mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 19.7.2017

Ať už jsou prázdiny nebo ne, ve světě klid a mír nenastává a naše vláda k tomu jen přispívá. Čím to asi je? To bychom jen stěží rozklíčovali a navíc, každý má svůj názor. Tak či onak další prázdninové vysílání České Konference nám přináší po delší době výjimečný pohled na zahraniční dění ve světě v pořadu „Na západní frontě klid“ s RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D a Alešem Svobodou.

Čeká nás též další zajímavý host, kterého si do svého pořadu přivede prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc. a s PhDr Zdeňkem Pernesem, předsedou Rady seniorů ČR, se dotknou tématu „Jak se žije důchodcům v České Republice?“

Ohlednéme se za Českou Konferencí, tentokrát s Ing. Janem Kubínem, spoluzakladatelem polit. hnutí CESTA, se kteým otevřeme stále důležitější otázku „Kudy a jak dál?

A v samotném závěru nás čekají inspirativní slova o moudrosti v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu „Vysílání České Konference“ zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Karel Kříž

Šipka http://www.radiobohemia.cz/
Šipka https://soundcloud.com/radiobohemia (audioarchiv rádia včetně záznamů starších pořadů ČK)
 

Související články:


Hodnocení článku
Tisk Tisk

1 komentář

  1. Pan Kříž tu říká, že máme věřit, že bude lépe a to je fajn myšlenka. Podmiňuje to ale tím, abychom dělali věci tak, aby lépe bylo. A to má již jistou dávku nepředvídatelnosti. Co když v budoucnosti zjistíme, že jsme dělali věci tak nějak a mysleli jsme si, že to vede k tomu „mít se lépe“, ale ono to pak nevyšlo. A taky, všechno je relativní. Někdo to lépe posuzuje zcela jinak, než jiný člověk.
    Toho pana Kubína z CESTY a jeho asi jen úvahy nad tím „Kudy a jak dál“ si ještě poslechnu. Po návratu z delší dovolené se toho událo mnoho. Sám sebe se ptám; má cenu vracet se k minulému dění, které přinesla ještě i dřívější minulost z konání mnoha jiných lidí?

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference