mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 13.9.2017

A je tu první zářijové vysílání České Konference a jistě už netrpělivě čekáte, jaké bude. Bude to volební SPECIÁL s Karlem Křížem a Alešem Svobodou.

Po čase odpočinku, kdy jsme si také dopřáli cestovat a poznávat nová místa naší krásné země, se tuto středu vydáme společně s vámi na cestu za politickým Hnutím Cesta, které přijde do studia v plné sestavě, abychom pohovořili o blížících se volbách a o výhledech i propadech naší společnosti. Co nás čeká a nemine? Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové? Tentokrát budeme telefonicky volat i dalším hostům našeho vysílání, abychom získali více pohledů a názorů.

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody? A jaký by měl být správný vůdce?

Věřte, že na tyto otázky Vám dáme v našem vysílání ČK odpověď.

V závěrečné hodince otevřeme i další životní témata, která jsou v současném dění stále naléhavější.

Můžete se též těšit na velmi inspirující, aktuální a nadčasový text pod názvem „VEDENÍ“ od S. Schwartzkopff v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu „Vysílání České Konference“ zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

 

Karel Kříž

Šipka http://www.radiobohemia.cz/
Šipka https://soundcloud.com/radiobohemia (audioarchiv rádia včetně záznamů starších pořadů ČK)
 

Související články:


hodnocení: 4
hlasů: 1
Tisk Tisk

26 komentářů

 1. Pan Kříž by mohl vědět, z pohledu místa člověka v dnešním světě, že lépe již bylo. To ale neznamená, že „nějaká“ úroveň bude jen a jen klesat.

   1. Pane Staňku, souhlasím s Milanem. Já bych řekl, že u Vás jde o bájné vypravování.
    Tak on bývalý předseda akademie neví proč vznikl svět. Je to pro něj zmatečná otázka.
    Tak mám nezmatečný dotaz. PROČ vznikl kosmický princip Krista?

    Mezi klimbáním na chatě k Vám přišel anděl a došlo k vymístění těla, mimotělní zážitek díky konvalinkám na stole v kalichu. Vyluštili to šamani, konvalinka jako symbol znovu nalezení lásky.
    Čas 44 min : spodní spojení 3 čaker = orgasmus, spojení 6 čaker = kosmický orgasmus. A je to fest začakrované.
    6 nádob s vodou a promění se ve víno, víno se nekazí.
    No to je novinka, já myslel víno v nádobě kysne.
    Jedno manželství z 1000 je dle Vás pravé, ostatní jsou karmická, musí se odžít atd. Jak jste přišel na poměr 1:999 ? Prostě jako Churchill nevěříte žádné statistice, jen té kterou jste si vymyslel.
    https://citaty.net/autori/winston-churchill/?page=2
    „„Nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem.“
    Dovolím si ten citát parafrázovat : „Nejlepší argument proti křesťanství je pětiminutový rozhovor s průměrným vykladačem křesťanství.“
    Tak dle Vás vládne v křesťanském životě karma. A kde ta karma má oporu v Bibli a křesťanství?

    1. pochybovač o tom, že Pardal skutečně hledá Světlo, obhajuje pouze naučené napsal:

     Pardale, škoda, že jste tak jednostranně zaměřený. Jde Vám věda, naučené znalosti, ale člověka dělá pravým člověkem něco úplně jiného.

    2. ad.:člověka dělá pravým člověkem něco úplně jiného.

     A co dělá člověka člověkem? Každý se snaží tajemně a v hádankách odpovídat. Tak to prostě pojmenujte!

    3. Každý používá naučené znalosti, pokrývač s tesař střešní latě se nepřibíjí 4 cm hřebíčky do palubek a pravým člověkem ho dělá mimo jiné to, že dělá jednoznačně užitečné věci. Spíš než kosmický princip Krista nebo kosmický orgasmus používá zdravý rozum, kladivo a pořádné hřebíky. Je to jeho cesta a není o nic horší, jak Vaše bádání nad Pardalem.

    4. Milane, netušil jsem, že v tom někdo může nemít jasno. Člověk není ve své PODSTATĚ kupa buněk, ale duše, duch. Jeho základním projevem je cítění, vnímání, rozumové znalosti jsou pouze nadstavbou pro hmotnou úroveň. (Vy se ale zřejmě domníváte, že duše nemůže existovat bez fyzického těla, ponechám Vám klidně tento pošetilý názor, o jehož pošetilosti se ROZHODNĚ přesvědčíte sám)

     Pro Pardala – jak naučenými znalostmi vysvětlíte lásku, stesk a pod.? To, co jsem Vám ráno napsal, jsem myslel vážně, kdybyste byl rozsahem stejně vědoucí jako rozumově znalý, velmi bych si toho cenil a vážil. Nicméně respektuji, že každý volí svou cestu a svůj „rozsah“.

   2. Pane Staňku, abyste neřekl, že Vaše názory jen zlehčuji, posílám odkaz, jak vědci ( právě 2 vědci) tvrdí, že duše odchází do vesmíru, píše echo24.cz
    https://echo24.cz/a/wS6TV/duse-neumira-ale-odchazi-do-vesmiru-tvrdi-vedci?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    „mozek je biologický počítač a lidské vědomí je program, který v tomto „počítači“ běží. A tento program neboli duše nepřestává fungovat ani po naší smrti…klinická smrt, ztratí mikrotubuly nacházející se v mozku svůj kvantový stav, ale zároveň zachovají informaci, která je v nich uložená. Jinými slovy duše po smrti člověka nezemře, ale vrátí se do vesmíru…Kvantová informace uvnitř mikrotubul nebude zničena, nelze ji zničit, pouze se rozšíří a rozptýlí do vesmíru jako celku. “
    Jak se asi ta informace rozptýlená po vesmíru projeví?
    Můj názor: informace je zničena rozkladem mozkových buněk, stejně jako je zničena se zničením popsaného papíru, rozbitím gramofonové desky, CD a DVD, PC hardware. Informace např. na DVD zeslábne až zanikne po letech sama, ve vesmíru vládne konečný chaos, ke kterému vždy směřují složité systémy bez dodání energie.
    Leda by to dával dohromady ten kosmický orgasmus, o kterém mluvíte na svém videu.:)

    1. Jestli to mohu doplnit: PC má hardware (tělo) a software (duše). Jedno bez druhého nemůže existovat. Samotná existence software (ani duše) není možná.

    2. No spíš ne. Když si v Excelu udělám tabulku, kolik jsem který rok našel hub, hříbků atd., tak mám data na disku a software v počítači. Když sešrotuji disk, nemám data a nikdo je ze šrotu nesestaví. Program ( Excel) existuje dál ve 100 milionech exemplářů ve světě a moje data o houbách v jsou v háji. Program by je uměl zpracovat na tabulku, ale nemá z čeho.
     Vypravování o tom, že v mozku jsou nanotrubičky a kvantové jevy, které udržují informace jsou hezké. Pes má taky mozek a v něm informace, má emoce, jako člověk. Takže proč pes nemá duši, když ta má být kvantový jev v nanotrubicích, tedy je chemicko-fyzikální podstaty?
     Rád bych si od duchovně zdatných nechal vysvětlit, co se stane, když uvařím vejce. Vejce má v sobě genetickou informaci, může z něj vyrůst slepice, která leccos umí, třeba snášet vejce. Když tu informaci ve vejci uvařím, tak je definitivně ztracena. Nebo se snad ta DNA informace rozptýlí do kosmu?

    3. Nikde jsem nepsal, že souhlasím s posledním „výkřikem“ vědců o nesmrtelnosti duše. Počkejte si, jsem si naprosto jist, že po smrti fyzického těla zjistíte, jak to je. Nemám žádnou potřebu někoho přesvědčovat. (mimochodem pes má duši, ale jiného druhu než člověk)

    4. Dodatek – je v podstatě nemožné vést přijatelnou diskusi, když úroveň poznání mezi účastníky je propastná. Také byste asi příliš dlouho Křovákům v buši nevysvětloval nějaké rovnice, integrály apod. (zároveň se však nechci vyvyšovat a Vás přirovnávat ke Křovákům – jde pouze o obecnou rovinu přirovnání)
     Tímto jsem svoje vstupy tento měsíc na tomto webu vyčerpal.

    5. Pochybovači, nesmrtelnost duše není posledním výkřikem dvou vědců, ale křesťanskou vírou asi 2 000 let.
     Tak jsme se hezky domluvili-pes má psí duši.

    6. ad.: jsem si naprosto jist

     Jak si může být někdo s nickem „pochybovač“ být něčím naprosto jist? Pochybovači, připomínáte mi svou nadřazeností Milenium, tomu tady přece taky nikdo nesahal ani po kotníky.

    7. Pardale, je dobré brát v úvahu již stejným autorem napsané souvislosti. Poté by Vám došlo, že můj muž nesouhlasí s obsahem Vámi nadhozeného článku, tedy zdůvodněním (mikrotubuly apod.)
     Milane, přestože pochybovati je lidské, tak o určitých věcech je dosti pošetilé pochybovat.
     To na závěr, neboť pochybovač sám zdejším směrem obracet svou energii nebude. Pochybujte tu tedy kdokoli o čemkoli, každý o tom „svém“. Naše rodina Vám bez ironie přeje účinný proces pochybování.

    8. Vy jste už proletěla komínem krematoria? Jak si můžete být naprosto jist(a), co se stane, až tím komínem proletíte?!

    9. Pochybovači, když už jste napsal, že měsíc psát nebudete a píše jakoby místo vás manželka, nemáte tam někde ještě nějakou tetičku nebo dědečka, kteří Vám předali své zkušenosti jak je opustila duše?
     Mě jste poradil, „Počkejte si, jsem si naprosto jist, že po smrti fyzického těla zjistíte, jak to je.“

    10. Zřejmě si neumíte představit, že přispívání na tento web (a související diskuse) může být i partnerskou, či rodinnou činností. Je možné, že Vy o tom, co zde ostatní píší, s partnerem nekomunikujete, ale to je Vaše věc. Tetičky a ostatní příbuzní se toho v drtivé většině případů neúčastní, takže za ně mluvit nemohu. Je zbytečné opakovat, co jsme sem již napsali. Pokud to chcete slyšet/vidět ještě jednou, tak si to znovu přečtěte. A pokud nesouhlasíte, nechte být, nenutíme Vám to, takže nechápu, proč Vás dráždí názory a zkušenosti druhých. Navíc na ironické poznámky rozhodně nebudu (a troufám si tvrdit, že ani můj muž) odpovídat věcnými vysvětleními. Sestudovat si příslušné jevy můžete sami, literatura je volně přístupná.

    11. ad.: Sestudovat si příslušné jevy můžete sami, literatura je volně přístupná.

     Takže bingo! Vy jste sestudováním příslušných jevů došla k závěru, že „jste si naprosto jista, co bude po smrti fyzického těla“! Dovolte, abych se zasmál: Ha, ha ha!
     To o čem je tady řeč: Všichni ti, co popsali jevy v literatuře, mají mozek, neumřeli a tudíž nemohou popsat to, co bude, až mozek mít nebudou. Každý má nějaký „vhled“, ten pak mozkem nějak dešifruje a napíše o tom knihu. Problém je v té dešifraci. Jak to, že někdo v tom astrálním světě vidí anděly, jiný tam vidí kosmonauty nebo vesmírné lidi. Neboli ta dešifrace je v 99 % chybná! Přečetl jsem asi 100 knih a ani jeden se s druhým neshodl, jak to tam v tom astrálním světě chodí. Můj závěr z toho je, že jsou to jenom nějaké vlastní myšlenky, názory a postoje projektované do toho astrálního světa.
     Abych byl konkrétní, diskuse se vede o videu p. Staňka: Pan Staněk je křesťan, má přečtenou Bibli a tak tam vidí anděly a Krista, který přebírá mrtvé duše a uděluje jim vstup do království nebeského. Ale to jsou jeho představy, které si vyprojektoval, jiný to vidí jinak:-))
     (Viz konvalinky – konvalinka může pro každého člověka znamenat úplně něco jiného, je to individuální!)

    12. Pochybovačové, zatím jsme tu měli jednu dvojici, která se teď podepisuje Pochybovač. Píšete :“takže nechápu, proč Vás dráždí názory a zkušenosti druhých.“
     Nedráždí mě zkušenosti, ale ničím nepodložené nesmysly: „Počkejte si, jsem si naprosto jist, že po smrti fyzického těla zjistíte, jak to je.“
     To ani nereaguji na povýšené kecy o Křovácích a integrálech. Jak jste tam postoupili daleko Vy?

    13. Pochybovači, milí manželé,
     je dobré, když máte společou cestu.

     Tady narazíte na problém. Materialismus s vším všudy. Nevíra v nic duchovního, v jiné dimenze života. Pozal jsem tu, pročetl bedlivě, jak ěkteří pevně stojí na svých dogmatech, i vědeckých.

     Držím Vám palce. Ale pokud mohu, neztrácejte tu energii, která je pro život velmi nutná.

    14. Pane Krbče, děkuji (i za manžela). Občas se někdo z nás snaží vstoupit a upozornit na jalovost vědeckých přístupů a celkové rigidnosti. Někoho, kdo už k tomu dozrál, to může inspirovat, ostatní se odhalí. Nám je to jedno, každý svého štěstí strůjcem. Nevstupujeme sem tak, abychom se tím připravovali o energii, neboť by to nemělo cenu, neboť stále platí již řečené, každý strůjcem svého štěstí. A co kdo považuje za štěstí, to je také každého věc.
     Nicméně mě Váš příspěvek potěšil, je zřejmé, že ne každý se rigidně zacyklil.

    15. ad.To o čem je tady řeč: Všichni ti, co popsali jevy v literatuře, mají mozek, neumřeli a tudíž nemohou popsat to, co bude, až mozek mít nebudou. Každý má nějaký „vhled“, ten pak mozkem nějak dešifruje a napíše o tom knihu. Problém je v té dešifraci. Jak to, že někdo v tom astrálním světě vidí anděly, jiný tam vidí kosmonauty nebo vesmírné lidi. Neboli ta dešifrace je v 99 % chybná! Přečetl jsem asi 100 knih a ani jeden se s druhým neshodl, jak to tam v tom astrálním světě chodí.

     Ano.Dešifrace je chybná.Správná dešifrace vidění,vhledů,atd. má jednotnou „řeč“,
     řeč symbolů.Vědomí,Bůh, k nám promlouvá v symbolech v živých obrazech.Tyto živé
     „obrazy“ však mají jiný význam než jak je chápe naučený mozek,proto se lidé
     ve svých výkladech vidění,vhledů,vhledů tzv.astrálu či Písma rozcházejí.
     Mateřská řeč je však jasná,jednotná a stejná pro každého člověka,i malé dítě,
     na celé planetě,v celém vesmíru,napříč všemi dimenzemi.Všude a navždy.

     Jen na to lidé zapomněli a proto vznikly a vznikají stále neshody,války,
     násilí a spousta totálních nesmyslů,výmyslů a lží,kterým ještě navíc věří.

     Vždyť co může vzejít z člověka,který se nenaučil číst „srdcem celým“,protože
     v sobě dva nespojil a má ho zlomené?Co může vzejít z člověka,který nezná sám sebe vpravdě a jeho pýcha mu nedovolí si to přiznat?Neumí číst a přesto čte Písma,kterým nerozumí,a tak neví co činí z vlastní chudoby vědomí,chudoby srdce.
     Srdce = sjednocený Duch + Duše

 2. ad./ Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody? A jaký by měl být správný vůdce?

  Věřte, že na tyto otázky Vám dáme v našem vysílání ČK odpověď.

  Tak to jsem zvědavý. Zatím ale nemám důvod věřit.
  Václav Žáček

 3. Pardal napsal: 24.9.2017 (12:26)
  No spíš ne. Když si v Excelu udělám tabulku, kolik jsem který rok našel hub, hříbků atd., tak mám data na disku a software v počítači. Když sešrotuji disk, nemám data a nikdo je ze šrotu nesestaví. Program ( Excel) existuje dál ve 100 milionech exemplářů ve světě a moje data o houbách v jsou v háji. Program by je uměl zpracovat na tabulku, ale nemá z čeho.

  Trochu bych to rozvinul: Ta data o houbách jsou jakoby duše. Pokud sešrotujete disk (zemřete), tak data o houbách (duše) jsou mrtvé. Žije jen Excel – to je ten astrální svět, do kterého nahlíží pan Staněk. Pokud by najednou všichni lidé vymřeli, tak bude i po astrálním světě. Když zničíte všechny počítače, tak zničíte i Excel.

  1. Ano, jenže Excel není astrální svět, je těžce pozemský, stvořili ho chytří programátoři do několika milionů řádků programovacího jazyka. Jestliže astrální svět je pozemský, tak nevím proč se jmenuje pozemský, asi aby to udělalo dojem na pozemšťany.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference