mapa stránek || vyhledávání

Vysílání rádia „Vysíláme pro Vás“, středa 1.2.2017 od 19:00

První únorové vysílání se bude zabývat komunikací, na které vše buď kvete nebo vázne. Uvažovali jste někdy o tom, jak je znalost mateřského jazyka důležitá? Myslíte si, že znalost cizích jazyků je důležitější než znalost svého mateřského jazyka? A co když k tomu všemu přičteme, že jazyková politika EU je neúčinná, drahá, navíc škodlivá a porušující základní práva rovnosti evropských občanů?!

O tom všem nám bude vyprávět RNDr. Pavel Lehký, kterému rozhodně není lhostejná komunikace mezi lidmi, ani mezi národy. Jeho postřehy a návrhy jsou zcela zásadní, v mnohých případech „řezem do živého“.

Samozřejmě se ve středečním „vysílání České Konference“ můžete těšit na Mariana Kechlibara a Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“, kde se jistě dozvíme, co nového se děje ve světě i u našich sousedů.

V závěru pohovoříme o komunikaci, spolupráci, o životě a nadějích s novými hosty Mgr. Lucií Meškanovou, která je lektorkou a průvodkyní v oblasti osobního rozvoje, a terapeutem Janem Dubaničem.

Můžete se také těšit na velice krásná a povzbudivá slova k našemu národu od básnířky Věry Ludíkové – „Věk nadějí“ v přednesu Ireny Křížové.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 19:00 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro Vás (www.vysilameprovas.cz).

A nezapomeňte: „Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“
 

Šipka http://www.vysilameprovas.cz/
Šipka https://slobodnyvysielac.sk/relacie/ceska-konference/ (archiv vysílání ČK)

Hodnocení článku
Tisk Tisk

2 komentáře

  1. Dobrý den Pane Kříž,
    Vysílání Českého radia zaobírajíci se problematikou v Čechách je velmi kvalitní. Jste ve svém oboru dobrý.

    Normálně Česky řečeno, máte na to Griff. Není třeba lézt někomu do zadku, podobně jako to dělali slovenští sousedi za okupace. Když budete ve svém oboru objektivní, plody práce se dostaví. Pokračujte dále i přes vehementni výkyvy osobností, které k sobě zvete.

  2. Davide,
    co ti ti Slováci udělali? Že tys měl babu ze Slovenska a ona ti dala kopačky?

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference