- Magazín Gnosis – Hledání Světla, příspěvky čtenářů - https://hledani.gnosis.cz -

Nová zpráva od Little Grandmother – NEWSLETTER září 2014

poselstvi-pro-kmen-mnoha-barevNádherný Kmeni Mnoha Barev,

Drazí bratři a sestry,

je skvělé být znovu s vámi ve spojení. V posledních několika měsících jsem měla náročné období. Hodně jsem cestovala, pracovala a také žila sama se sebou. Vím, že nejsem jediná, kdo toho musí za den hodně stihnout. Zdá se, že se čas opět zrychluje a práce, kterou je třeba udělat, se zdá být nekonečná. Ale nesmíme zapomenout najít si chvíle na povznesení. Určitě mnohokrát jste slyšeli větu: „Najít si čas se zastavit a přivonět k růžím.“ Často lidé sice tvrdí, že to není úplně reálné v dnešním shonu, ale tato věc je pro nás důležitá právě v tomto okamžiku.

Jak se všichni potýkáme s problémy v našem každodenním životě, sledujeme zprávy nebo jsme svědky tragédií, které se dějí na naší planetě, je pak docela snadné se dostat do pocitů zoufalství. S těmito pocity pak naše vlastní energie spolehlivě klesají. Je to proces, kterým lidstvo prochází znovu a znovu. Je to opravdu náš starý zvyk. Chci nám všem připomenout, že to, čemu dáváme energii, potom vytváří naše životy. To je důvod, proč je něco stále horší a jiné se zase zlepšuje. Když prociťujme a vidíme dobro ve světě kolem, pak ho snáze všude i v sobě nalézáme. To je důvod, proč je tak důležité „zastavit se a přivonět k růžím“.

Ano, hodně se toho děje, až můžeme mít pocit, že se celý svět řítí do pekla. Vzpomínám si na moji prababičku, která říkala přesně to samé o světě, když byla ještě mladá žena a také mně, když jsem byla malá. Každý z nás, ať už z naší generace nebo ze 100. generace před námi, všichni jsme žili buď v době války, nemocí, hladu nebo přírodních katastrof. Jde o to, kam zaměříme svoji pozornost, jestli na to, co je se světem špatně, nebo na to, co je tak dobré a požehnané. Když jsme zajedno s dobrem – cítíme se i my dobře, naše energie stoupají a společně můžeme zvyšovat globální vibrace.

Moji milovaní přátelé a rodino – toto je ten čas. Jsme Jedním, jsme nejsilnější ze silných a máme jedinečnou šanci pomoci změnit tento svět. Za tímto účelem se musíme začít dívat na náš svět jinak, musíme být silní, silnější, než jsme byli kdykoliv předtím. A to nejen kvůli sobě, ale také kvůli těm, kteří jsou uprostřed velkých krizí. Máme to štěstí žít tam, kde žijeme, máme teplé domovy, jídlo na našich stolech, ochranu a lásku, ale je tolik lidí, kteří jsou bez těchto potřebných věcí. Jen někteří z nás jsou tak šťastní a tak požehnaní.

Potřebujeme najít v našich srdcích a duších lásku, světlo a nejvyšší vibrace nejen pro sebe, ale i pro ostatní, kteří toto zatím nedokážou. Otevíráme novou kapitolu v lidském vědomí, nový způsob pohledu na svět, nové pochopení, že je to naše vlastní vědomí, které vytváří náš svět. S tolika zaměřeními se na to, co je špatné, ovšem musíme zdvojnásobit naše úsilí, abychom se dokázali naladit na dobro.

Bez ohledu na to, jak je zoufalá situace, se dá vždy najít povznášející krása v přírodě. Příští rok se chci zaměřit na oslavu života, na dobro, na to, jak se dostat ještě více do spojení s přírodou a nechat více zesílit náš vztah s Matkou Zemí. Pracuji na seminářích a akcích pro děti, pro rodiny s dětmi a na mnoha dalších, skvělých a zajímavých věcech. Těším se, až vás všechny zase uvidím a na sdílení vřelých objetí.

Nyní se na chvíli podívám z okna. Ano, udělejte to prosím také hned teď. Kolik úžasné krásy jste uviděli? Cítíte, jak nám tvořivá síla naší Matky přináší úsměv a my se cítíme lépe než předtím?

Miluji tě,

Malá Babička

© 2014 translation Sanny pro http://novazeme2010.ning.com/

Zdroj: http://littlegrandmother.net/news-september-2014/
 

lgk-cd
Nové CD KE STAŽENÍ

Toto krásné a hluboce procítěné poselství a meditace Little Grandmother přivádí posluchače do místa vzpomínky na vlastní Velké Já jsem se schopností měnit svou realitu na Zemi.

Hlas: Malá Babička Kiesha

Indiánské flétny: Michael Telepary

Tuto českou verzi článku je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

hodnocení: 5
hlasů: 9