjektívneho prístupu. V škole medzi učiteľom a žiakom má byť ich vzťah objektívny a nie subjektívny, teda má ísť iba o učivo a nie o to, či je žiak učiteľovi sympatický, alebo nie. Kto má silné ego, ten do týchto vzťahov medzi ľuďmi vnáša osobný egoistický vzťah a objektivita je druhoradá. Vaša pripomienka, citujem: "Toto bych do Vás, pane Degone, nikdy neřekl" je práve charakteru subjektivity, lebo sa týka mňa ako osoby a Vás ako osoby, a nie prejednávanej problematiky. Dúfam, že Vám toto vysvetlenie bude stačiť. S pozdravom Degon – 21.03.2020 9:26
  • B. Tichánek Pardale, Temná hmota se projevuje gravitací??. Zvláštní pohyb vesmírných objektů nesouhlasí s Newtonovými výsledky, to ano. O příčině se pouze spekuluje, a nemusí to být gravitace. – 21.03.2020 8:35
  • Venda pro p.Degona Pane Degone, snažně Vás prosím o vysvětlení. Jaký "tento problém", který by měl být mimo mě nebo ve mně, máte na mysli? Děkuji. Václav Žáček – 20.03.2020 17:58
  • matka Degone, ano, z mnoha oblastí života se stalo tabu. Ale tabu ničemu nepomáhá, proto zde hledáme. Co se týká mystického těla - ano, je dobré ho poznávat, znát. Před několika lety jsem absolvovala výuku i v tomto směru. A tak jsem měla šanci pochopit, co mne vlastně ještě dříve potkávalo. Nevěděla jsem, kam a jak jsem se vlastně dostávala, jestli to byla atrální oblast, nebo nikoliv. Ale nemyslím, že Adamova síť, mezihvězdný prostor,... by byl nutně součástí astrálu, protože tam je tma bolest a strach a ten já nepociťovala. Co se týká koro-nákazy, počítala jsem uplynulých 14 dnů, jestli to u nás jedna sousedka - "lyžařka" roznesla, aniž bychom věděli, že si byla zalyžovat a s dodržováním karantény se neobtěžovala a nakráčela si do čekárny k doktorovi,... Jedna dcerka mi marodí a leží 60 km od nás, ale snad to je jen její obvyklé jarní nachlazení,... a vlastně kdysi i kvůli ní jsem začala hledat, jak jí pomoci, když měla zdravotní problémy. A ono i pomocí toho mystického těla a také své nejvyšší složky - ducha, dokážeme mnohé, i když dosud bývám často překvapena, když mi lidé potvrdí, že se mi podařilo, tedy jakási duchovní operace se podařila :-). No, držme se. – 20.03.2020 17:22
  • Návštevník Degone, ta webová stránka http://www.go4magic.com je plná zajímavých článků o duchovním životě a tak Vám za ten odkaz děkuji. Je tam toho hodně na čtení... – 20.03.2020 17:05
  • Honza → Venda - ...jsou informace, které nechci dávat některým lidem zde... Spravně, sudruzy. Konšpyracyja je nutna, bo nepřytel nigdy nespi...:-))) – 20.03.2020 16:16
  • Venda Pavle v., odpovím Vám na mailovou adresu, protože jsou informace, které nechci dávat některým lidem zde. Díky za pochopení. Václav Žáček – 20.03.2020 11:44
  • Degon Vendo, mal by ste sa zamyslieť nad tým, či je tento problém mimo Vás, alebo vo Vás... – 20.03.2020 8:57
  • Degon Netrapte sa nad tym, pane Vendo, je známe, že človek je omylny... – 20.03.2020 0:01
  • pavel v pro Vendu Je pravda, že pokud se člověk chová sobecky, má z toho prospěch jeho tělo. Na druhé straně člověk, který dychtí po věcech tohoto světa a svého těla, nemusí být nutně sobec. Sobcem by se stal, kdyby po věcech tohoto světa dychtil zcela nezřízeně, tak, že by mu pro věci Boží nezbyl už žádný prostor. Myslím to tak, že člověk by se měl v životě vyvarovat zbytečného luxusu a plýtvání. Nemusí se však zbavit majetku. Takový Baťa dělal záslužnou činnost, když dal tolika lidem zaměstnání a některým i bydlení. Baťa měl obrovský majetek, ale nelze asi říci, že byl sobec. Vendo, napsal jste, že projevuji vztek. Já si však ničeho takového nejsem vědom. Mohl byste vysvětlit, co tím míníte? – 19.03.2020 23:01
  • pavel v Ke koronaviru se vyjádřil i vulgární lhář z Hradu. Poděkoval Číně za dodání ochranných prostředků. Nepochopitelné. Pokud bych já někomu způsobil škodu, snažil bych se ji minimalizovat a už vůbec bych neočekával nějaké projevy vděčnosti. Nemyslím si, že Čína poškodila koronavirem celý svět úmyslně. Škody však mohly být mnohem menší, kdyby virus nezatajovala. Poprvé se objevil již v druhé polovině listopadu, tedy před čtyřmi měsíci! Oční lékař Li Wenliang si už v prosinci všiml, že u sedmi lidí, kteří jedli mořské plody na trhu ve Wu-chanu, se objevily příznaky podobné jako u SARS. Prostřednictvím sociální sítě WeChat proto rozeslal svým kolegům zprávu, ve které popsal, s čím se setkal. informace se ale začala nekontrolovatelně šířit po internetu. Několik dní na to na jeho dveře zaklepali příslušníci úřadu veřejné bezpečnosti a obvinili ho ze šíření lživých informací. Dokument, podle něhož jím zveřejněné zprávy „vážně narušily společenský řád“, musel Wen-liang podepsat a přislíbit, že v činnosti nebude pokračovat – jinak mu hrozí soud. „Nic jsem nemohl udělat. Všechno musí být v souladu s oficiální linií,“ stěžoval si lékař. O týden později přišla do jeho ordinace nakažená žena, u které se zatím neprojevily příznaky a pana Liho nakazila. Začal mít příznaky 10. ledna, o dva dny později byl hospitalizován a infekce se u něj potvrdila v únoru. Mezitím se nemoc objevila i u jeho rodičů. Lékař, který se snažil na šíření viru upozornit, se stal hrdinou čínských sociálních sítí. Jeho příběh sdílely stovky lidí, kteří mu vyjadřovali podporu. Mnozí ale zároveň nešetřili tvrdou kritikou úřadů a vyjádřili obavy, co Wen-liangův příběh vypovídá o poměrech v zemi – upozornili mimo jiné na to, že po zveřejnění jeho svědectví se budou lékaři v podobných situacích bát ostatní jakkoliv varovat. Kromě něj na vir už v počátcích upozorňovalo i dalších sedm lidí, které úřady „umlčely“. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/koronavirus-koronavir-2019-ncov-doktor-lekar_2002061724_dok – 19.03.2020 22:34
  • JK Lojzo, 13.3.2020 (7:19) jste napsal tohle: ad.: 1+1 = 2 Už jsem to tu jednou psal. V dvojkové soustavě je 1 + 1 = 10. To je taky pravda. Proč si myslíte, že všichni jsou povinni počítat na prstech? Z takového zápisu lze odvodit, že 1+1 = 2 = 10 Jenže to je zavádějící. Za prvé se zde nejedná o cifru "deset", nýbrž o cifru jednička a nula. A za druhé, kdybyste napsal, že ve všech soustavách se počítá a platí matematický zákon 1 + 1 = 2, ale v různých soustavách se pro tento neměnný zákon používají různé zápisy, byla by to jasné a beze sporů. Vlastně jste takovou samozřejmost nemusel ani psát. – 19.03.2020 21:26
  • Venda V čase 2:46 - zásadní myšlenka https://www.youtube.com/watch?v=gQg2puaHhuk Pro někoho přichází poznání v pravý čas. – 19.03.2020 20:04
  • Honza → moc to admina nebaví, to vím zcela jistě. Hezky jste se propálil, hezky, fakt že jo. Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod. Vendelíne, hujere milovanej, Vám se zavděčit, na to je asi jeden lidskej život krátkej. Všichni dobří rodáci, hadr...-)) Memento mori, Vendelíne, Memento mori... – 19.03.2020 19:15
  • Honza pro JK – 19.03.2020 16:25 Nepochopí, nemůže pochopit. O "pojímání pojmů", notabene v kontextu "dýchání" a logice těchto procesů, v životě neslyšel. – 19.03.2020 18:32
  • Venda Toto bych do Vás, pane Degone, nikdy neřekl. – 19.03.2020 18:29
  • Honza → Aloisi, je otázkou, co vůbec děláte na tomto webu :-))))))))))))))))))))) – 19.03.2020 18:05
  • Degon Matka, zdravím Vás a som rád, že sa nebojíte diskutovať aj na otázky, ktoré sú TABU. Na internete je zaujímavý článok, kde je návod k iniciacii a využívania svojho mystického tela, tuto: http://www.2012rok.sk/wp/nezaradene/1179-naucte-se-pouzivat-astralni-telo . A ma adrese: http://www.go4magic.com/astral-pocas-zivota-a-po-nom/ sú daľšie zaujímavé články o ľudských možnostiach v tomto tele, ktoré si mnoho ľudí ani len neuvedomujú. Starší ľudia mnohé tieto veci poznajú, ale obávajú sa o tom hovoriť pre zlomyseľnosť tých mladých materialistov, ktorý poznajú iba svojich 5 zmyslov a nič viac. Pekný jarný deň, želám, pokiaľ možno bez tej koro-nákazy! – 19.03.2020 16:52
  • JK Aloisi, je otázkou, co vůbec děláte na tomto webu, když neznáte rozdíl mezi zdravou a vadnou myslí... Zdravá mysl je zde pro Boha. Prezentuje ho i v případě, že mlčí, a je mu (s radostí) podřízena. Vadná mysl je zde pro sebe samu. Prezentuje sama sebe a sama sobě je bohem, takže dělá, co ji napadne. Chcete-li se dostat ze závislosti na vaší vadné mysli, jako první krok musíte udělat to, že ji budete krotit. Budete se vyhýbat žvanění a nebudete se věnovat všemu, čím vás vaše vadná mysl doslova napadne. Číňané pro to mají přísloví: Kdybys mlčel, mohl bys být považován za moudrého. – 19.03.2020 16:25
  • matka A tak to je jen záhal vědomí, neví, co činí. Nebo také jinak řečeno: Teorie jasná, praxe jiná, výsledky pochybné. Kdyby se ocitli ve vesmíru a letěli mezi hvězdami, ani by to s nimi nehlo. Možná je to tak v pořádku. Všichni jsme hvězdami na jednom rouchu Otcově. A některé hvězdičky se tam jen tak tiše rozhlíží a vrtí, jiné jako majáky ukazující ostatním cestu, aby nezbloudily, Jiné si v poklidu pozpěvují, další žvaní třeba s měsíčkem a jsou pyšné, že nad ně a jejich pravdu není, aj, co tam dělá onen brouček s kuličkou? Je solí země :-) A země se jen tak "pod fousa" tiše uculuje, nad tím lidským hemžením. – 19.03.2020 16:05
  • Ke koronaviru se už vyjádřili snad všichni, co mají do zadku díru. – 19.03.2020 15:37
  • Lojza ad.: A obsahem této jedničky a nuly v žádném případě není deset jednotek. A já jsem snad tvrdil, že to znamená deset jednotek? Ta 10 v dvojkové soustavě znamená přece dvě jednotky. Jestli máte doma digitálního budíka, tak ten počítá v šedesátkové soustavě, kde 59 + 1 = 100. Takže zkuste samostudium znovu toho odkazu o dvojkové soustavě + další. – 19.03.2020 15:35
  • pavel v 4 Venda I think the same. So long. P. – 19.03.2020 14:15
  • matka - "...Hmotné univerzum vzniklo z drobných, mikroskopických prachových častí hmoty, ktoré boli rozptýlené vo vesmíre...." * prach jsi a v prach se obrátíš. Pak je možné projít opět branou věčnosti, znova se shlukovat,... - "Bol to vždy len falošný poplach. Nikdy k ničomu nedošlo, a preto hovoriť o týchto veciach a strašiť nimi už vyznieva trápne". A povedal by som, že niekedy až smiešne. Je to aj zásluhou prístupu ľudí k posledným udalostiam života, lebo hovoriť o smrti je tabu a každý sa tejto téme vyhýba. A pritom rozumný a pravdivý prístup k tejto téme je na dosah ruky. Strach je potom celkom neopodstatnený a zbytočný. Pekný deň! –" * ano, tu jeden zastupitel města nechtěl, aby se poblíž školy stavěl domov důchodců, aby se děti nemusely potkávat se sanitkami, pohřebními vozy... Zapomněl, že to je falešný přístup, protože toto je součástí života. Lidé procházejí branou života a smrti a pokud toto bude tabu, strach z toho bude. A naopak, pokud se s tím lidé budou setkávat otevřeně od raného mládí, dětství, strach mít nebudou, budou si vědět rady, jak odcházejícím i sobě pomoci se s touto situací vyrovnat. – 19.03.2020 13:08
  • «« »»
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference