Vysílání České Konference, středa 9.5.2018

Středeční vysílání 9.5.2018 na Rádiu BOHEMIA z Prahy již tradičně zahájíme pořadem „Na západní frontě klid“M. Kechlibarem a A. Svobodou, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Následně se dozvíme s Radkem Novotným, jak je to s „PRAVDOU O VODĚ“ v naší zemi – Severní Čechy mají velký problém, ale lidé to ještě netuší…!?

Ve studiu přivítáme také mnoho známých hostů a otevřeme naléhavá témata ve společnosti. Vše se vyhrocuje, svět se mění do zkázy či proměňuje k vzestupu? Jak se na současné dění kolem nás dívají muži a ženy? Je v tom rozdíl a jaký? Co s tím? Kudy vede cesta? To vše se dozvíme s hnutím CESTA a jeho hlavními představiteli – Jaroslavem Kuchařem, Lucií Meškanovou, Janem Kubínem, Anitou Beganyovou a Janem Dubaničem.

Toto vysílání bude opravdu, jak se říká, další trefa do živého a nebo do černého! Těšíme se na vás ve středu od 19:00 na www.radiobohemia.cz.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve „Vysílání rádia BOHEMIA“ zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.
 

Karel Kříž

https://www.radiobohemia.cz/
 

Související články:


Hodnocení článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Gnosis.cz - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů / provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2018