mapa stránek || vyhledávání

Aby toho nebylo málo

Šipka Novinky.cz – CIA po brutálních výsleších vězňů lhala, že přinesly výsledky

Zpráva mimo jiné zmiňuje metody, které CIA při výsleších užívala.

Uváděny jsou i způsoby, o kterých se dosud nehovořilo, mimo jiné topení podezřelých v ledové vodě a rozbíjení jejich hlav o zeď.

Vězení na americké základně Guantánamo (leden 2002)

Vězení na americké základně Guantánamo (leden 2002)

Ve mně to nutně asociuje metody, které užívalo při výsleších za druhé světové války GESTAPO, ale není to vymoženost 20. století. Šíření svobody a demokracie MADE IN USA je tolik podobné tomu, jak se šířilo křesťanské náboženství – mečem a krví, podobá se to praktikám inkvizice, k čemuž docházelo s milostivým souhlasem nejvyššího – papeže. Pokud jste zapomněli, připomínám, že papež se za druhé světové války přátelil s předními představiteli fašistického Německa a shodou okolností americká administrativa čistě náhodou mnoha fašistickým zločincům pomohla uniknout trestu.

Stejně tak jako fašisti, církev, CIA zacházeli s vězni a poddanými Turci, Skytové, Gótové, Vizigóti, Vandalové, Mongolové, Hunové – Attila, nelze vynechat ani faraony v Egyptě. V podstatě se tak chovali všichni, kdo chtěli vládnout světu neomezenou mocí.

Nevěřím, žde jde o pouhou náhodu, spíše jde o souvislou a cílenou propojenost.

V současnosti je za nejvyššího mylně považován americký prezident, ale i on je pouhou loutkou, konající příkazy světovlády. Pokud by odmítal tyto příkazy vykonat, přihodilo by se mu něco podobného jako prezidentovi Kennedymu.

Ještě se zmíním o kandidátce na prezidentku Ukrajiny demokratce paní Timošenkové.

Ta prohlásila, že by měla být na KAŽDÉHO Rusa hozena atomová bomba:

Šipka Novinky.cz – Je třeba je střílet, řekla o Rusech Tymošenková v odposlechu

Aby toho nebylo málo, vzpomeňte, kolikrát jsem psal o pravděpodobném vojenském společenství Rusko – Čína ve smyslu, Čína má nepočetnější armádu světa a dostatek peněz. Rusko potřebuje peníze a může nabídnout suroviny a vojenské technologie. Našli se mezi vámi lidé, kteří si při čtení těchto slov ťukali na čelo, někteří dokonce nešetřili na mou osobu vulgárními nadávkami.

A podívejme, neuběhlo ani tolik času a i tato prognóza dostává reálnou podobu, jen jsem opomněl ve své prognóze Indii.

Tím, že se česká vláda bez požehnání občanů připojila k nesmyslným sankcím proti Rusku, jen aby se zalíbila EU a USA, dostává ČR do velice špatné situace.

Šipka Novinky.cz – Naděje není strategie, v sázce jsou základní hodnoty, varuje Západ list WP
 

Vladimír Berossos
http://berossos.blog.cz/

hodnocení: 4
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

13 komentářů

 1. Pane Berossosi, píšete : „Tím, že se česká vláda bez požehnání občanů připojila k nesmyslným sankcím proti Rusku, jen aby se zalíbila EU a USA, dostává ČR do velice špatné situace.“
  Dle Vašich článků je Česko ve špatné situaci stále, nic není jak dřív, jak bevávalo.
  Ve výčtu zločineckých států, národů, níáboženství a organizací jste asi opoměl starověký Řím s otroky a masakrováním právě křesťanů v arénách. V počátcích Přemyslovců byla Praha střediskem obchodu s otroky. Otrocké postavení žen v muslimských zemích trvá dodnes. Aztékové rituálně vraždili válečné zajatce a to ani neznali to hrozné křesťanství a papeže. Vlad III. Dracula vedl boj s Turky i proti nim a napichoval tisíce nepřátel na kůly. Ve výčtu zločineckých organitací jste zapomněl na islámské teroristy, někeré si v USA dokonce dovolili uvěznit a vyslýchat. Rakousko-uherské kriminály byly možná lepší, ale měly i svěráky na drcení dlaně. U nás se recidivista odhaluje v parku, aby se dostal zpátky do basy, kde se má dobře.
  Rusko, které propagujete, můžeme chápat jako následnický stát SSSR, mělo KGB a gulagy s miliony lidí. Sověti nám na pozvání v roce 1968 poskytli bratskou pomoc s tanky a jihovýchod Ukrajiny o to možná taky požádá.
  Mezinárodní obchod Ruska s Čínou není objev . Rok 2013 byl obrat a % obchodní výměny s Ruskem. Závislost Německa na ruské ropě a plynu je asi u obojího 35 %. Příliv do ruské kasy z plynu celkem je asi 13%.
  http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/rusko-zahranicni-obchod-zeme-19088.html
  Čína 88,8 mld $ (10,5 %), Nizozemí 75,9 (9,0 %),Německo 74,9 (8,9 %), Itálie 53,9 (6,4 %) atd. i USA 3,3%, obchod s Indií je malý.
  Ukrajina není součástí NATO, které tedy nebude zasahovat vojensky. Československo 1938 smlouvy mělo a stejně v zájmu „míru“ bylo Německu Mnichovskou dohodou obětováno.
  Nevím před čím nás varujete, jestli před mocí USA a EU nebo před velmocenskou politikou Ruska (+ případně Číny). Máte nějaké řešení jak zrušit velké a mocné státy a seskupení a jejich obchodní zájmy? Jinak to bude pořád to samé.

 2. Nic není, jako bejvávalo! Nevím, kam tím směřujete, protože nevyznávám komunismus, jak by se možná z mých článků mohlo zdát. Už dříve jsem psal kde se zrodil komunismus, kdo financoval bolševickou revoluci a podobně. Také nestraním Rusku, ani nikomu jinému, jak se mě snažíte podsouvat, píšu pouze za sebe a svůj pohled na věc. Pokud napíšu jak vidím vývoj do budoucna, tak opět je to pouze můj osobní názor a je smutné, že dosud mé všechny negativní vize se naplnili, nebo naplňují i když ne přesně tak jak jsem napsal, ale se stejným výsledkem. Pokud budete hledat v dávné minulosti, zjistíte z dostupných materiálů, pokud je správně sestavíte (jde o téměř detektivní práci) pokud nebudete brát jako nenarušitelné oficiální texty, že veškeré zlo se začíná odvíjet od Abrahama. Je to Vaše věc čemu chcete uvěřit, nebudu Vás přesvědčovat, že je to jinak, to by stejně k ničemu nevedlo.
  Varuji – to není tak docela správné. Jde o informaci o velice pravděpodobném scénáři a vývoje do blízké budoucnosti. Jde o mocenský boj, o vlastnictví surovinových zdrojů. Kdo bude vlastnit surovinové zdroje bude pánem všeho lidstva, je třeba mít na paměti, že surovinové zdroje (nejen ropa) mizí, tak že do sta let budou rozhodující zdroje surovin vytěženy. To je taky důvod, proč zaznělo v r. 2002 v americkém kongresu – musíme využít veškeré dostupné možnosti ke snížení světové populace převzato z amerického tisku. A co zdroje pitné vody? Zde máme zatím pitné vody dostatek, ale je otázka jak dlouho a za jakou cenu. O ty zdroje se už dnes také začíná svádět boj jako ropu, ale to zůstává stranou mediální pozornosti
  Mám obavy, že na řešení je už asi pozdě, to proto, že vse z oceánu a moří stala stoka, kde je nepředstavitelné množství odpadu často jedovatých a ty jedy se dostávají do potravního řetězce. Však není náhoda, že jsou stovky živočišných druhů existenčně ohroženy a mnoho jich každoročně mizí, nejde jen o velké druhy, které lze spatřit okem, ale vše začíná u těch nejdrobnějších, které jsou na počátku potravního řetězce
  Smlouvy z r. 1938 a co udělala Británie, Francie,? Dokonce Britům muselo Československo zaplatit i kaničky do bot Československých vojáků, kteří položili život za obranu Británie, přitom i Británie v počátku materiálně i finančně podporovali Hitlera, stejně tak Spojené státy, k tomu existuje hromada důkazního materálu

  1. Pane V.B.:
   Ďakujem Vám za Vami vložené príspevky a výraznú snahu o objektívny (nezaujatý) pohľad na svetové udalosti, ktorý Vám p. Pardal nechce uznať a viní Vás z agitácie (neviem čoho a koho). Myslím, že v dobe, kedy sa lož stáva oficiálnou doktrínou vládnucích špičiek a verejne sa prezentuje ako jediná „pravda“ je hlas objektívnej pravdy pre spoločnosť veľmi dôležitý! A to už nehovorím ani o odvahe vravieť pravdu, lebo hlásať verejne lož je povolené, ale hlásateľov pravdy môže každý verejne tupiť a špiniť bez strachu.
   Ja si vážim každý hlas a každý názor, ktorý má snahu hľadať pravdu a dobro.
   Pekný deň!

 3. Pane Berossosi, co ta Vaše varování a „já jsem to říkal“ už dobrého přinesla? ČR zaplatilo Británii za tkaničky našich vojáků. No a co? Británie zaplatila USA za pronájem lodí, za vojenský materiál a část jim po válce USA odpustily. V květnu 1945 byly Čechy jediné, kdo vyráběl pro Německo zbraně a Škoda Plzeň těžkou techniku. Kanony Škoda bojovaly pod Moskvou a mají je tam i v muzeu, ale důležité jsou tkaničky a prkotiny. O suroviny se bojovalo už v 1. ( Německu dal dekrtem o míru Lenin část průmyslové Ukrajiny) a 2.světové válce ( německé tažení směrem k ropným polím u Baku). Záluží u Mostu vyrábělo pro Hitlera syntetický benzín. Hitlera podporoval Stalin ještě 1941 dodávkami železné rudy.
  Myslel jsem, že Váš článek by měl vést k nějakému závěru, co dělat. Zatím nic. Americký kongres od 2002 chce omezit světovou populaci ( to o tom nějaký radikál diskutoval nebo je to oficiální dokument a když tak kde?) a ona populace utěšeně roste.

  http://www.worldometers.info/cz/

  Jenom letos přibylo 30 milionů lidí. Dozvěděl jsem se, že nejste s USA a EU ani s Ruskem a Čínou. Takže tak nějak s nikým. Hezký výsledek agitačního článku.

 4. Pane Berossosi, údaje o celém světě jsou na

  http://www.worldometers.info/cz/

  Narození letos 35 milionů, zemřelo letos 14,5 milionů, zemřelo dnes hladem 19 900, 1,59 mld. lidí s nadváhou, podvyživených 0,892 mld. atd. Máte tam těžbu a zásobu paliv , výrobu energie, počítačů ( víc jak jízdních kol),odlesnění, nárůst pouští, 36 milionů infikovaných HIV/AIDS, 427 000 úmrtí na AIDS letos. atd.
  Prostě svět má problémy a ví se o nich. Kořen problému je, co s tím a ještě k tomu spravedlivě.

  1. Áno, na tej webovej stránke je to popísané veľmi realisticky. NWO skutočne ráta s redukciou svetovej populácie o 2/3 a dokonca by vraj k prežitiu postačovali iba takých 200 – 300 mil. obyvateľov, ktorí by sa mali zachrániť v už vybudovaných podzemných bunkroch na území USA a inde.
   Čo k tomu dodať? Ničiť je vždy ľahšie ako budovať. Behom 70 rokov prirodzenou cestou umiera jedna celá generácia ľudstva, ale sa aj rodí nová. Podľa plánov NWO však nie je zaručená nijaké ľudská reprodukcia a tak by sa kľudne mohlo stať, že by ľudstvo na planére Zem vymrelo.
   Ako sa na to pozerá Boh Stvoriteľ sveta? Asi tak, že v celom stvorení jestvuje podobných „zemí“ množstvo a určite tam žijú aj inteligencie podobné nám ľuďom. Božia vôľa by sa naplňovala inde. Cieľom nie je prežitie ľudskej telesnosti, ale duchovnosti a tá sa dá realizovať aj v iných podmienkach ako je naša zem.
   Myslím, že lepšie je na to ani nemyslieť, ušetríme si psychické trauma…

   1. Napsal jste větu, která nabízí zajímavé úvahy :
    „…..že by ľudstvo na planéte Zem vymrelo.“

    Bylo by to pro někoho neštěstím ? Problémem ? Želela by toho naše planeta nebo postupně umírající lidé, kteří by ale nevěděli, že vymřou i ti po nich?

    Ten život je tu stejně, když nad tím přemýšlím, relativní, neřku-li přímo iluzí !

    Pěkný večer

    Venda

    1. Pane Vendo: Vy si vždy dokážete vybrať z môjho komentára to najdôležitejšie. V súvislosti s tým sa nám ponúka otázka, či nám stojí za to pokúsiť sa o záchranu ľudstva na zemi, alebo to necháme, ako sa hovorí – „plávať“?
     Ja som cez víkend uvažoval nad tým, či nám to „ľudstvo stojí za to“, aby sme hľadali, (hoci aj teoretickú) cestu jeho záchrany, lebo je isté, že ak sa ľudstvo nezobudí zo svojho smrteľného spánku, tak na tejto planéte s najväčšou pravdepodobnosťou asi končí!
     Vždy, keď sa ľudstvo nachádzalo v krízovej situácii svojej existencie, tak sa objavili reformátori, ktorí pre ľudstvo vytýčili nové smery ich budúcej existencie a rozvoja. Keď sa tieto nové vízie nenaplnili, tak civilizácie zanikali, ale na ich popole sa vytvárali nové, aj keď nie vždy lepšie, ktoré ľudstvu poskytli opäť dajaký čas prežitia.
     V súčasnosti tiež jestvujú takéto pokusy, ale sú založené na nesprávnych predpokladoch, ktoré nekorespondujú s Božou vôľou a tak nie sú životaschopné.
     Domnievam sa, že nastal čas pokúsiť sa vytvoriť takú koncepciu „civilizácie života, lásky a pravdy“, ktorá by bola všeobecne prijateľná a mohla by poskytnúť národom novú perspektívu ich rozvoja bez vojen, nenávisti a klamstva.
     Aký je na túto víziu Váš osobný názor?
     Pekný deň!

    2. ad.:
     Domnievam sa, že nastal čas pokúsiť sa vytvoriť takú koncepciu „civilizácie života, lásky a pravdy“, ktorá by bola všeobecne prijateľná a mohla by poskytnúť národom novú perspektívu ich rozvoja bez vojen, nenávisti a klamstva.

     Což o to, vize je to moc pěkná. Podle mého nepatrného poznání je však nesplnitelná. Mnoho těch velmi významných lidí se o vymyšlení takové společnosti, koncepce – bez válek, nenávisti a lží – snažilo, ať již v dávné či nedávné minulosti, ale vždycky to nějak pokazil zase jen člověk sám.

     Můj osobní názor Vás nepotěší. Dokonce jsem tu vytvořil příspěvek s názvem „Třetí světová válka – odvrátíme ji nebo podlehneme?“, protože mne tato tématika sebezničení zajímá. Ale dnes, po létech procesu poznávání sebe sama, si z žádných problémů tohoto směřování již nic nedělám. Ba naopak, lidstvo si vždy, po určité době nashromáždí, byť v jednotlivcích, takovou karmu, že k velkým problémům, vyvražďování, válkám, násilí, musí docházet. Musí se totiž vytvořit podmínky pro sklizeň úrody.

     Když se podívám do minulosti tak vidím, že i když se nedávným dvěma válkám říkalo světové, tak dopady byly ne na všechny lidi stejné. Američanů zahynulo kolem půl milionu, česká populace zaznamenala kolem 200 tis. obětí, Rusové kolem 20ti milionů. V takové jižní Americe moc válku nepoznali. A v severní? Tam nádherně kvetly boháčům, bankéřům, obchody a zisky. Vždy se ten hrůzostrašný dopad týká jen určitého, byť i někdy velkého okruhu lidí. Ne ale všech. Ale stát se to může.

     Důvodem a nebo vysvětlením je to, že se vše, tady, nachází ve vzájemných souvislostech existence v prostoru, času a příčinnosti. A lidé, v opravdovém područí vášní mysli – chtění, tužeb, nenávisti, oplácení, sobectví, lhaní, kradení, znásilňování, ulpívání ……a ještě mnoho dalších negativ, které nedokáží ovládnout, přinášejí neustále do prostoru a času fenomén příčinnosti.

     A tam, tedy tam u nás, je zakopán pes. Lze se z toho vymanit individuálně, protože Cesta, která je Bohem stanovena, není Cestou pro všechny najednou.

     A tak na takové pozitivní vizi pracuji. Mohu-li doporučit, zkuste to také.

     Pěkný den
     Venda

    3. Pane Vendo:
     Ďakujem za Vašu reakciu, ktorá ma vôbec neprekvapila, práve naopak – aj mňa niekedy napadajú podobné myšlienky a keď skúmam, kde sa vo mne berú, tak zisťujem, že som súčasť tejto jednej ľudskej rodiny a tak sa na seba podobáme ako vajce k vajcu. Zvykneme odsudzovať iných za ich zlé myšlienky a skutky, ale keď skúmame samy seba, tak zisťujeme, že vo svojom srdci sme rovnakí. Tiež uvažujeme v rozmeroch: „ja, ja, ja a po mne potopa“!
     Počúvame výzvy: „človeče, zmeň seba a zmeníš svet“ , ale tú zmenu v skutočnosti očakávame od iných a nie od seba. Ak som ponúkol uvažovať aspoň v myšlienkach o možnosti vytvorenia civilizácie života, lásky a pravdy, tak to mal byť vhľad do svojho vnútra (akí sme), či sme vôbec schopní uvažovať v týchto dimenziách bez ohľadu na to, či ich realizácia je uskutočniteľná, alebo nie.
     Píšete, že „před nedávnem jste byl ještě schopen uvažovat o tematice sebezničení“, ale dnes už takovou „karmu“ považujete za scela normální a přirozenou. Zrejme sa vo Vás niečo zmenilo, alebo odumrelo (láska?). Ja na takú „karmu“ neverím a tak to nezvádzam na iných, ale cítim zodpovednosť za svoje myšlienky sám v sebe.
     Ak skúmate (pozitívne) sám seba, tak by ste si mal svoj príspevok ešte raz prečítať a zamyslieť sa nad ním…
     Pekný deň!

    4. Co myslíte, sklidili již přistěhovalci do Nového světa, kteří v 18. a 19.století / i dříve / vyvražďovali původní obyvatelstvo Ameriky, již za to svoji karmu? Podle mého laického odhadu a vzhledem k tomu, že „tam“ plyne čas jinak,trvá reakce, její načasování tak 200-300 let pozemských roků. Myslím si, že je to teprve čeká.

     Jinak ještě, nenapsal jsem to tak, jak uvádíte to v uvozovkách. Nechci však být v negativním myšlení a nechci tedy o válce ani uvažovat. Proto jsem i do toho příspěvku neměl chuť. Ale, a to si myslím, třetí válka, jak moc světová, již běží. Je ve fázi ne horké, ale vše k ní tak nějak spěje.

     Co se ve mně změnilo? Poznání, že člověk je sám sobě tím největším nepřítelem. A sám jedinec s tím mnoho nenadělá – jen to poznání sebe sama, kroky ke stažení pozornosti dovnitř, zklidnění mysli……, tam je naděje a řešení ! Vždyť už tady o tom píšu roky a ještě delší roky na té cestě dělám.

     Mám Mistra, máme ho se skupinou cca 120ti oddaných hledačů – žáků z Česka a Slovenska a ten nám říká – jste odsouzeni k úspěchu. A nejde to jinak, to mi prosím věřte. A smrt? Vždyť je tak přirozená, zrovna jako narození se? A dokonce vím, co mne po ní čeká. A těším se. Co se mi může stát horšího?

     Milý pane Degone, nad sebou se zamýšlím neustále a konám v souladu s tím, co tu popisuji.

     Pěkný den

     Venda

 5. Osobně dám stále ještě přednost nedokonalé demokracii amerického typu před dokonalou asijskou diktaturou, kterou disponuje Rusko.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference