mapa stránek || vyhledávání

Aby toho nebylo málo

Šipka Novinky.cz – CIA po brutálních výsleších vězňů lhala, že přinesly výsledky

Zpráva mimo jiné zmiňuje metody, které CIA při výsleších užívala.

Uváděny jsou i způsoby, o kterých se dosud nehovořilo, mimo jiné topení podezřelých v ledové vodě a rozbíjení jejich hlav o zeď.

Vězení na americké základně Guantánamo (leden 2002)

Vězení na americké základně Guantánamo (leden 2002)

Ve mně to nutně asociuje metody, které užívalo při výsleších za druhé světové války GESTAPO, ale není to vymoženost 20. století. Šíření svobody a demokracie MADE IN USA je tolik podobné tomu, jak se šířilo křesťanské náboženství – mečem a krví, podobá se to praktikám inkvizice, k čemuž docházelo s milostivým souhlasem nejvyššího – papeže. Pokud jste zapomněli, připomínám, že papež se za druhé světové války přátelil s předními představiteli fašistického Německa a shodou okolností americká administrativa čistě náhodou mnoha fašistickým zločincům pomohla uniknout trestu.

Stejně tak jako fašisti, církev, CIA zacházeli s vězni a poddanými Turci, Skytové, Gótové, Vizigóti, Vandalové, Mongolové, Hunové – Attila, nelze vynechat ani faraony v Egyptě. V podstatě se tak chovali všichni, kdo chtěli vládnout světu neomezenou mocí.

Nevěřím, žde jde o pouhou náhodu, spíše jde o souvislou a cílenou propojenost.

V současnosti je za nejvyššího mylně považován americký prezident, ale i on je pouhou loutkou, konající příkazy světovlády. Pokud by odmítal tyto příkazy vykonat, přihodilo by se mu něco podobného jako prezidentovi Kennedymu.

Ještě se zmíním o kandidátce na prezidentku Ukrajiny demokratce paní Timošenkové.

Ta prohlásila, že by měla být na KAŽDÉHO Rusa hozena atomová bomba:

Šipka Novinky.cz – Je třeba je střílet, řekla o Rusech Tymošenková v odposlechu

Aby toho nebylo málo, vzpomeňte, kolikrát jsem psal o pravděpodobném vojenském společenství Rusko – Čína ve smyslu, Čína má nepočetnější armádu světa a dostatek peněz. Rusko potřebuje peníze a může nabídnout suroviny a vojenské technologie. Našli se mezi vámi lidé, kteří si při čtení těchto slov ťukali na čelo, někteří dokonce nešetřili na mou osobu vulgárními nadávkami.

A podívejme, neuběhlo ani tolik času a i tato prognóza dostává reálnou podobu, jen jsem opomněl ve své prognóze Indii.

Tím, že se česká vláda bez požehnání občanů připojila k nesmyslným sankcím proti Rusku, jen aby se zalíbila EU a USA, dostává ČR do velice špatné situace.

Šipka Novinky.cz – Naděje není strategie, v sázce jsou základní hodnoty, varuje Západ list WP
 

Vladimír Berossos
http://berossos.blog.cz/

hodnocení: 4
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference