mapa stránek || vyhledávání

Vysílání České Konference, středa 5.7.2017

Ať už jsou prázdiny nebo ne, ve světě klid a mír nenastává a naše vláda k tomu jen přispívá. Čím to asi je? To bychom jen stěží rozklíčovali a navíc, každý má svůj názor. Tak či onak další prázdninové vysílání České Konference nám přináší po delší době výjimečný pohled na zahraniční dění ve světě v pořadu „Na západní frontě klid“ s RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D a Alešem Svobodou.

Čeká nás též další zajímavý host, kterého si do svého pořadu přivede prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc. a s PhDr Zdeňkem Pernesem, předsedou Rady seniorů ČR, se dotknou tématu „Jak se žije důchodcům v České Republice?“.

Ohlednéme se za Českou Konferencí, tentokrát s Ing. Janem Kubínem, spoluzakladatelem polit. hnutí CESTA, se kteým otevřeme stále důležitější otázku „Kudy a jak dál?“

S Mgr. Hanou Tonzarovou, Th.D., půjdeme do naší daleké historie, ve které se měnila kultura naší země i jejího lidu. Svatí Konstantin (Cyril) a Metoděj, označováni někdy jednoduše jako Soluňští bratři, jsou známí jako Apoštolové Slovanů nebo také Slovanští věrozvěstové. V rámci své misie na Velké Moravě prosadili staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk (pro který Konstantin vytvořil písmo hlaholici). V tomto velkém tématu se jistě dozvíme mnohé souvisloti, které mohou prohloubit naše poznání.

Když se podíváme do světa, co vše se v něm odehrává a ještě i bude, je zřejmé, že selhání lidstva ve snaze kontrolovat a ovládat všechno a všude včetně sil přírody a vesmíru, způsobuje, že se tyto síly otáčejí proti nám, celý svět tak dostává mnoho znamení, abychom sami sebe naplnili jiným druhem energie. S Evou Kavkovou, zakladatelkou projektu Secret of RAW a FOOD OF LOVE, si proto budeme povídat nejenom o zdravém jídle, ale též o vztazích, životních postojích, o duši, strachu i nadějích.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu „Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Karel Kříž

Šipka http://www.radiobohemia.cz/
Šipka https://soundcloud.com/radiobohemia (audioarchiv rádia včetně záznamů starších pořadů ČK)
 

Související články:


hodnocení: 4
hlasů: 1
Tisk Tisk

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference