mapa stránek || vyhledávání

STŘEDEČNÍ vysílání 27.2.2019 na Rádiu BOHEMIA

PhDr. Juraj Lajda – Existuje život po smrti? Mluvit o smrti a posmrtném životě se stalo tabu. Je načase je prolomit. Je smrt koncem všeho, nebo je něco po ní?

RNDr. Emil Páleš, CSc. – Svobodné duchovní stavy, kodex cti, práva bez závazků. Současné demokracie staví na falešném předpokladu, že všichni lidé jsou stejní a že je pro ně vhodný i stejný právní systém.

Murphy Tim Wallace (publicista, scénárista, spisovatel – EN) – Súfisté říkají, že není možné dojít osvícení, dokud člověk není schopen rozeznat Boží podpis v jakékoliv části jeho stvoření. Rozvíjí se celosvětová síť lidí, kteří se záměrně snaží změnit své vědomí. Základní součástí jakékoliv duchovní obrody je, že si nemůžete ponechat to, co nepředáte dál. A varuji vás, ta cesta je dlouhá, je nekonečná a vyžaduje úsilí.

Tomáš Boněk – Příběh Darwinův dává pocit, jako kdyby v tom lidstvu bylo určité tušení, že ty staré odpovědi na základní otázky už nějak neplatí. Tím hybným mechanismem, tím, co kapitalismus drží v pohybu, je egoismus.

Mgr. Jiří Čehovský – Materialismus přináší falešné naděje, homeopatie jako cesta i naděje na vyléčení, chápat nemoc v souvislostech a léčit celostně od kořenů…

Tomáš Pfeiffer – Tvore lidského stupně, staň se člověkem. Chci-li změnit svět, nestačí jen nastavit nějaká pravidla, nějaké ohrádky, ale já v první řadě musím změnit sebe.

Tímto vysíláním pokračujeme v ohlédnutí s Českou Konferencí, která v tomto roce vstupuje do své velmi významné části. Za 10 let svého působení uskutečnila mnoho významných akci a setkání na niž vystoupilo mnoho výjimečných hostů se svými jedinečnými příspěvky na aktuální témata dnešní doby. Máme opravdu velký archiv záznamů, které ještě nebyly zveřejněny a proto se v tomto roce na rádiu BOHEMIA můžete těšit na mnohé z nich.

Dnes pro vás vybíráme záznamy z prvního a druhého ročníku, které ve své aktuálnosti nic neztratily, jelikož se vždy týkají nalezení cesty KUDY A JAK DÁL z tohoto velkého labyrintu zmatení, neřestí a paradoxů. Ještě je nutné sdělit, že cílem České Konference v období 2009 – 2019 je Obecná porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti.

Samozřejmě se dozvíte ještě mnohem více ve středečním vysílání rádia BOHEMIA.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA.
 

Karel Kříž
https://www.radiobohemia.cz/
 

hodnocení: 1
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference