mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 10.5.2017

Další státní svátek je za námi, konečně byly obchody zavřené a bylo více času na sebe i své blízké.

Tak začíná náš další týden, kdy doslova překotné politické dění u nás i ve světě nedává příliš dobrých vyhlídek, avšak tak či onak velká proměna světa přichází všude a ve všem. V dalším vysílání ČK přivítáme nového hosta Ing. Andreu Drašnarovou, Ph.D, se kterou otevřeme téma vzniku nemocí z celostního hlediska a také o právě připravovaném ALL festivalu v Litoměřicích, který spoluorganizuje. Již tradičně na vás čeká RNDr. Marian Kechlibar, Ph.D v jedinečném shrnutí nejaktuálnějších zahraničních zpráv v pořadu „Na západní frontě klid“. No řekli bychom spíše neklid, tak se nechme překvapit, jelikož s námi jste v bezpečné zóně vysílání ČK. Dalším hostem našeho vysílání bude opět Mgr. Hana Tonzarová, Th.D., se kterou pohovoříme o klidnějších a krásných tématech dotýkajících se našeho duševního i duchovního života. V samotném závěru snad stihneme i pár inspirativních slov pro povzbuzení do života.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve „Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Můžete nám psát a volat během vysílání na: studio@vysilameprovas.cz a tel.: 607 647 605
 

Karel Kříž

Šipka http://www.vysilameprovas.cz/
Šipka http://www.vysilameprovas.cz/vysilani-ceske-konference/ (záznamy starších pořadů ČK)
 

Poslední články autora:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

2 komentáře

  1. http://aeronet.cz/news/co-maji-spolecneho-mrtvy-mrazek-zivy-kubice-zniceny-uooz-a-padajici-cssd-zeman-odvola-babise-az-na-podzim-pred-volbami-valka-proti-cssd-v-plnem-proudu-akce-suman-je-praci-tajnych-sluzeb/

    a diskuze je taky výživná – úryvek:
    Tentoraz ale, po zhruba trojminútovej pauze, kedy sa Putin uprene pozeral na kancelárku (a asi si to hocikto dokáže predstaviť v žiarivých farbách), vytiahol z aktovky plán vypracovaný v Pentagone a schválený a podpísaný VŠETKÝMI ČLENSKÝMI KRAJINAMI NATO (teda i zástupcom SR). Plán má veľmi „originálny“ pracovný názov Barbarossa-2 (ruské spravodajské služby sa celkom vytiahli). Podľa tohto plánu, bolo Rusko rozdelené na konkrétne sféry vplyvu a podľa toho malo byť okupované niektorými štátmi Aliancie v kľúčových centrách. Ako dlho Rusko ten plán má v rukách, možno len ťažko odhadovať, ale hysterická rusofóbna nervozita Angely Merkelovej trvá zhruba mesiac. Ten plán totiž navyše potvrdzuje, že to nie je Rusko, kto si želá vojnu, ale opak je pravdou, tentoraz podpísanou zástupcami všetkých členských krajín agresora.
    „Je to Váš podpis?“, spýtal sa Vladimír Vladimírovič. Blonďatá Makrelka očervenela a len prikývla hlavou…

    1. Tá webova stránka je skutocne zaujimava a stoji za to ju navštíviť. Odporúčam ju vsetkym diskuterom…

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference