mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 21.6.2017

Nové středeční vysílání České Konference nám přinese dva milé hosty a dvě důležité vzpomínky. Projdeme se naší historíí i současností, otevřeme téma našeho zdraví i naší duše a necháme se stále inspirovat.

Hned v úvodu jednou důležitou vzpomínkou s PhDr. Zdeňkem Mahlerem, Dr.h.c. otevřeme téma, je-li dění kolem nás našim „Osudem či nadějí“.

Aleš Svoboda si do svého nového pořadu nejenom o zdraví pozval zakladatelku projektu „Vitamíny s příběhemMichaelu Verde Beitlovou, se kterou pohovoří o vyrovnání se s onkologickým onemocněním a se smrtí, o tom jak neonemocnět znovu a též o samotném projektu, který prostřednictvím odborných poradců z České a Slovenské republiky upozorňuje na rizika zvýšené hladiny homocysteinu a s ní spojené riziko civilizačních onemocnění.

Tím dalším hostem bude Mgr. Hana Tonzarová, Th.D., se kterou pokračujeme v rozhovorech v tématech dotýkajících se našeho duševního i duchovního života. Můžete se též těšit na pár inspirativních slov pro povzbuzení do života z knih Bedřicha Kočího v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Můžete nám psát a volat během vysílání na: studio@vysilameprovas.cz a tel.: 607 647 605
 

Karel Kříž

Šipka http://www.vysilameprovas.cz/
Šipka http://www.vysilameprovas.cz/vysilani-ceske-konference/ (záznamy starších pořadů ČK)
 

Související články:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference