mapa stránek || vyhledávání

Vysílání rádia „Vysíláme pro Vás“, středa 1.3.2017

Únor stále trvá a sněhu nám ubývá, avšak naše „Vysílání České Konference“ je tu znovu a zase, aby vám přineslo zajímavé informace, ale také inspirace, úvahy a zamyšlení „Kudy a jak dál?“ v současném i budoucím světě.

Naším novým hostem v tomto vysílání bude opět žena. Žena, která se cítí být humanistkou a věří v obrovský potenciál člověka a jeho možnosti dalšího rozvoje v oblasti osobní, duchovní i společenské. Dana Feminová se také aktivně účastní na vytváření projektu Parku studií a reflexe v ČR, osobně též pomáhá realizovat dětské školy v Africe. Snaží se rozvíjet a podporovat vše, co směřuje k usmíření, k lásce a soucitu, k překonání bolesti a utrpení, k rozšíření lidského vědomí a vytvoření nové nenásilné kultury – Všeobecného lidského národa. Společně pohovoříme o současném stavu společnosti, ale i o životě a humanismu v dnešní době.

Již tradičně v našem „Vysílání ČK“ přivítáme našeho zahraničního zpravodaje Mariana Kechlibara v pořadu „Na západní frontě klid“ a podíváme se, co se odehrává v Evropě, ale i v USA. Přijďte od 20:00 do bezpečné zóny našeho vysílání vyslechnout nejnovější zprávy ze zahraničí z trochu jiného úhlu pohledu.

V závěrečné hodince středečního vysílání od 21:00 si „V ohlédnutí s Českou Konferencí“ poslechneme další velmi zajímavé a důležité myšlenky a inspirace z již uskutečněných sedmi ročníků ČK.

Můžete se také těšit na pokračování povzbudivých slov pro naše životní cesty od básnířky Věry Ludíkové v přednesu Ireny Křížové.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 19:00 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro Vás.

A nezapomeňte: „Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“
 

Šipka http://www.vysilameprovas.cz/
Šipka http://www.vysilameprovas.cz/archiv-relaci/ (archiv relací ČK)
Šipka https://slobodnyvysielac.sk/relacie/ceska-konference/ (archiv vysílání ČK – Slobodný vysielač)
 

Poslední články autora:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

2 komentáře

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference