mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 11.4.2018

Středeční a už jarní vysílání 11.4. 2018 na Rádiu BOHEMIA z Prahy. Přivítáme dva nové hosty a otevřeme dvě nová témata. Již tradičně v pořadu „Na západní frontě klid“M. Kechlibarem a A. Svobodou uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Co si myslíte o PRAVDĚ? Myslíte si, že opravdu existuje, když se stále více ve společenském a politickém dění LŽE, PODVÁDÍ a MANIPULUJE? A co pravda v jiných směrech např. DUCHOVNÍ, VĚDECKÁ, HISTORICKÁ, …? S Karlem Svobodou z nakladatelství PRAVDA.JE se na to zaměříme a odpovíme.

Ubíjí vás každodenní shon a vůbec celá ta dnešní pomatená doba a říkáte si, že byste chtěli žít jinak a jinde? Tak si určitě poslechněte rozhovor na téma SOBĚSTAČNÉ ŽENYLucií Čápovou, která nás všechny může velice inspirovat.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve „Vysílání rádia BOHEMIA“ zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Karel Kříž

Šipka https://www.radiobohemia.cz/
 

Související články:


Hodnocení článku
Tisk Tisk

44 komentářů

 1. Vlk se nažral a koza zůstala celá. Velkohubý Macho si zachoval ksicht, ačkoliv na Twitteru mu to jeho občané dávají sežrat. Gerasimov mu jasně vzkázal, že ohrozí li jednoho jediného ruského vojáka, půjdou jeho ,,lodky” ke dnu. Proto se úzkostně vyhýbali jakémukoliv ohrožení Rusů. Otázka je, nakolik byla tato kampaň efektivní. USA a jeho spojence stála minimálně čtvrt miliardy dolarů. (Jeden Tomahawk stojí cca 2 mega) Ztráty na straně Sýrie nestojí možná ani desetinu. Putin daroval Machovi oddechový Time pro boj s Deep State. Bravo V.V.Putin. A vy , kteří už byste rádi viděli potápění lodí, potažmo celých kontinentů, si uvědomte, že Pan Prezident Putin opět zachránil krky i nám.

  1. Kdo je Macho? No ale teď to vypadá, že si ten ksicht nezachoval Putin, když říkal, že budou útočit i na místa, odkud jsou rakety odpalovány a ono nic.

  2. Vendo,

   Já si hlavně myslím všichni tak trochu lžou a nedá se věřit ani jedné straně.

 2. Všichni trochu lžou. Američané říkají, že 105 raket zasáhlo cíle – viz. zde:http://www.info.cz/svet/online-prekvapeni-se-nekona-rada-bezpecnosti-odmitla-ruskou-rezoluci-odsuzujici-uder-na-syrii-28044.html

  A tady zase Rusko, které jistě monitoruje a hlídá důkladně vzdušný prostor Sýrie, říká něco jiného :
  http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/prohlaseni-ministerstva-obrany-ruska-po-utoku-usa-a-spol-14-dubna-2018-na-syrii.html

  pak si vyberte. Důležité je to, že se Rusové drželi zpět, že Američané si na jejich vojenské systémy a vojsko netroufli.

  1. Oceňuji také, že nedošlo k přímé konfrontaci mezi Američany a Rusy. Je zřejmé, že Američané to v Sýrii již vzdali. Lze říci, že Asad s Putinem mají válku vyhranou. Je to však Pyrrhovo vítězství. Sýrie je zničená. Rusko nemá peníze na její rekonstrukci, vždyť jeho HDP je přibližně stejný, jako HDP Itálie. Sýrie má ropu, ale její cena dlouhodobě stagnuje, takže na příjmy z ropy spoléhat nelze.

   O výsledcích mezinárodních klání rozhoduje ekonomika. Sovětský obr na hliněných nohách se sám položil právě proto, že jeho ekonomika byla na dně. Ani dnes na tom Rusko není ekonomicky dobře. Jeho ekonomika stojí na vývozu ropy a zbraní. Jeho finanční zásoby z doby vysoké ceny ropy jsou však již vyčerpány.

   Jestli Tomahawky zasáhly cíle, či nikoliv, je bezvýznamné.

  2. Ten příspěvek pavla v signalizuje. Nejdůležitější jsou peníze, HDP….atp..
   Co takhle MÍR?
   Ježíš říkal, kde si máme budovat své poklady, neznáte to?
   Amerika – pochody sexuálně jinak orientovaných, obrovská zadluženost státu i domácností, tiskárny nekrytých doláčů jedou ve dne i v noci, úpadek mravů ve společnosti, stovky braků ve filmech, chudoba a na druhé straně přepych bohatých, nižší a nižší úroveň střední třídy, malá vzdělanost…ale silná armáda, propaganda, úspěchy /?/ s vývozem demokracie, zbraní, organizace barevných převratů, úspěch CIA v podpoře výroby drog…. . Inu, země s prosperitou pro zaslepeného člověka. Nikoho neodsuzuji za to, že má rád ten či onen stát, jeho zřízení, jeho skutky.

   Rusko dokázalo čelit, za cenu svých obrovských lidských i materiálních ztrát světu, který byl masivně podporován v boji proti nim a reprezentován třeba Německem ve 2.svět.válce.

   Nepotřebuje ta Sýrie především mír, aby mohla začít budovat svoji zemi, pěstovat své potraviny, prodávat své nerostné bohatství, budovat nemocnice, školy, byty, infrastrukturu a nabídnout tak lidem, aby neprchali. MÍR. Uměly toto zajistit USA? Stačí mi jen odpověď – ANO,ANO – NE,NE!

  3. „Rusko není ekonomicky dobře. Jeho ekonomika stojí na vývozu ropy a zbraní.“
   Zatrollená zapomnětlivost – neuvedl vývoz obilí. Totiž – k úspěšnému růstu zemědělské výroby pomohly Rusku západní sankce.

  4. pro AuV

   Máte naprostou pravdu, Sýrie na prvém místě potřebuje mír. Co se však myslí slovem mír? Je to situace, kdy v zemi neexistuje válečná fronta a armády proti sobě stojících vojáků? Pokud by se takto dal charakterizovat mír, znamenalo by to, že u nás v době Protektorátu Čechy a Morava byl mír. Ač náš stát měl vlastní (loutkovou) vládu, mír v něm nebyl. Kdo neplnil příkazy Gestapa, byl uvězněn nebo přímo popraven. Jestliže jsou občané připraveni o svobodu, znamená to, že jsou na úrovni otroků (vládnoucí moc je může kdykoliv zabít).

   S ohledem na uvedený příklad nebyl mír ani v Sýrii. Rodina Asadů se zmocnila vlády vojenským pučem a celou dobu vládla v podmínkách výjimečného stavu. To znamená, že byla suspendována občanská práva. Jakákoliv opozice vůči Asadům a jejich mafii (straně Baas) byla tvrdě trestána. Jednalo se o totalitní (policejní) stát, v němž byla perzekuce na denním pořádku. Ale nejen to. Rodina Asadů se neveřejně stále více soukromě obohacovala na úkor státu.

   Máte pravdu, že v USA jsou někteří lidé hodně zkažení (včetně nezdravého zadlužování). Je to daň svobodě. Za Rakousko-Uherska u nás byla mravnostní policie, avšak nevěřím, že policejní stát je správné řešení. Na druhé straně má Amerika něco obrovsky cenného – svobodu.

   Naznačujete, že Rusko muselo čelit jakémusi světovému spiknutí a že se ubránilo za cenu obrovských ztrát. Tak to komunisté prezentovali ve školním dějepise, ale pravda byla jiná. Sovětský svaz společně s Německem rozpoutal II. světovou válku. 23.8.1939 uzavřel v Moskvě s Německem pakt Molotov – Ribbenrtop s tajným dodatkem o rozdělení Evropy. Na základě tohoto paktu společně přepadli Polsko. Stalin pak pomocí Kominterny nařídil evropským komunistům, aby šli nacistům na ruku. Nejen to, pochytal v Sovětském svazu německé komunisty, kteří tam emigrovali před nacisty a předal je jako dar Hitlerovi k umučení. Když Hitler dobýval jednu evropskou zemi za druhou, Stalin ho podporoval dodávkami surovin, potravin a pohonných hmot. V rámci dělení Evropy pak Sovětský svaz přepadl pobaltské státy a Finsko. Rusové tedy byli ve II. světové válce agresorem. Jejich věrolomnost velice přispěla k rozpoutání válečného požáru. Ve válce napravovali vlastní hříchy.

  5. Pjakinovi musejí vstávat hrůzou všechny vlasy na hlavě z toho,co vychovali pravdoláskaři na 1. prioritě. Pavle v, Vaše generace je totálně v řiti.

  6. Vendo vy byste snad chtěl aby si Američané na Rusy v Sýrii troufli? To chcete třetí světovou? :) Ze strany USA bylo samozřejmě úmyslně předem deklarováno, že budou útočit na Asada a nikoliv na Rusy. Loni dokonce Rusům oznámili souřadnice cílů předem, jelikož se jednalo o základny, kde nějací Rusové být mohli. Právě proto aby konfrontaci předešli. Asad toho taky využívá, jelikož před úderem schoval svoje nejcennější zbraně na ruské základny.
   Dohady o tom, kolik raket dosáhlo cíle a kolik bylo „sundáno“ jsou už jen klasickou dezinformační mlhou. Mne o účinnosti raketového úderu přesvědčilo ruské prohlášení, že znovu zvažují dodání protileteckého a protiraketového systému S-300 v novější verzi Sýrii. Pokud by syrská PVO byla tak účinná a sundala 71 střel ze 105 nebylo by zajisté dodání nového systému na pořadu dne.

  7. Anonyme, jednoduchá odpověď. Nechtěl bych to. A také bych nechtěl, aby někdo vymýšlel, že došlo k chemickým útokům. A ty S 300, proč ne? Rusko se zbraněmi obchoduje a Sýrie, pokud je bude potřebovat, si je koupí. Co proti tomu mít. Samozřejmě, že bych chtěl, aby se nikde neválčilo, aby se zbraně /mimo sportovní / přestaly vyrábět. Ale to je sci-fi.

 3. @ – Pavle v, Vaše generace je totálně v řiti.

  Otče, odpusť jim, vždyť nevědí, co činí. (Lk 23,34)

  1. Tak argumentace pro Pavla v:

   Sovětský svaz společně s Německem rozpoutal II. světovou válku.
   Rusové tedy byli ve II. světové válce agresorem.

   A osvobodili nás Američané. Alespoň tak to všechno denně tvrdí ČT1. A najdou se debilové, kteří tomu věří.

  2. Ano pro komunistickou propagandou vymyté mozky, kteří zjevně považují pakt Ribbentrop – Molotov za propagandistický výmysl, je role SSSR v úvodu II. světové neuvěřitelná, nicméně to neznamená, že nebyla jak pavel v píše :)

   II. světová válka začala 1. září 1939, kdy nacistické Německo zaútočilo pod záminkou false flag Gliwice na sousední Polsko. Válku Německo rozpoutalo s krytím tajného dodatku k paktu R-M, kdy si Polsko předem rozdělili na svoje části. SSSR vstoupil do II. světové války 17. září 1939 po boku tehdy spojeneckého Německa, které v to dobu dokončovalo obklíčení Varšavy, kdy začal obsazovat „svoji“ druhou polovinu Polska. Polské důstojníky zajaté při invazi posléze později povraždila NKVD na přímý rozkaz Stalina v Katyni. V letech 1939 až 1941 byla téměř celá západní Evropa ve válce s Německem, nikoliv však tehdejší nacistický spojenec SSSR. Už 30. listopadu 1939 napadl Finsko (a dostal řádně do držky, díkybohu:). V době kdy nacisti obsazovali Paříž, obsadil od 16. června 1940 během týdne SSSR kompletně celé Pobaltí, aniž by respektoval svůj podpis na smlouvách, ve kterých se zavázal respektovat jejich svrchovanost. A celá léta SSSR svého spojence zásoboval surovinami. Takže ano, SSSR nese minimálně spoluzodpovědnost za rozpoutání hrůz II. světové války.

   To jsou historická fakta v normálním světě.

   Nikoliv však v SSSR (a v nástupnickém Rusku a propaganda webů jako aeronet a sputnik) tam jim Velká vlastenecká válka začíná 22. 6. 1941 operací Barbarossa. II. světová válka tam neexistuje. Zcela jasně, aby bylo zakryto postavení SSSR jako spojence nacistického Německa v prvních dvou letech války, kdy SSSR kryl Německu záda na východě, podílel se na jeho agresích, zásoboval Německo surovinami a spolupracoval vojensky. Ironií osudu německé ešalony mířící v první dny napadení do hloubi SSSR míjely vlaky naložené sovětským uhlím a železnou rudou pro ně.

   Za svoji spolupráci s nacisty SSSR zaplatil krutou cenu a nakonec jsme byli rádi, že svého bývalého spojence Sověti porazili. Historie rozhodně není černobílá.

   Tož tak Pjakine, kdo tady potom co překrucuje?

  3. Lubko, souhlasím, hlavně dodávkou surovin včetně ropy, tolik důležité pro vedení války.
   Dá se říci, že Stalin se chystal k porušení dohody R-M taky, ale asi o pár týdnů později. Nebyl na válku připraven a začátek podle toho vypadal. Elitně vycvičení vojáci včetně parašutistů, kterých měl víc jak zbytek světa, padli do zajetí….

   http://zlato.toje.in/download/SUVOROV-Viktor_Vsechno-bylo-jinak-aneb-Kdo-zacal-druhou-svetovou-valku.pdf

   Suvorov byl ovšem rozvědčík, který utekl v 90.letech do Británie údajně s archivy. Ani jemu se věřit plně nedá. Je to spisovatel, ne historik.

  4. Fakt, historii píší vítězové, ale i ti ji umí zmanipulovat. Myslím si však, že dvě totality se prostě potřebovaly „srazit“ na poli válečném. Jejich předchozí zvěrstva nemohla vyšší Síla již trpět.Kdyby zvítězila ta německá totalita, tak tu asi nepíšeme, že ?

  5. Lubko,
   děkuji za pěkný komentář. Já jsem se v dějepisu vždycky nudil, připadalo mi to nezáživné. Později jsem se ke studiu historie taky nedostal.
   Ale Váš příspěvek má hlavu i patu a všechno do sebe hezky logicky zapadá.

  6. Tak komunista Stalin pochytal v Sovětském svazu německé komunisty, kteří tam emigrovali před nacisty a předal je jako dar Hitlerovi k umučení.
   To zní vyloženě logicky, to je jako myšlené opravdu vážně?

   Lubko se v pro americké propagandě přidal k pavlovi v, a přináší nám sem pěkný sci-fi příběhy.
   Pokud by informace o spolupráci SSSR a Německou říší byly pravdivé měli by je a použili je již dávno a masově všichni jež by se to hodilo do krámu. Už dávno USA a v poslední době odpůrci Ruska, prezidenta Zemana atp.
   Je velmi jednoduché přijít a nabídnout fantaskní alternativní pohled na historii, zejména v poslední době dezinformační války.

  7. Lubko tady nastínil průběh informací, jak k nim mohlo reálně dojít. Souhlasím s ním v tom, že SSSR (Rusko) nikdy nemluví o II. sv. válce ale jen o Velké vlastenecké válce, která začala toho 22. června 1941. Co se dělo před tím, SSSR (Rusko) cudně mlčí.

  8. Že má v archivech Rusko spisy na Zemana a Klause, taky není žádným tajemstvím, proto jdou Rusakum na ruku.

  9. Hoste, to co jsem napsal není žádná americká propaganda, ani dokonce interpretace těch událostí, ale holá historická fakta. Která uznávají jak vítězové , tak poražení. Račte se trochu dovzdělat:) Představte si, že i báťuška Putin pakt Ribbentrop – Molotov nezpochybňuje, třeba Vám to pomůže :)

  10. Po Host, sám píše sci-fi, ale hlavní je, že si s aeronet.cz věří. Píše “ :Lubko se v pro americké propagandě přidal k pavlovi v, a přináší nám sem pěkný sci-fi příběhy.Pokud by informace o spolupráci SSSR a Německou říší byly pravdivé měli by je a použili je již dávno a masově všichni jež by se to hodilo do krámu.“
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov
   „Hospodářské vztahy obou států se zásadně změnily na základě smlouvy o úvěru ze dne 19. srpna 1939 a dvou hospodářských smluv z 11. února 1940 a 10. ledna 1941. Zatímco v roce 1939 se německo-sovětská obchodní spolupráce dosáhla za období mezi světovými válkami svého minima ve výši 61 milionů říšských marek, v roce 1940 už činil celkový obrat 600 milionů říšských marek a vrcholu dosáhla v první polovině roku 1941, kdy činila cca 425 milionů říšských marek.

   Německo dodávalo převážně průmyslové zařízení a stroje, včetně asi 6500 obráběcích strojů pro sovětský válečný průmysl. Navíc ale Sovětský svaz obdržel ukázky nejnovějších zbraní, včetně 23 vojenských letadel, lodních děl i celého nedokončeného křižníku Lützow. Sovětský svaz se stal hlavním dodavatelem surovin Německé říše, odříznuté z důvodu britské blokády od světového trhu. Sovětský vývoz zahrnoval kukuřici, bavlnu, manganovou rudu, chrom, fosfát, azbest a dřevo, dále rovněž 1,7 milionu tun obilí a 1 milionu tun paliva. Sovětský svaz také umožnil Německé říši používat transsibiřskou magistrálu pro obchod se Středním a Dálným východem.

   Na jaře roku 1940 se spolupráce z německé strany zadrhla. Po sovětských protestech se ujal iniciativy Hermann Göring a založil Mezirezortní komisi pro obchod s Ruskem a obchod se postupně znovu rozběhl, i když s problémy.

   Po německém útoku na Francii dne 10. května 1940 se dodávky sovětských surovin rapidně zvýšily. Sovětský svaz prodával Německu palivo a kukuřici za dumpingové ceny i přesto, že německé dodávky vázly. To způsobilo problémy na sovětsko-německé hranici, neboť Reichsbahn měly velké potíže toto obrovské množství přeložit a odvézt.
   Hitler začal připravovat útok proti SSSR, současně ovšem uzavřelo ministerstvo hospodářství 10. ledna 1941 se Sovětským svazem další ekonomickou dohodu. Sovětský svaz nyní preferoval dodávky obráběcích strojů a hliníku. Vzhledem k tomu, že Stalin byl stále ochoten spolupracovat, se Ribbentrop a Göring marně snažili přesvědčit Hitlera, aby útok na Sovětský svaz zrušil nebo alespoň odložil. V květnu 1941 dodal Sovětský svaz 5 000 tun indického kaučuku, což zásadním způsobem vyřešilo kritický nedostatek pneumatik, potřebný pro operaci Barbarossa. Ještě v době, kdy se vojáci Wehrmachtu chystali na východě k útoku na Sovětský svaz, přejížděly hranici vlaky s nákladem obilí směrem na západ.“

  11. Ovšem zločinům USA žádná země konkurovat nemůže

   Nemůže, být supervelmocí, sebou nese velkou zodpovědnost. Je jasné republika Zajr, někde z horní dolní se nerovná USA a nemůže jí konkurovat, protože nikoho nezajímá a je ráda že je ráda.

  12. ad.: být supervelmocí, sebou nese velkou zodpovědnost.

   Matrixi,
   neměla by ta odpovědnost být především za mír a pořádek?

  13. pro Lojza

   neměla by ta odpovědnost být především za mír a pořádek?

   No vždyť, míru se dosahuje válkou a pořadek se sjednává represí.
   Jak se říká mír si udržíme i za cenu války.

  14. ad.: pořadek se sjednává represí.

   Nemohl by se ten pořádek sjednávat třeba vyjednáváním…

  15. pro Lojza

   Matrix je další humanitární bombarďák

   Z čeho jste to vyčetl? Já jen říkám jak to je. Nikde jsem neřekl ano ano, ne ne.

  16. pro Lojza

   Nemohl by se ten pořádek sjednávat třeba vyjednáváním…

   To víte že mohl, s pendrekem v ruce :)

  17. Přiznávám,dějiny mě nikdy moc nebraly, dokonce jsem k nim měl odpor. Jsou plné politikaření, pletich a násilí. Je tedy možné, že jsem se nedostal k těm nejdetailnějším a nejpravdivějším informacím, ale mam pocit, že vědět jak a co bylo není v praxi k ničemu praktické. Podle mě nejde na těch informacích postavit bezpečně hodnotnější postoj k současnému dění.
   Omlouvám se za můj příspěvek, ale kdybych si ho odpustil nedozvěděl bych se zase něco nového, nejen o sobě.

  18. Nás na základce nás učil dějiny ředitel školy, kterému se samozřejmě říkalo „šerif“, jako na mnohých jiných základkách. Z dnešního pohledu byl pokrokový, nosil tesilové kalhoty, které měly rozkrok až u kolen, neboli komická postavička. A on vždycky říkal: „Děti, víte, proč my se ty dějiny učíme? Abychom se POUČILI!“ Protože tohle všechno už tady bylo, akorát že v bleděmodrém. Neboli, kdo zná dějiny, dokáže se orientovat i v současné situaci.

  19. Pan profesor to velmi zjednodušil.

   V tom odkazu na 200 let terorizmu USA jsou informace, že i USA podporovala fašistické Německo. Takže když obě tyto mocnosti podporovali agresora, se kterým následně vstoupili do války sami jak se z toho poučit? Poučit se je možné pouze z vlastní zkušenosti, z události naprosto transparentní a srozumitelné, což není případ světového dění, kde se neví kdo je s kým a jak tajně domluven a čí zájmy se nacházejí za jednotlivými událostmi.
   Pan učitel měl pravdu v tom, že se vše v pravidelných cyklech opakuje, toto odhalil a zdokumentoval Emil Páleš ve svém díle Angelologie dějin I. II.
   https://www.martinus.cz/?uItem=97799#description

   Že se i přes to periodické opakování lidstvo stále nepoučilo, že by to tak nemohlo fungovat?

 4. Sorry, zapomněl jsem se předtím podepsat. Sýrie si S-300 tak úplně jednoduše koupit nemůže, jelikož s ochotou Ruska jim komplet prodat je to všelijaké. Rusko dosud S-300 nechtělo Sýrii dodat na nátlak Izraele, kterému by ten systém poněkud zkomplikoval situaci v oblasti. Američanům moc ne, jelikož jednak účinnost S-300 proti Tomahawkům (a vůbec v ostrém boji) je velkou neznámou a druhak, Američanům stačí použít o něco více střel, jelikož zásoby antiraket jsou velmi omezené a odpalovací vozy systému nelze rychle dobíjet. Cena obou raket je velmi zhruba vyrovnaná, jeden Tomahawk vyjde na dnes na cca 1,4 miliónu dolarů cena antirakety S-300 je údajně něco kolem 1 miliónu USD. A finanční otázka taky hraje roli, jelikož Asad není v současnosti příliš solventní a zbraní potřebuje mnohem víc, nejen S-300 a Rusko ho nemůže dotovat věčně.
  No a s tím vymýšlením chemických útoků … Loni v dubnu okolo Chán Šajchůnu mlžilo ostošest jak teď a nakonec Organizace pro zákaz chemických zbraní celkem jasně prokázala, že bombu se sarinem shodilo do oblasti Asadovo letectvo. Bohužel, vyšetřování ukončila až půlroku po incidentu…

 5. …Asad zabil x Syřanů, (důkazy teprve hodláme najít), tak mu za trest zabijeme y Syřanů – a něco mu bombami rozflákame ve jménu humanity…

  Když odhlédneme od záležitostí spojených s ropou, klíčem pro pochopení výbuchu nepokojů v Sýrii je analýza prvních nepokojů v Dará na začátku roku 2011. Možná překvapí podobnost s tím, co se stalo v Kyjevě na Majdanu. V Dará to vzniklo z toho, že jacísi výrostci napsali na zeď, že by chtěli, aby se Sýrie stala součástí Arabského jara. Místní policie si s nimi nevybíravě popovídala, než je propustila v pořádku domů. A začaly protesty.

  Když se podíváte na mapu, zjistíte, že Dará je u hranic s Jordánskem, otevřená všemožným infiltracím ze Saúdské Arábie. Proti demonstrantům zasáhla policie, po té první bylo jedenáct mrtvých – sedm policistů, čtyři protestující. Stříleli na ně ostřelovači ze střech, nikdo dodnes neví, co byli zač. Přesně to se stalo na Majdanu. Co udělá každá vláda, když zjistí, že ostřelovači střílí ze střech do civilistů i policistů? Vezme armádu a pošle ji na místo střetu. Armáda odhalila depa zbraní, o kterých už se ale nemluvilo, a síť spiklenců řízených ze zahraničí.

  http://ceskapozice.lidovky.cz/syrska-valka-je-cynickou-hrou-velmoci-d88-/tema.aspx?c=A140922_123442_pozice-tema_kasa

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference