mapa stránek || vyhledávání

Andělé vám pomohou převzít vládu nad svoji vlastní duší (z knihy Diany Cooper)

andelOpravdu spirituální osoba bude s důvěrou očekávat, že druzí naleznou svoji vlastní cestu k vrcholu hory, a nezaujatě jim bude pomáhat. Pokud si někdo přeje přejít na jinou stezku, osvícená bytost mu bude přát jen to dobré. Spirituální bytost nebude soudit nikoho, kdo se vydá špatným směrem. Taková bytost bude podporovat druhé, aby mysleli jen sami za sebe, naslouchali svému vlastnímu vnitřnímu vedení a byli nezávislí. Bude všem dodávat sílu k tomu, aby rozmlouvali přímo s božskou Prapodstatou nebo s anděly či s bytostmi vyšší moudrosti.

Andělé světla pomohou každému vyšplhat se po cestičce vedoucí vzhůru k vrcholu této hory. Všichni jsou si rovni. A i když někdo sklouzne dolů, andělé při něm budou stále trpělivě stát, bez jakéhokoli soudu, a poskytovat mu svoji pomoc, kdykoli o to budou požádáni.

Lidé se někdy ptají, jak je to možné, že andělé mluví tolika jazyky. Většina z nás oplývá telepatií. Často pochytíme to, na co druzí lidé myslí, a většinou překvapeně řekneme: „Ach, zrovna jsem si myslel to samé!“ Mimo hranice lidského těla, ve vyšších světech, je veškerá komunikace telepatická. Slova nejsou zapotřebí, protože energie toho, o čem je řeč, je prostě přenesena na druhou osobu. K tomu nedochází nahodile a nevědomky, tak jak se o to snažíme my. Spíše je to jako poselství, které je zformováno zasilatelem a nasměrováno v proudu vědomí na příjemce.

Když s námi andělé a vyšší bytosti komunikují, směrují k nám proud vědomí, který k nám dorazí jako mocná myšlenka nebo hlas, který slyšíme ve své hlavě. K tomu může být přidán zvuk, aby byl vytvořen hlas. Nicméně to, co je předáváno, je energie, která je přefiltrovaná přes naše vědomí do našeho jazyka. Takže není nutné, aby byli andělé nějací lingvisté. Hovoří v jazyce Pána tvorstva, což je vibrace lásky.

V prvním kurzu, který jsem pořádala, jsem vedla meditaci. Bylo mi jasně řečeno, že jsme se všichni chovali příliš analyticky a že musíme přestat přemýšlet. Místo toho musíme naplnit svoji mysl bělavě fialovou barvou. Okamžitě jsem ucítila, jak v mém třetím oku září nezměrné bílo-fialové světlo. Měla jsem neuvěřitelně nádherný pocit míru a celistvosti. Později jsem zjistila, že většina prožívala ten samý mocný pocit v okamžiku, když se přiblížili andělé. Když se ponoříme do fialové nebo bílo-fialové barvy, zvýšíme tím svoji vibraci.

Zde uvádím způsoby, jak se blíže napojit na anděly světla:

  1. Často na ně myslete. Požádejte je, aby přišli blíž a pomohli vám.
  2. Projasněte a vyčistěte své myšlenky tak, aby byl povrch vaší aury přístupnější pro jejich jemnou vibraci.
  3. Přestaňte všechno analyzovat a nad vším přemýšlet. Tím se přesouváte do levé poloviny svého mozku, a zabraňujete tak spojení. Kdykoli zjistíte, že jste zabráni do svých myšlenek umístěte do své mysli bílo-fialové světlo.
  4. Buďte vnímaví pro jejich přítomnost a jejich poselství. Naslouchejte vždy andělské hudbě. Ta je v současnosti posílána k Zemi z velmi mnoha míst. Pročistí to vaši auru a umožní to andělům, aby do vaší aury vstoupili. Je to skutečně nádherné. Jak se dozvíte, jestli to tak skutečně je? Jak se dozvíte, jestli je to pro vás to správné? Užijte svoji INTUICI.

 

Ukázka z knihy Světla andělů od Diany Cooper

Přepsala Maia pro http://novazeme2010.ning.com/

Převzato: http://novazeme2010.ning.com/…/andele-vam-pomohou-prevzit-vladu-nad-svoji-vlastni-dusi
 

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference