mapa stránek || vyhledávání

Čína a Nový světový řád

Již vícekrát jsem zmiňoval nebezpečí světového válečného konfliktu, nečitelnosti čínské politiky a její expanzi.

cina-vlajkaČína chce zavést NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD a je předem jisté, že chce uzmout Spojeným státům roli vůdce světové politiky, kterou dosud hrají. K převzetí dominance má Čína veškeré předpoklady, vlastní státní dluh Spojených států, evropské dluhopisy (není mi známo množství). Má minimálně jednu banku ve Velké Británii, na Ukrajině vlastní území o rozloze Moravy, k tomu francouzské vinařství, zda je 100% vlastníkem nevím. Disponuje početně největší armádou světa, a když umí létat do vesmíru, tak nemůže být technologicky o mnoho pozadu za Ruskem a USA, navíc si může dovolit nakoupit ruské technologie, zaplatit nejen ruské vědce, ale vědce z celého světa.

Spojené státy se nebudou chtít své světové dominance vzdát a proto je nebezpečí válečného konfliktu blíže než za studené války v šedesátých letech minulého století.

Někteří z vás budou chtít opět tvrdit, že své články stavím na vodě, ale, dámy a pánové, v tom se velice mýlíte i když je fakt, že některé informace nemohu nikterak ověřit. Ale o dění v Číně se dozvídám z oficiálních zdrojů:

Šipka AC24.cz – Oficiální čínská tisková agentura volá po nové rezervní měně a Novém světovém řádu

Po zaslání odkazu známému jsem obdržel tento e-mail:

Ahoj Vladimíre,

Čína ale podle mne sice mluví o Novém světovém řádu, ale vůbec nemyslí ten iluminátskej.

Jak to vidím:

V USA začne občanská válka. Nejprve začne Obama s vyhlášením nouzového stavu a bude aktivována Národní garda a Fema. Za několik měsíců se proti ní postaví armáda. Ta bude bojovat na straně obyvatel. Válka vyvolá zhroucení finančních trhů a nastane čas rabování. Japonsko bude podporovat odboj obyvatel USA proti jejich vládě tajnými dodávkami techniky, i když oficiálně se nezúčastní bojů. Těchto událostí využijí některé státy jako Kalifornie, Colorado a později se připojí další, kteří budou bojovat za samostatnost. Tuto válku odhaduji tak na čtyři roky. Amerika bude vydrancovaná, zabito několik milionů lidí, ale úspěch bude jen částečný. Kabalisté budou chtít zbohatnout na výrobě zbraní, ale utrpí také mnoho škod. Ze začátku bude využíván Haarp, ale později bude zničen. Po této válce bude uspořádán hon na její vyvolavatele. Obama uprchne a bude dopaden až po mnoha letech.

Těchto událostí využije také většina světa a bude chtít skoncovat s koloniálním panstvím Spojených států. Zároveň, ale na jejich místo bude chtít nastoupit Rusko a Čína, což vyvolá další konflikty. Některé z nich převálcuje čínská armáda, ale to zase vyvolá partyzánský odboj. Občanská válka se přenese i do Izraele, čehož využijí také arabské státy. Tato událost spláchne od moci izraelskou armádu a sionisty, protože proti ní budou bojovat i samotní Židé. Konflikt nakonec skončí smírem, ale oběti na obou stranách budou velké.

Evropa se bude po celou dobu zmítat v chaosu, protože jednotlivé vlády se budou chtít přidat na tu či onu stranu a stane se velkým problémem zásobování obyvatelstva. EU se rozpadne na severní a jižní část, které se budou částečně sabotovat, ale nakonec se rozpadnou i tyto dvě části zpět na jednotlivé státy. Z Asie nebo Afriky se sem dostanou zatím neznámé nemoci, proti kterým se náš imunitní systém neumí bránit, což způsobí smrt během několika dní a obětí budou miliony. Bude hlad a s tím související rozbroje.

V žádném z těchto konfliktů nebudou použity atomové zbraně, ale chemické a biologické ano.

To je taková moje prognóza, kterou jsem nikde neopsal. Tak uvidíme, jak se bude budoucnost odvíjet.

Přeji Ti hezký den Jaroslav

 

Vladimír Berossos
http://berossos.blog.cz/

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference