mapa stránek || vyhledávání

Láska muža a ženy z pohľadu duševných a duchovných síl – odpovědi slovenskému serveru

1. „Láska muža a ženy z pohľadu duševných a duchovných síl“ bola už v čase svojho prvého vydania v roku 1993 doslova zjavením na poli duchovnej literatúry. Niečo také tu prosto chýbalo a zvesť o nej sa šírila slovným odporučením a neraz to bol darček, ktorý chlapec dostal od svojej milej „nenápadne“ k sviatku. Zmenilo sa od tých čias niečo, alebo ľudia riešia stále tie isté problémy a majú rovnaké trápenia?

Situace se od té doby spíše zhoršila tím, že se hlavní masa lidí více orientuje na hmotu a peníze. V důsledku toho se rozkližují nejen vztahy mezi nepříbuznými lidmi navzájem, ale i vztahy mezi rodiči samými a rodiči a dětmi. Pokusil jsem se o tom promluvit v brněnské TV, záznam přikládám.

2. Zdravie sa dotýka nás všetkých. Niektorých trápi viac, iných menej – ľudí zdravých „ako repa“ je čoraz menej a určite najpopulárnejšie sú tzv. instantné riešenia – „zázračné“ pilulky a pod. Jedného dňa je však každý konfrontovaný s realitou a väčšinou očakáva, že zaňho ten problém vyrieši odborník. Ale tak to nefunguje. A začína hľadanie. Vaša ďalšia veľmi úspešná kniha „Duchovné príčiny chorôb“ už pomohla veľa ľuďom. V čom sa odlišuje od podobných publikácií, ktoré vychádzajú vo svete?

Jak je základním motivem knihy „Duchovní příčiny nemocí“ poznání, že nemoc začíná chybnou činností ducha, tak z toho plyne, že ji není možno odstranit chemicky. (Ducha chemií nepostrašíš!) Proto pilulky od lékaře jen dočasně přesunují nemocí projevené obtíže do skryté podoby vedlejších účinků. Řešení je proto možné nalézt jen kombinací odstranění duchovních příčin (psychosomatického kořene nemoci), duševních příčin (chybné životosprávy a stravování) a jen dočasně napomoci lékem. Budoucnost skutečně úspěšné léčby proto vidím v kooperativním působení týmů lékařských diagnostiků, duchovních poradců a přírodních léčitelů. To však může nastat až po pádu ateisticky pojatého světa a tím i medicíny.

3. O tzv. treťom oku sa obzvlášť v poslednej dobe popísalo naozaj veľa. Vyrojilo sa i množstvo „odborníkov“, ktorí ho ľuďom „otvárajú“ takpovediac na počkanie. Sú takéto, prepytujem, úkony, bezpečné? Čo by ste odporučil ľuďom, ktorí chcú rozšíriť hranice svojho vnímania?

Smysly vnímáme, jak nám odhalila fyzikální teorie superstrun, jen 3 z 10 existujících dimenzí stvoření. Rozšířením vědomím (pootevřením třetího oka) nahlédneme často do dimenzí, jejímž zákonům nerozumíme. V důsledku toho můžeme udělat více škod než užitku, třeba magickými léčebnými zákroky. Ale nemusíme. Do všech dimenzí viděl jen Ježíš Kristus, proto jen jeho léčba byla dokonalá. Protože ale jako lidstvo vstupujeme do vyšší úrovně civilizace, která člověku umožní vidět více, snahy o postup bych zásadně neodsuzoval. Dokonce se chybami učíme, ale jen v případě dostatečné pokory před rozsahem a dimenzemi stvoření. Já osobně za bezpečné považuji jen ty pokusy, které se opírají o Krista. Co by On neschválil, nedělám.

4. Hovorí sa, že s karmickými zákonitosťami je to ako s gravitáciou – platia bez ohľadu na to či o nich vieme alebo nie, či v ne veríme, alebo to považujeme za výmysel. Karma je ďalší pojem, s ktorým sa dnes dosť často „šermuje“. Odvolávajú sa naň neraz ľudia, ktorí majú len veľmi hmlistú predstavu. „Nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe“ je jasné ako facka, ale málokto sa podľa toho naozaj riadi. Pomáha porozumenie zákonitostí na jemnejších úrovniach?

Tento přístup je odvozen od indické filozofie, nacházející božskou jiskru v člověku. To je podle mne zásadní vadný přístup. Míchá objektivní a subjektivní svět. Utvrzuje člověka v iluzi, že on jako božská jiskra něco tvoří. Tvoří jen Bůh, člověk „neudělá ani atom!“ Člověk se ve své tvorbě pohybuje jen v povolených mezích (pronajatá hmotná evangelijní „vinice“) a to za účelem poznání zákonů stvoření. A tím skrze Jeho zákony zprostředkovaně Boha. Protože Bůh jako absolutní Prozřetelnost zná naší nedokonalost, z lásky nám uděluje milost oddálení karmy (trestu) neboli následků nesprávného konání. Proto existuje jiný čas ve hmotnosti a jiný v duchovní dimenzi. V čase oddálení dopadu důsledků nám dává možnost napravení chyb. Neboli karma se za přesně určených předpokladů nemusí dostavit! Obrazně řečeno, božská Spravedlnost je sice neobejitelná, ale má „dvě tváře“ ve smyslu buď dopadu nepříznivých následků a nebo milost v důsledku jejich odčinění. Jestliže člověk ke stvoření a jiným lidem se projevuje jako „požadující Spravedlnost“, i božská tvář se tak vůči němu tímto způsobem obrátí. (Jakou měrou měříte, takovou vám bude měřeno /Bohem/.) Jestliže člověk projevuje vůči jiným lidem neúmyslně přestoupivším Řád stvoření milost, i vůči jemu samotnému Bůh projeví milost. Přesně v evangeliích popisuje Ježíš. „Nesuďte a nebudete souzeni!“ A mnoho jiných podobenství.

5. S Dr. Brzobohatou sa venujete už roky i automatickej kresbe, ktorá pomáha pri diagnostike. Čo všetko sa z nej dá dozvedieť?

Automatická kresba poodkrývá mnohé (ne všechno) zakryté a může nám naznačit neviděné. Já sám se jí nezabývám, je to doména kolegyně.

6. V súčasnej dobe sa akoby roztrhlo vrece s najrôznejšími terapeutmi, liečiteľmi, šamanmi a duchovnými učiteľmi. Bežný človek, ktorý sa začal zaujímať o veci medzi nebom a zemou, sa môže v tak širokej ponuke cítiť stratený – a niet divu. Môžete poradiť nejaké základné kritériá, podľa ktorých by sa mal pri výbere riadiť?

Vládcem této civilizace se stal satan neboli peníze. U kterého léčitele jsou peníze hlavním hybatelem léčitelské činnosti, je pod jeho vlivem. Chce umřít „jako bohatý“. Na druhé straně i léčitelé musí být z něčeho živi. Věnují přece čas, který by mohli věnovat tvorbě hodnot a tím si získávat živobytí. Kritériem hodnoty léčitelů jsou proto podle mne finanční přiměřenost a duchovní zakotvení.

7. Pomáhate desiatky rokov. Absolvovali ste množstvo prednášok a stretnutí. Ale asi najviac ľudí Vás pozná skrze internetové články, ktoré sa šíria prirodzenou cestou – ľudia si ich navzájom odporúčajú. Sú aj niekde sústredené, dajú sa nájsť na jednom mieste?

Máme vlastní zájmové stránky Agape Brno a 101 nejzajímavějších článků z Phoenixu jsou obsaženy v knize „Myšlenky z popela Phoenixu“, k dostání na obj. tamtéž. (info@agapebrno.cz) Mnoho přednášek a soustředění je nahráno na kazetách, které jsou k dostání tamtéž.

8. Plánujete niečo nové v najbližšej dobe? Toto je tá pravá chvíľa na pozvanie pre tých, ktorí hľadajú…

Mělo by být setkání v Deštném 6 až 8.5, organizované panem Vrbou 494 668 377. Možná přednáška v Brně, viz. Agape Brno.

9. Ďakujeme za rozhovor a prajeme ešte veľa síl pri Vašej záslužnej práci.

 

Josef Staněk
 

Poslední články autora:


hodnocení: 3.7
hlasů: 9
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

82 komentářů

Přidat komentář
 1. Vidí to autor jednoznačně a neodporuje si – z jeho článku ?

  „Protože ale jako lidstvo vstupujeme do vyšší úrovně civilizace, která člověku umožní vidět více …….“

  versus

  „Vládcem této civilizace se stal satan neboli peníze…….“

  Václav Žáček

  1. Autor tu teď čelí výpadům na své duchovní podnikání. Asi nedostal zadarmo. Píše – vládce Satan neboli peníze. není ten p.Staněk také ovládán tím samým Statanem, když mu jde tak mnoho o peníze?
   Co všechno je – může být Satan? Peníze jsou spíš nástroj. Za peníze lze mnoho koupit, zbraně, jed, drogy, milenky, moc nad lidmi; to všechno je Satan? A nebo je to ten nezvládnutý falešný duch, o kterém se jindfe psalo nedávno ?

   Divím se, že si tu p.Staněk dělá tak silnou reklamu. Není reklama též samotným Satanášem – asi jak na co?

  2. Ano vidí, i mnozí jiní. Stačí mít úroveň chápaní, že autor nechce přímo říci: Vládcem této společnosti je satan (peníze), přestože tato s ohledem na techn. vyspělost musí vystoupit do vyšší civilizační úrovně. V ní je vyšší míra odpovědnosti lidí na řídících postech společnosti. Proto musí být vládnoucí satan (peníze bank) poražen. Tomu ovšem brání všelijací zmatenci, kteří jakkoliv položený problém zamlžují. Viz zpětně autor této „námitky“ pod každým mým článkem. Je tam vždy sto podobně zkonstruovaných otázek, která každá vydá na článek. Aby čtenáři nadměrným počtem informací byli zmateni v naznačeném principu. Jako zde: chce-li lidstvo do vyšší úrovně, musí být vládnoucí satan peněz odstraněn z vlády!!!

   1. Ach, tak to tedy je ?

    ad/
    „Vládcem této společnosti je satan (peníze), přestože tato s ohledem na techn. vyspělost musí vystoupit do vyšší civilizační úrovně. V ní je vyšší míra odpovědnosti lidí na řídících postech společnosti. Proto musí být vládnoucí satan (peníze bank) poražen. “

    Sákriš, z Vašeho článku se najednou stal boj proti bankám, odpovědnost lidí na řídících postech !!!!

    Pane Staňku, vy ale tyto své nově vyjádřené myšlenky nespojujete ve svém článku vůbec dohromady. Ta první část souvětí o vstupu do vyšší úrovně civilizace se týká léčení, Ježíše, pootevření třetího oka…. . U té druhé „Vládcem této civilizace se stal satan neboli peníze. “ objasňujete peníze za léčení, jako hybatele u léčitele, který chce umřít bohatý??

    Nu, opravil jste to, a to dost výrazně.
    Dříve jste napsal – „Protože ale jako lidstvo vstupujeme do vyšší úrovně civilizace, která člověku umožní vidět více,….“ a najednou tam je sloveso, že „musí vystoupit do vyšší civilizační úrovně.“ A ještě jste přidal „odpovědnost lidí na řídících postech“ a „technic. vyspělost??

    Ale o tomto politicko-společensko-ekonomickém tématu /závažném/ Váš článek vůbec není – pro osvěžení Vaší paměti má článek název „laska-muza-a-zeny-z-pohladu-dusevnych-a-duchovnych-sil-odpovedi-slovenskemu-serveru“.

    Tak co mi to tady vysvětlujete? Ale přesto díky, že jste po dlouhé době vůbec na něco zareagoval.
    Václav Žáček

   2. Miluju tyhle Vendovy yntelektujální stomie a dobroty..:-)))

   3. Pane Žáčku, své příspěvky byste měl označit jako „Můj boj“ (proti Staňkovi)Je ještě zběsilejší, než Mein kampf. Stačí si prohlédnout diskusi pod mými články zpět.

   4. Pane Staňku píšete :“Stačí mít úroveň chápaní, že autor nechce přímo říci:… “
    Ono by stačilo kdyby autor věděl, co chce přímo říci, nemusel by kličkovat.
    „Tomu ovšem brání všelijací zmatenci, kteří jakkoliv položený problém zamlžují. Viz zpětně autor této „námitky“ pod každým mým článkem. Je tam vždy sto podobně zkonstruovaných otázek, která každá vydá na článek. Aby čtenáři nadměrným počtem informací byli zmateni v naznačeném principu. “
    O jednom zmatenci a zamlžovači bych věděl.
    I jinde v diskuzi pan Staněk praví :
    „Jak jsem již napsal, z příspěvků i útoků se učím, nevadí mi.“
    Takže vlastně každý diskuzní příspěvek pomáhá autorovi, to jsem rád.

    Dozvěděli jsme se v článku, že Ježíš viděl do všech 10 dimenzí podle teorie superstrun. Do kolika dimenzí vidí ten Satan, co má na starosti mamon, peníze, světovládu? Předpokládám, že pilné čtení článků, mu alespoň jednu dimenzi omezuje.

   5. Pan Pardál neví, jak to chodí v politice, když někdo začne překážet!!!Jest to nepochybně „uctívač náhod“ a „věřič“ na to, jak u nás pravda a láska a svoboda a demokracie zvítězila. Něco jako ve Švýcarsku v případě Ransdorf, u nás Bárta, Okamura atd! Agenty „jistých organizací“ v této diskuzi poznáte hned podle toho, jak se snaží „obtěžujícího“ namočit, aby mohli být vydíráni! Proto ty „věcné“ námitky k článku konkrétně na údajně moje nezdaněné příjmy z nahrávek. Jako v médiích a na univerzitách poznáte zrádce národa a Krista podle toho, jak jsou nadšení z multikulti obohacení Čechů islámem!!! Ale protože znám „své paprhajmské“ a jejich metody z doby normalizace, a chci zůstat nevydíratelný, jsem prakticky nemajetný a moje životní náklady jsou minimální.

   6. Pane Staňku, zjevně odpovídáte někomu jinému nebo si jen tak povídáte pro sebe. Já jsem ten, co Vás pochválil za včelařství. Já jsem žádné nezdaněné Vaše příjmy z nahrávek neřešil. Když tak jsem se podivoval nad osobní analýzou jemnohmotných těl na dálku.
    http://www.agapebrno.cz/Cinnost/Osobni-analyza-jemnohmotnych-tel.aspx
    Jemnohmota a další astronáboženství = nesmysl dobrý tak leda k manipulaci s důvěřivými lidmi. Spojení dvou slov má mít nějaký smysl, to už má větší význam bublifuk.
    Určitě nepropaguji islám v Evropě, ale morální hodnoty křesťanství, které navazují na naše historické tradice. Jsem proti astronábožeství, kde si novodobí spasitelé plácají nesmysly.
    Jemnohmota bývá spojována s aurou
    https://obalky.kosmas.cz/ArticleFiles/187847/auto_preview.pdf/FILE/aura-auto_preview.pdf
    Jemnohotná těla, další těla a jiné pohádky.
    http://empatia.cz/karmalogie/stavba-lidskeho-tela/jemnohmotna-tela
    Možná, že se Vám o nějakém jemném těle zdálo, to je Vám přeji.
    Také přeji pevné zdraví a klid v duši, v pneumatikách i jemnohmotném těle. atd.

   7. Vážený Pane Staňku,určitě je pro Vaši slušnost problematické použít Sv.Matouše Kapitola7 verš6 ale podle toho jaké jsou reakce na Vaše články tak to bude nutné udělat.Okolnosti vždy donutí Vnímavého k moudrému rozhodnutí. S pozdravem Václav Bečvář.

   8. „Nedávejte psům, co je svaté, a neházejte své perly před svině, aby je snad nohama nepošlapaly, neotočily se a neroztrhaly vás.“

    Měl jste na mysli, že CD pana Staňka mají hodnotu perel a on chce po nás sviních jen 400,-?

 2. Ježíš viděl do všech údajně 10 rozměrů světa podle teorie superstrun.
  Článek píše:“ Do všech dimenzí viděl jen Ježíš Kristus, proto jen jeho léčba byla dokonalá. “
  Čekal bych, že Ježíšova léčba ve vyšších dimenzích byla dokonalá kvůli duchovním jevům. Není tomu tak, superstruny mají být hmotné podstaty podobně jako vlnění.

  Teorie superstrun není obecně přijímaná ani dokázaná, je to POKUS o sjednocení obecné teorie relativity a kvantové mechaniky.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_superstrun
  „Podle teorie superstrun má vesmír – namísto nám dobře známých čtyř rozměrů – jedenáct rozměrů (jeden časový a deset prostorových). Dodatečné rozměry jsou ovšem svinuty do variety malé velikosti, v důsledku čehož unikají přímému pozorování.
  ..jednorozměrné struny, které vibrují různými způsoby, odpovídajícími různým druhům částic. Veškeré interakce se redukují na spojování a rozpojování strun“

  Článek :“Protože Bůh jako absolutní Prozřetelnost zná naší nedokonalost, z lásky nám uděluje milost oddálení karmy (trestu) neboli následků nesprávného konání. Proto existuje jiný čas ve hmotnosti a jiný v duchovní dimenzi. V čase oddálení dopadu důsledků nám dává možnost napravení chyb.“

  Takže závěr podle článku : máme 10 rozměrů prostoru a dva rozměry času (jeden ve hmotnosti a druhý v duchovní dimenzi).

  Význam slova dimenze: vlastnost udávající velikost, míru něčeho zejména v prostoru, popř. trvání něčeho v čase, rozměr, rozloha, rozsah.

 3. Autor, píšeš :

  ….Jak je základním motivem knihy „Duchovní příčiny nemocí“ poznání, že nemoc začíná chybnou činností ducha, tak z toho plyne, že ji není možno odstranit chemicky. (Ducha chemií nepostrašíš!)…………..

  Táto myšlienka má zaujímavú pointu v tom, že staviaš nejakého pochybného ,,ducha“
  na piedestál, ktorý mu nepatrí.

  Pojem ,,duch“ ,je vymyslený fenomén, lebo nič také ako DUCH neexistuje. Všetko sa odohráva len a len v Tvojej hlave a hlave ostatných ,,bigotov“, ktorí svoje predstavy dávajú za vzor všetkým naokolo.

  Žehlíte si snáď cestu TAM HORE, keď otrčíte kopytá a vytvárate si vhodnú východiskovú pozíciu, pre prípad ,,keby náhodou“ ?

  FUJ, odporný biznis, aký sa tu na Zemeplacke ,,vytvoril“ od okamihu, keď nová sekta prišla s teóriou narodenía pochybného , nemanželského ,,dieťatka zo skúmavky“…

  Len a len vedomie je schopné stvoriť v ,,hlave“ ducha a ,,zhmotniť“ ho na svoje ciele… Prelud, sen, sa stal fenoménom…

  Duch je falošná ilúzia, ktorá niektorým pochybným ľudkom pomáha prežiť v tomto reálnom hmotnom svete.
  V ,,hmotnom tele“ nemôže prebývať ,,nehmotný duch“. V jednej kvalite, nemôže prebývať iná kvalita , bez újmy na ,,zdravotnom stave prebývajúceho“..

  Prečo? Lebo je to akoby ,,infekcia“ bola láskovo prijatá telom napadnutého a ešte ako vďaku za návštevu, by vylučovalo TELO mannu, aby sa ,,infekcia“ cítila DOBRE…

  Vieš si predstaviť aj opak? V ,,duševnom tele“ tam niekde hore , by prebývala
  ,,matéria“, ktorá rúca podstatu ,,duševného tela“? Je to v rozpore s Druhou vetou termodynamickou …

  To,že vás ,,náboženstvom šľahnutých“ ubúda geometrickým radom je zrejmé aj z toho, že sa na Cube tento mesiac stretli svaja bossovia bigotov a pedofilov, pretože sa vydesili ,že sa im stráca ,,Zem pod noháma“. Spojili sa po tisíc rokoch odlúčenia, teda pozemský hmotný diabol s čertom…

  Tak nám Pinokia aj naďalej pomáhaj…

 4. Honzo, konštatuješ úbohý stav vecí vo Svete, , že ako citujem :

  …Situace se od té doby spíše zhoršila tím, že se hlavní masa lidí více orientuje na hmotu a peníze.

  Honzo, povedz pravdu. Nechceš Ty náhodou prevrat v biznise návratom ,,starých štruktúr“ , ktoré sme odplašili v 89 štrnaganím a brnganím kľúčikov?

  Ty paskuda, Ty naozaj chceš návrat ,,tuzexových bonov“ krytých papierom v zberných to surovinách ?

  Menil by si ich známym pomerom 1:8, ako za súdruha Novotného, známeho to hlupáka z dôb pred súčastným kapitalizmom?

  Chcel by si späť staré praktiky, keď si musel na ,,čistinku“ uprostred lesa doviesť 5 lokomotív a vymenil by si ich za 105 pračiek tupu Romulus, 150 párov robotníckych bagančí, 30 rýľov, 22 krompáčov , 2 kladivá a 11 kosákov ?

  To snáj NIE, stará mamko, vieš Ty , akú drinu by so doniesol na naša úbohé plecia ?

  To radšej ,,svetový mier“ a život v ..izme, bez zbraní a len a len čistý sex bez obáv, že chytím D.I.A.S…

  Keby niektoré deklasované staré štrukttúry chceli za sex prachy – satanovky, tak by boli verejne vyšlahané po holej ,,ňuňuri“, ako za starých ,dobrých predkolum-
  busových časoch…

  A poďme spoločne, Tak nám, Pinokia pomáhaj. Verte, uľaví sa nám …

 5. „Kritériem hodnoty léčitelů jsou proto podle mne finanční přiměřenost a duchovní zakotvení.“
  Dnes je prakticky všechno na internetu volně ke stažení. Připadá Vám, pane Staněk, cena za 1 ks CD s Vašimi „moudrostmi“ za 350 – 400,- Kč přiměřená?

  1. Já ji nevyrábím, ani neprodávám. Znáte někoho, komu bych ji prodal? Na druhé straně 12 hodin nahrávek vlastních životních zkušeností, ve srovnání s radami povinně placeného TV a rozhlasu, je to moc nebo málo? Jakou cenu v penězích má podle vás rada, zachraňující život nebo zdraví? Když mnou na přednáškách říkané jsou moudrosti v uvozovkách, máte povinnost uvést ty bez uvozovek!!!Aby si čtenář vaší poznámky mohl udělat představu. Když ovšem ty pravé moudrosti neuvedete, udělá si ji určitě. Jako třeba o bolavé Gilgamešově noze pod každým článkem v Gnosis!

   1. „Já ji nevyrábím, ani neprodávám.“
    Ještě včera byly na Vašich stránkách nabízeny k prodeji.

    „Jakou cenu v penězích má podle vás rada, zachraňující život nebo zdraví?“
    Kolik si bral Ježíš za uzdravování? Navíc, Vy jste důchodce a žijete přece z důchodu a ze včel.

    Já sám jsem poslal k p. Brzobohaté cca 5 lidí včetně sebe a neuzdravila nikoho. Dokonce u jedné z osob nerozpoznala ani počínající rakovinu tlustého střeva. Takže asi tak k celému Agape Brno.

   2. Pro Ferdu. Já žádné stránky nemám, má je firma Agape Brno. Jsem jen spolupracujícím přidruženým členem. Máte pravdu, žiji z důchodu a ze včel. Znáte někoho, koho bych léčil za peníze? Do Agape chodí pro pomoc lidé, kteří u lékařů nedospěli k výsledku. Mnohým, o kterých nepíšete, pomohou, jiným ne. Vy osobně znáte nějakou lékařskou instituci, která by pomohla všem? To žijete v oblasti nesmrtelných! Už jste některému lékaři řekl, že je k ničemu, protože velkému zástupu svých léčených nepomohl? A mýlíte se i Ježíšově platbě za léčení. To, že nebral v té době vzácné peníze neznamená, že léčil zadarmo. Což nebyl ubytováván a stravován, tehdy velmi cenný atribut? Nebo svůj chléb sel a sklízel a pekl? To je velmi zajímavá představa, že léčitel má žít ze vzduchu? Nic proti ní, ale nejprve byste to měl předvést a pak požadovat po druhých! Jinak jste ten, který na jiné velká břemena nakládá a sám se jich ani prstem nedotýká! Tedy politik, mravokárce, zaměstnanec médií, nebo dokonce politický Američan!

  2. Pane Ferdo, Váš jmenovec, páter Ferda prováděl zdarma analýzy nemoci podle data narození. Dokonce si ho pozval L.I.Brežněv, když mu teklo do kalhot. Určil jeho diagnozu dobře před skupinou ruských lékařů, kteří mu neřekli, koho se diagnoza týká. Před kostelem na pátera Ferdu čekali lidé prosící o radu a páterova hospodyně musela lidi a čas na léčebné rady omezovat, jinak by páter nemohl žít.
   Viz heslo páter Ferda. Třeba receptáře.
   http://knihy.abz.cz/prodej/receptar-patera-f-ferdy-2
   K rakovině třeba
   http://www.uspesna-lecba.cz/rakovina/totalni-protirakovinna-kura-pater-frantisek-ferda/

   Agrapo Brno nabízí třeba Otevření duchovního oka
   http://www.agapebrno.cz/Knihy/Katalog/OTEVRENI-DUCHOVNIHO-OKA—2-vydani.aspx
   Nevím, co je duchovní okno ani Osobní analýza jemnohmotných těl, třeba něco dozvím z diskuze od někoho, kdo už analyzován byl a hledí duchovním okem…
   http://www.agapebrno.cz/Cinnost/Osobni-analyza-jemnohmotnych-tel.aspx
   Do objednávky, prosím, napište tyto údaje:
   Jméno a příjmení
   U vdané ženy příjmení za svobodna
   Datum narození
   Barva očí
   Několika větami důvod zhotovení analýzy, popř. i prameny, které ovlivnily Váš duchovní vývoj
   Přesná adresa včetně PSČ, (telefon) – resp. zasílací adresa . Datum
   Podpis (popř. fotografie jako důležitý energo-informační zdroj). Lze zaslat i elektronickou cestou jako příloha e-mailu.
   Cena OA je 750,- Kč (+ 45,- Kč poštovné). K objednávce můžete přiložit doklad o zaplacení (pošt. poukázku), čímž byste výrazně ušetřili náš čas.

   1. Honzo, díky za odkaz, jsem z toho na šišinku.
    Šišinka, melatonin, spánek.
    http://www.wikiskripta.eu/index.php/Epif%C3%BDza_(%C5%A1i%C5%A1inka)
    „Dnešní lidská epifýza se vyvinula z třetího parietálního oka před miliony let žijících plazů. U dnešních plazů (u některých jako například hatérie novozélandská) má světločivnou funkci a u obojživelníků melatonin představuje velmi účinný regulátor pigmentace (shlukováním melaninových granul v melanocytech lze docílit světlejšího odstínu kůže)“
    Takže dědictví třetího oka snad, duchovní oko lékařská skripta neuvádí. Pokud existuje něco jako duše, tak je rozprostřena v celém těle a je nedělitelná, nelze si přestavit např. polovinu duše. Po ztrátě některých orgánů není těla není fyzické tělo funkční. Lokalizace duchovního oka do šišinky je problematická, šišinky se věkem už od dospělosti degraduje, ale intuice spojovaná s jakoby třetím okem roste zkušenostmi.
    http://plato.stanford.edu/entries/pineal-gland/
    „Melatonin byl ceněn jako „zázračný lék“ v roce 1990 a poté se stal jedním z nejlépe prodávaných zdravotních doplňků.“
    Vyčerpal jsem malatonin, šišinka velí spát.

   2. Dobrá cesta Pardale – „Pokud existuje něco jako duše, tak je rozprostřena v celém těle a je nedělitelná, nelze si přestavit např. polovinu duše. “

    To rozprostření duše ale ne, spíše rozprostření vědomí.

    To pak stahujeme do třetího oka. / , koncentrací, usebráním, meditací….. /

   3. Překvapivé je, jak pan Pardál u vývoje třetího oka byl, když jej tak u těch plazů popisuje. Také je zábavné, jak zdůvodňuje, že se buňky té šišinky plazů rozhodly vyvíjet a to podle Pardálova plánu! Aby pak melatonin trápil Pardála!

   4. Pane Staňku, dobře. Omlouvám se, člověk, který se ve všem věku vůbec něčím zabývá, je hodný obdivu, zvláště pokud je to chov včel.
    Všechno se prostě nepovede, třeba Vaše sdělení to je slabotina :“ Překvapivé je, jak pan Pardál u vývoje třetího oka byl, když jej tak u těch plazů popisuje. “
    Můj citát o šišince už od plazů je z lékařských skript
    http://www.wikiskripta.eu/index.php/Epif%C3%BDza_(%C5%A1i%C5%A1inka)

    Jinak člověk stejně jako zvířata má v mozku amygdalu, která ovlivňuje moc věcí včetně intiutivních rekcí a emocí. Prostě stále sleduje stav pohoda- nebezpečí. Pokud nebezpečí, tak obrana nebo útěk.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Amygdala
    „Amygdala (lat.: corpus amygdaloideum) je párová mozková struktura obratlovců (včetně člověka), umístěna ve střední části spánkového laloku a jako součást Papezova emočního okruhu je propojena hojnými drahami do ostatních částí limbického systému a do mozkové kůry. Amygdala hraje hlavní roli ve formování a uchování paměťových stop spojených s emočními prožitky s emocionálním zabarvením. Významně ovlivňuje chování při strachu, radosti…U vyšších obratlovců, včetně člověka, amygdala hraje hlavní roli při vytváření a ukládání vzpomínek spojených s emocionálními událostmi. Rozpoznávání a reakce na podněty spojené hlavně s nepříjemnou událostí jsou velmi pohotové a předbíhají reakce rozumové.[2] Centrální jádra se podílejí na vzniku reakce strachu, jako je strnutí (nehybnost), tachykardie (rychlý srdeční tep), zvýšené dýchání, sevření žaludku a vylučování stresových hormonů“
    Takže dost emocionálních reakcí lze vysvětlit i bez astrálního světa a jemnohmoty. Předpokládám, že amygdala v astronáboženství bude časem čtvrté duchovní oko.

   5. Tu osobní analýzu jemnohmotných těl jsem si nechal udělat. Něco na tom je, i když….
    V osobní analýze mi vyšlo, že mám otevřenou 7. čakru, což prý znamená, že „jsem otevřený k příjmu vyšších energií v úrovni duševního jemnohmotného těla. V 7. čakře jsem napojen k vesmírným dimenzím intuitivní úrovní mého duševního a duchovního vědomí. Projevuje se vyciťováním Boha čistotou svého nitra“. Konec citace z mé osobní analýzy. A teď, s čím mám problém. Pan Staněk je jistě k vesmírným dimenzím napojen mnohem lépe než já, a přesto s ním většinou nesouhlasím a máme velmi často odlišné názory. Tak kde je chyba? Poradí mi p. Staněk nebo i p. Brzobohatá?

   6. Milanovi bych připomněl, že jsem nikde nepsal, že jsem k vesmírným energiím napojen. Všude jen popisuje co nejvěrněji osobní prožitky a dávám je do souvislostí s poznatky jiných. Osobní analýzu jemnohmotných těl jsem si dělat nenechal, ale mnoho jiných to chce. A Milan jim to chce nechat zakázat, zřejmě v pojetí svobody paní Šiklové, která právě teď v rozhlase řekla, jak ji mrzí všeobecná volba prezidenta. Ž správnější a plně demokratické by byl zákulisní nákup poslanců jako výraz „té zaručeně pravé demokracie“ neboli vlády lidu. Cítím u Milana stejný „objektivní“ způsob myšlení, když mě předhazuje osobní automatické kresby, které jsem nikdy nědělal, protože je neumím.

   7. „Milanovi bych připomněl, že jsem nikde nepsal, že jsem k vesmírným energiím napojen.“
    To snad ani není možné! Vy jste napsal stovky článků a Vy nejste napojen na vesmírné energie! Tak to opravdu leccos vysvětluje! To pak klidně pište do Mladé fronty dnes.

    „Osobní analýzu jemnohmotných těl jsem si dělat nenechal, ale mnoho jiných to chce.“
    V knize „Otevření duchovního oka – verze vidiny č. 2“ Vás přece p. Brzobohatá kreslí u každého článku jak krásně vibrujete s pravdou!!! Vy mi chcete tvrdit, že nemáte otevřenou 7. čakru? No to snad ne!

    „A Milan jim to chce nechat zakázat..“ to už je opět ta stařecká demence, Já jsem se přece jenom podělil o svoji zkušenost, já přece nikomu nic nezakazuji ani nepřikazuji!

   8. ad – Tak kde je chyba? Poradí mi p. Staněk nebo i p. Brzobohatá?

    Analýza Vašich jemnohmotných těl je provedená špatně, vidím laterální odchylku mezi 3.-4. čakrou, s lehce setřelou šedou zónou. Proto logicky nemůžete názorově souznít s panem Staňkem, který má křížový blok na 5.čakře a toto je příčinou disharmonie až kakofonie čakry šesté. Sedmá čakra tedy, jak jistě chápete, naprosto nemá šanci povolit a prozářit vesmírnou energií Váš astrál. Tento deficit navíc způsobuje, že 1. a 2. čakru vůbec nemáte.

   9. ad: Analýza Vašich jemnohmotných těl je provedená špatně, vidím laterální….

    :-)))

   10. „toto je příčinou disharmonie až kakofonie čakry šesté“

    A to zas ne. Právě jsem se vrátil z WC a kakofonie byla harmonická, skoro symfonická.

   11. Kniha na dobrou noc: Spiknutí kokotů
    Je vůbec šance je zastavit?
    http://blisty.cz/art/9739.html

    Citát:
    „Kokoti jsou nepřekonatelnými mistry ve vyvolávání potíží. Dokážou způsobit, že mírumilovní lidé začnou dorážet jeden na druhého a vzájemně si ubližují. „

 6. Súdruhovia v čakrách,

  mne sa na na ritnom laloku otvorila malá jemnohmotná dierka. Upozorňujem, že sa nejedná o ďalší ritný otvor, lebo táto inkriminovamná dierka nevylučuje ,,telový opad“, ale nasáva kozmické gamaporézné signály z oblasti Vlasov Bereniky .

  Pri ohmate vnútra dierky sem-tam nahmatám útvary, akoby to boli ,,anténky“, nie z kovu, ale z lymfatických bielkovín . Cítim, že sa zo mňa vyvíja nový medzičlánok ľudstva, ktorý v budúcnosti evolučne dospeje k Cielu, že sa budeme stravovať z kozmu bez toho, aby sme použili svoje ruky a hlavu na dorobenie svojho ,,hlebíka“ . Z toho kauzálne vyplýva, že nám zakrnejú aj iné ÚDY..

  Mám sa obávať trestu za ,,inakosť“ vo vývoji , alebo to mám brať ako dar od Hospodina?…

  Mám obavy, či ma ,,tentok kapitalizmus“ prijme takéhoto do svojich štruktúr, lebo aj tu ešte stále platí staré heslo socializmu : Kto nesere, ten určite nežere…

  1. Gilgamešovo noho, sledujte své okolořitní anténky.
   Jsou dvě možnosti
   1) Chytil jste papilomavirus a z něj bradavice
   http://www.osel.cz/8697-kdyz-dojde-na-oralni-sex-muzi-podstupuji-vetsi-riziko-nez-zeny.html
   2) Byl jste geneticky modifikován a vybaven bioanténkami pro komunikaci s astrosvětem na vlně 7,5 FM ( vlnová délka 7,5 mm rezonuje s  velikostí těla Ferdy mravence BP( měřeno bez penisu ). Hmotnost mravenců je srovnatelná s hmotností lidstva, ale je jich hodně víc, jsou dobře organizováni a přežijí všechno v souhlasu se všemi třemi větami termodynamickými. Lidstvo podle zdejších článkopisců to má spočítané, budoucnost astrosvět vidí v mravencích.

 7. Ten pan autor jménem Josef Staněk je především obchodník s důvěřivostí lidí. I s jejich strachem. I s jejich naivitou. Bezplatně si tady stále dělá reklamu pro nakladatelství Agape, pro své knihy a další produkty. Včil již i inzeruje své přednášky, video přednášky a udává telefon a jméno na mne, svého spolupracovníka – já mu to nedovolil. Teď ještě ta CD a správný dotaz od Ferdy a odhlení od Milana! K věci diskutuje minimálně. Asi ho to vlastně nijak nezajímá, názory jiných? Musí být vidět a slyšet. Kšeft je kšeft, jinak je to konzum, který mu tak vadí. Kdo chcete přijet do Deštného, prosím, ještě je dost volných míst, o všem se přesvědčíte sami – Vrba
  p.s. na netu je to teď kdejaký úchyl – třeba si mne přes to agape někdo najde – ach jo, Josefe, proč?

  willow

  1. Pan Willow je hlava, úplný roentgen. Až na to, že na všechno a všechny říká věcně: Ty svině, já do tebe vidím! Takový diskutér tu ještě chyběl! Toho gnosis potřebovala, jako u Pardála 4 oko, vlastně amygdalu. Tu skupinu buněk, o níž Pardál říká, že se rozhodla vyvíjet v mozku směrem k amygdale! Ty buňky si jako pohnutku k onomu vývoji řekli, že to je třeba, aby ty opice měli srandu skrze 4 oko. Ve své jistotě při jeho vzdělání zapomněl ovšem na to, že ok může být mnoho. Třeba kuřích. O zážitcích z nich by mohla nemocná Gilgámešova noha vyprávět!

   1. Jojo, výstižný koment, Honzo – 1*!!! Je fakt, že pokud pročítám např. weby protiproud, zvědavec či parlamentní listy, jsou tam také zajímavé informace, ale zasměji se pouze zde – v diskusích této a podobných!:-))

   2. ad: pokud pročítám např. weby protiproud, zvědavec či parlamentní listy, jsou tam také zajímavé informace, ale zasměji se pouze zde.

    To máš úplně jedno, Zdenku. Ten, kdo se naučil nazírat a vidět Božíma očima, vnímat CELEK v každé jeho jednotlivé situaci, pro něj nějaké „zde“ nebo „jinde“, neexistuje. A válí se smíchy od rána do večera. Blázinec s názvem Svět je jenom jeden..:-)

   3. Zdendovi a Honzovi. Konečně od vás kladné hodnocení! Jak je dnes obecně cenná sranda a zasmání a je pozoruhodné, že ji najdete jen pod mými články a se stále stejnými vždy neprosto „věcnými“ „namítači a kladeči otázek“.Není to divné, když někdo je pod nimi rozčilen, že se dobře prodávají nedotované kazety firmou Agape. Která do nich „drze“ započítává náklady, čas zpracovatelů a amortizaci zařízení na rozdíl od „těch správných kazet“ se správnými názory z institucí řízených nejmenovaným velvyslanectvím?

   4. „Není to divné, když někdo je pod nimi rozčilen, že se dobře prodávají nedotované kazety firmou Agape. Která do nich „drze“ započítává náklady, čas zpracovatelů a amortizaci zařízení na rozdíl od „těch správných kazet“ se správnými názory z institucí řízených nejmenovaným velvyslanectvím?“

    Nejedná se o kazety, ale o CD, cena CD je cca 6,- Kč, vypálení trvá cca 1 minutu.
    Pane Staněk, na internetu jsou lidé, kteří své práci a svým ideálům věnují také spoustu času energie a amortizace zařízení. A přesto prachy nechtějí. Příkladem je tento server, děkuji panu Kuklišovi za jeho práci. Duchovní člověk by měl být obětavější pro druhé a ne chtít rejžovat. Nezlobte se pane Staněk, ale okecat tu Vaši „vychcanost a kariérismus“ opravdu nejde. A odpovězte a uražte mě, musíte mít přece vždy poslední slovo!

   5. Pane Staňku , je hezké, že na mně donášíte své dojmy panu Wilow, odepsat s nějakými argumenty přímo na mé příspěvky to nejde, šlápl jsem Vám právě na to kuří oko.

   6. Zase jste najel do svých oblíbených kolejí – urážek všech. Tak odpovězte věcně Vy. Proč prodáváte CD za 400,- Kč, když výrobní cena je 10,- Kč. Když to tedy není kvůli penězům, ale osvětě, tak dát to na internet ke stažení je úplně zdarma.

   7. Pro Ferdu opakovaná vcná odpověď. Neprodávám já, ale firma. Obraťte se s dotazem na ni. Pokud jste si všiml rejpanců, jsou vždy odpovědí na předchozí nevěcné útoky několika expertů, které svými ataky podkreslují všechno napsané ode mne. Přitom je nikdo nenutí je číst a útočně a nevěcně komentovat už vůbec ne. A jak nad tím říkají, nikde jinde taková sranda není. A nepřišel proč??? Holt tam nepíší ti stále stejní, jako bolavá Gilgamešova noha. Ti by patřili do diskuzní skupiny Sisyfos a tam je ku podivu nevidět? Naopak, jak se tu na gnosis objeví nějaký příspěvek duchovní, stejná squadra vyrazí do zuřivého útoku ve vašem stylu: ne napadnout konkrétní z článku, ale stylem „vy zase bijete černochy!“ Ve vašem provedení: za co prodáváte nahrávky!!! Ač já jsem nikdy nikomu žádnou neprodal! Ale Ferda ví, že ano. Příště určitě napíše jako amer. mozek Willow, že je dokonce vnucuji.Nikdo Ferdovi přece nebrání jeho názory nebo cokoliv za 10kč nahrávky propagovat.A tak je dobře, že je tu sranda, proto je pod mými neúplnými články tolik příspěvků. Jak jsem již napsal, z příspěvků i útoků se učím, nevadí mi.

   8. „Neprodávám já, ale firma.“

    Agape Brno je tedy centrum volně sdružených duchovně založených osob, které pracují v různých sférách těchto oblastí.
    Zakládajícími členy Agape Brno jsou PaedDr. Jana Brzobohatá, MVDr. Josef Staněk a ing. Antonín Červený.
    http://www.agapebrno.cz/O-nas.aspx

   9. Pane Staňku, čtu tady, že čelíte názoru, že nemusíte být až tak duchovní osoba, že se tam, někde v koutku Vaší duše, skrývá i obchodní duch, který chce, z Vaší duchovní činnosti, možná i finanční zisky. O popularitě, „pohlazení Vašeho ega“ teď nepíši. Možná se ale mýlím a vlastně, potřebujete přece žít v nějaké úrovni, jíst, máte své náklady, ostatně jako každý člověk.

    Vím, že se ten Váš duchovní „biznis“ vyřeší na těchto stránkách k Vaší zdánlivé spokojenosti a možná Vás sem přijde i podpořit Váš nějaký velký fanoušek – fanynka. Může se i stát, že prostě již nebudete pod tímto článkem diskutovat, to je u Vás také běžné, že utíkáte. Ferda tady přinesl slušnou formou nový pohled na Vás, ta slušná forma je důležitá. To není podle Vás Gilgamešova Noha či jakýsi Wilow?

    Ale vrátím se k Vašemu článku „Láska muže a ženy…..“. Hned v úvodu diskuze jsem reagoval na Vámi napsané konkrétní sdělení, které hodnotím jako docela zásadní. A to i pro Vaše příznivce. Ptám se Vás, jako člověka, který hodnotí vývoj lidstva, jako člověka, který ovlivňuje myšlení lidí.

    Jak si toto vysvětlit ?

    „Protože ale jako lidstvo vstupujeme do vyšší úrovně civilizace, která člověku umožní vidět více …….“

    a o pár řádků níže uvádíte

    „Vládcem této civilizace se stal satan neboli peníze…….“

    Na stránkách Agape Brno se píše hned v úvodu :

    „Své poslání Agape chápe jako duchovní úkol pomáhat lidem v jejich všestranném vývoji duchovní osvětou.“

    Můžete to Vaše objasnění chápat jako duchovní úkol pomáhat lidem…….??

    Děkuji.

    Václav Žáček

 8. Milane,

  Ty si ma uzemnil, ako bleskozvod nebeský HROM , keď píšeš:

  ………Naopak, každou jinakost Hospodin oceňuje…….

  Táto veta je zlomová, pretože ,,naznačuješ“, že Hospodin ,,nahráva evolúcii“, alebo je dokonca jej ,,motorom“ !!!

  Ale toto je v zásadnom rozpore s Druhou vetou termodynamickou, základným TO pilierom náboženstva…

  Kristova noho, už aj Ty Milane ?…

  1. Gilgamešova noho,
   neber jméno Kristovy nohy nadarmo! Samozřejmě, že všechno se vyvíjí, tedy vývoj je Hospodinův záměr. Co je na tom tak divného?
   A k té Druhé větě termodynamické: Vše směřuje k nejnižší energii, tedy i člověk. Blbec se nadře nejvíc, chytrý se nadře méně. Toť vše.

 9. Milane,

  Kristus je ,,len virtuálnym plodom hriechu“, takže jeho meno nie je ani chránené v Desatore, takže jeho noha je ,,volné téma“.

  U Gilgiho nohy je to ,,nebezpečnejšie“, lebo on bol vraj trojpätinovým BOH-om

  To mi však nebráni,,kašlať“ na to, lebo všetci bohovia sú len v HLAVÁCH
  ,,citlivcov“ závislých na ,,gume v gatiach Nadprirodzených nebytostí“…

  1. Pan Zacek si rekne za kurz jogy tamhle 130kc ,tamhle 100kc ,nekde dokonce 15kc. A co jako ? Jeste jsem nevidel,aby nekdo delal kurzy neceho zadarmo. Vzhledem k tomu,ze sam musel ten dotycny investovat financne a casove do toho co uci,nemuze byt prece udivujici,ze si rekne o smesny poplatek. V prostorach kde se uci,se casto plati poplatek – to by to jako mel zaplatit ze sveho ?
   Fakt nektere lidi nechapu ..

  2. Anonymní, spíše by se hodilo, aby tam bylo napsáno Žáček než žák zkušených mistrů….., ale do letáků, do propagace to tak nechtěli dát.

   Anonymní, co chcete vysvětlit ?

   Ten první odkaz na víkend 07/2011 v Dolní Čermné. Na to, že jsem se v tom roce vrátili s kolegou z Indie, na to, jaký tam byl bohatý program, zpívání, přednášky, vynikající strava…., tak těch 950,-Kč byla láce. Dnes běžně za víkendové kursy od 1.700,- do 2.800,-Kč.

   Díky jinak za srovnání, které si může každý udělat sám. V Městečku Trnávce, to je ten první odkaz, chtěl pořadatel od zájemce 15,-Kč na mé hodinové cvičení. Teď to myslím zvedli na 20,-Kč. Jezdím tam za cesťák. Z tělocvičnu na tu hodinu myslím platí 150,-Kč. Pak je tam odkaz na Letohrad – s tím nemám nic společného. Mají tam 135,-Kč za 1,5 hodinu – ještě velmi přijatelná cena. Pak ty moje zahraniční aktivity. Cvičení zadarmo, byl jsem tam jako host od pořádající cestovky. Ještě jezdím cvičit pro tutéž cestovní kancelář do Podhájské, Slovensko. Taky zadarmo = součást zpestření nabídky od cestovky. Zájem veliký – inu termály, uvolněné tělo z „mořské“ vody – pro důchodce se to tam velmi hodí!

   Anonymní, pokud budete chtít upřesnit něco víc, klidně se ještě zeptejte.

   Václav Žáček

 10. Snažím se nebýt hulvát a jen tak se nevysmívat tomu, čemu nerozumím, ale tady se fakt moc nachechtám. Příspěvky komentujících, kličkování pana Staňka, do toho sem tam pokus o seriozní argumentaci, podpořenou důkazy, úžasné.
  Bavte mě dál. Díky!

 11. Míra, píšeš:…

  Bavte mě dál. Díky!

  Chcem Ťa zabaviť naozaj bez akýchkolvek poplatkov a dokonca nechcem ani len samotné 20% PDH ..

  Očúvaj, túto hovadinu: Že vraj Ježiškova matka, tá inkriminovaná deva z kmeňa Protožidov súložila- nesúložila s Hospodinom a stalo sa ,že v rozpore s Božími zákonmi, vraj ONA otehotnela…

  Nehmotná nebytosť, bez vajec a ejakulátu za spolupráce s ďalšími ,,kumpánmi“, ako bol Dúšik svätý, arcianjel Gábriš JU vraj ,,oplodnil“…

  Možno je JEHO semeno aj nehmotné aj nevideteľné …

  Keď sa nechceš vystaviť riziku, že nebudeš po ukončení svojej činnosti TU , na Zemaplacke ,,spásaný“ do Neba, možeš sa na tejto hovadine ,,smiať aj cez slzy“…

  Ja, Gilgi to beriem na ,,seba sa“…

  Alebo ďalšia varianta, skús mi tento ,,oplodňovací paradox“ vysvetliť…

  1. Zdravím Tě Gilgoško!

   Otázku Míry – A PROČ? – zcela chápu, ale dovolíš-li mi, něco o tom „nevysvětlitelném“ oplodnění Marie tuším…tedy, nééé, že bych byl přímo přítomen, ba stal se tím, který to způsobil!!! To vskutku v nijakém případě!
   Avšak – v souladu se záměrem NĚKOHO byla přetransportována (nešlo o klasický únos mimozemskou civilizací v rámci zkoumání lidského DNA klíče) do kosmické lodě, tam tzv. uměle oplodněna a vrácena zpět…
   No a dále již to znáš…:-)

  2. Pro GN. U nás,na svaté hoře v Příbrami,je malba ze 16.století s jistým odkazem,varováním pro člověka zrovna tak nemocného. Možnost uzdravit se. v Míru J.K.

 12. Zdenek,

  toto by som aj bral, ale najviac by bol potešený lovec mimozemských civilizácii, ten akože ho zovú, no ten Josif Visarionovič Deniken, ktorí tieto,,medzihviezdné
  súlože“ sleduje a komentuje..

  Ale bez postranných ,,podmasťovačiek“, toto je jedno z reálnych možných vysvetlení, pretože aj onen Ježišťok do inkriminovaného magnetofónu B 53
  stereo , vraj povedal: Môj Otec nie je z tohoto Sveta…

  A teraz už všetko sedí, ako : Riť na šerbel…

 13. Ano, vážený Gilgi, a vo vo vo tom to jee…tedy, jak jsi správně slova nakladl – zapadlo to do sebe, jako sedínka do nočníku…

 14. ad: Není to divné

  Ne, není to divné. V blázinci je všechno tak, jak má být. Divný by bylo, kdyby tomu tak nebylo.

 15. ad: na rozdíl od „těch správných kazet“ se správnými názory z institucí řízených nejmenovaným velvyslanectvím?

  Quod licet Iovi, non licet bovi. Jak říkám, v blázinci s krycím názvem „democracy&freedom“, neboli ROZDĚL a PANUJ, je všechno tak, jak má být. Čili crazy.

  ps: pro pochopení stavu současného Světa, je nezbytně nutné jej převést do srozumitelnosti, do logického jazyka. S babylónštinou promíchanou s orwellovským newspeakem, to však půjde asi sotva. Vlastně vůbec.

  http://eridanus.cz/Zeme%282/mapa/Evropa/Severni%281_Evropa/Spojene%281_kra%281lovstvi%281/Kultura/Literatura/Orwell/1984/1984_Dodatek.htm

 16. ad: Nejedná se o kazety, ale o CD, cena CD je cca 6,- Kč,

  Hmm… A co dál? Jinými slovy, co vlastně vůbec tzv. řešíte, kromě píčovin typu: Nejedná se o kazety, ale o CD, cena CD je cca 6,- Kč?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference