mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 17.1.2018

Rádio BOHEMIAStředeční vysílání 17.1.2018 na Rádiu BOHEMIA z Prahy s sebou přináší nové hosty i nová témata. Po delší době se podíváme na západní frontu, kde se dění zahušťuje a spoutává do „svěrací kazajky“. Více se dozvíme s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou.

Poprvé nás navštíví Eva Marečková, zakladatelka a majitelka firmy RODUSLAVA, se kterou si budeme povídat o její cestě ke splněným snům a přáním, ale též o založení Rodového statku.

Novým hostem bude také Petr Hájek z internetového magazínu PROTIPROUD, který společně s Michalem Semínem představí jejich nový projekt, který již spatřil světlo světa.

Zajisté se dotkneme i mnoha dalších témat. A pokud zbude čas, čeká nás inspirační text na cestu do života v podání Ireny K.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu BOHEMIAwww.radiobohemia.cz.

Karel Kříž

Šipka http://www.radiobohemia.cz/
Šipka https://soundcloud.com/radiobohemia (audioarchiv rádia včetně záznamů starších pořadů ČK)
 

Související články:


hodnocení: 5
hlasů: 1
Tisk Tisk

1 komentář

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference