mapa stránek || vyhledávání

Máte zdravotné problémy? Vylieči vás „heilstrom“!

„Je mnohé, co se nedá vysvětlit, ale není nic, co se nemůže stát.“

bruno-groening-revoluce-v-lekarstviTo je dajaký nový liek? – Omyl! Nie je to liek, ani iný zázračný prostriedok, je to Božia duchovná sila, ktorá nás dokáže zbaviť všetkých neduhov, špatných návykov a zdravotných problémov. Ešte ste o tom nepočuli? – To je chyba, lebo tento „liek“ je zdarma, môžete si ho užiť doma a pôsobí takmer okamžite. Neveríte? – Áno, je to pravda a využíva ho množstvo ľudí na celom svete o čom svedčia hodnoverné lekárske svedectvá a dokumentácie. Vyšla o tom aj kniha s názvom „Bruno Groening – Revoluce v lékařství“, ale asi ju nedostanete kúpiť, lebo ako viem, jestvuje iba originálne vydanie v nemeckom jazyku z nakladateľstva Grete Häusler GmbH – Verlag.

Prečo sa táto liečba spája s menom Bruno Groening? – Lebo on nám ju ako prvý sprostredkoval a zaviedol. Ale nebol prvý, ktorý je využíval. Prvým bol samotný Ježiš, ktorý pomocou tejto sily liečil a uzdravoval chorých a kriesil mŕtvych. Bruno, ako sám o sebe povedal, pôsobí ako transformátor medzi touto Božou silou a ľuďmi a tak dochádza k zázračným uzdraveniam. V jeho prítomnosti sa opakovali Biblické scény náhlych vyzdravení, kedy chromí vstávali a chorí sa uzdravovali. Mnohí ho podozrievali zo šarlatánstva a lekárske spolky na neho podávali žaloby, lebo sa k nemu schádzali celé davy ľudí. Že skutočne nebol šarlatánom dokazuje fakt, že tieto uzdravenia nastávali aj po jeho smrti a nezávisle od miesta a času na zemeguli. Stačí, ak si chorý otvorí srdce pre Boha a odovzdá mu v myšlienkach všetky svoje trápenia. Potom nastupuje ozdravný proces, kedy náhle, alebo postupne nemoc odchádza a človek je opäť plný síl a zdravia.

Vo svete jestvuje spoločnosť nazývaná „Kruh priateľov Bruna Groeninga“, ktorá organizuje prednášky a stretnutia, na ktorých sa vysvetľuje, ako k tomu dochádza. Nevyžaduje sa nijaká viera, náboženstvo, ani iný stav, lebo podľa Bruna sme všetci deti jedného Boha a na zdravie máme všetci svoje právo. Choroba je anomália, ktorej sa môžeme ľahko zbaviť. Stačí iba chcieť!

bruno-groeningBruno Groening (31.5.1906-26.1.1959) žil v Nemecku v dobe 2. sv. vojny, bol povolaný do Wehrmachtu, aj keď vyhlásil, že: „Ak ma povoláte, alebo nepovoláte do armády, nezastrelím nijakého človeka!“ Prežil ruské zajatie a po návrate domov viedol veľmi strastiplný život. Nevydarilo sa mu ani manželstvo. Keď sa o ňom rozletel chýr, že dokáže vyliečiť každú chorobu, schádzali sa u neho denne stovky a tisícky ľudí. Uzdravení mu žehnali, ale nie tak lekárske kruhy a štátna moc, lebo vyvolával veľký rozruch. Preto ho často predvolávali k výsluchom, aby čelil rôznym krivým obvineniam. Zlo sa cítilo ohrozené a tak útočilo. Presne ako v prípade Ježiša.

O Brunovi jestvuje mnoho dokumentácie ako v tlači, masmédiách, tak aj na internete. Jestvuje o ňom jedna univerzálna webová stránka http://www.bruno-groening.org/, kde sú aj mnohé odkazy, aj na videa, ako napr.: http://www.youtube.com/watch?v=afqgYrexe9Y. Skutočne stojí za to si ich pozrieť.

Ako sa na celú vec pozerá súčasná lekárska veda? – Rozpačito! Tí, ktorí sa aktívne zapojili do Kruhu priateľov Bruna Gröninga v „Lékařsko-vědecká odborná skupina (MWF)“, si to nevedia vynachváliť a iní krčia ramenami, ale keďže výsledky sú veľmi jasné a preukázateľné, musia ich aj oni akceptovať. Vysvetľuje sa to psychickými procesmi a pod., ale výsledky sa poprieť nedajú.

V súčasnosti jestvuje mnoho ľudí, ktorí sú duchovne založení, ale pre svoje zdravotné problémy nenachádzajú účinnú pomoc. Môžem im odporučiť Bruna a jeho „heilstrom“.
 

Leonard Degon
 

Poznámka administrátora: Vzhledem k problematickým zkušenostem řady lidí s „Kruhem přátel Bruna Gröninga“ je třeba čtenářům v případě zájmu doporučit opatrnost. Naštěstí Boží uzdravující sílu lze využívat i přímo, bez napojení na tuto společnost.

Tři kapitoly z knihy „Revoluce v lékařství“ jsou volně k přečtení na webu www.bruno-groening.org
 

hodnocení: 3
hlasů: 4
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

25 komentářů

Přidat komentář
 1. Vracím se k tomuto článečku, i když původní komentáře zde již nejsou. Důležité bylo si tímto Kruhem „projít“, získat osobní zkušenost, že různí fanatici jsou všude mezi námi (teda nevím i jestli ve mě se pod maskou neskrývá).

  1. Zdravím 😊
   Chci vám moc poděkovat za odpověď je to moc milé.
   To video i když I.Chauna nemusím je taky zajímavé.
   Děkuji

 2. 14.9.2017

  Světlo Tvé,
  Ó Bože, Otče nebeský
  snáší se k nám,
  lidem
  nyní pozemským.
  Tisíce bodů jemně zářících
  hladí, zahřívají, léčí,
  lásku lidem ve sprše té
  přináší .
  I slovo Brunovo
  čtené hlasem ducha
  proud léčivý,
  heilstrom,
  k lidem vede,
  duši lidskou hladí, léčí,
  srdce probouzí.
  Okno věčnosti je otevřeno,
  cesta domů volná je.
  Vidíš?
  Cítíš?
  Světlo, teplo, láska
  svými vibracemi
  cestu domů prozařují.
  Jednota.

 3. ad. Poznámka administrátora: Vzhledem k problematickým zkušenostem řady lidí s “Kruhem přátel Bruna Gröninga” je třeba čtenářům v případě zájmu doporučit opatrnost. Naštěstí Boží uzdravující sílu lze využívat i přímo, bez napojení na tuto společnost.

  Ano.

  1. ad. SonaK 25.8.2018 (19:25)
   * Řekla bych, že ano.
   Je to podobné, jak říká Honza, být vědomým.
   Ale přesně to říci neumím.
   * Někdo se nechá uvést do Kruhu přátel BG a naučí se cítit onen heilstrom, jehož vnímání však skutečně není vázáno na žádné lidské společenství a jeho příjem tedy není podmíněn žádnou světskou organizací. Sluneční světlo nám také nedodává žádná světská organizace, ani náboženství.
   * Další se nechají zasvětit např. do reiky, či dalších systémů, někdo přijímá dikšu, či jak se to jmenuje,…
   Tyto systémy mají výhodu, že je možné je ignorovat.
   * Horší je, pokud se člověk dostane do nějaké sekty, která činí lidi na sobě závislými, zneužívá je ke svým účelům, obohacení,…
   * Člověk sám se naučí vnímat léčivý proud, komunikovat se stromy.
   * Člověk se dostane na „léčení“ k jinému člověku a začne více vnímat energie, proud,…
   * jednoduše komu co život přinese a jaksi dovolí.

   Ale přesně, či dokonce vědecky, to popsat nelze, jak na člověka působí léčivý proud, sluníčko, stromy, voda, vzduch,…

   Vlastně co život dal a vzal,…. jsem, někdy dokonce já jsem….

 4. Matka, skutočne pekne napísané! Súhlasím aj ja. V KC jestvuje taký pojem „Duch sv.“, ktorý toto všetko, podobne ako „heilstrom“ rovnako sprostredkuje, ale nejestvuje na to žiadny „návod“. Kto získa dar Ducha sv. ten je pod ochranou Božou a dostáva sa mu všemožnej podpory a pomoci, ale je to stále iba milosť Božia. Je to niečo ako krst Duchom sv. Ján Krstitel krstil vodou, ale Ježiš už krstil Duchom sv. V tomto niet rozdielu medzi Ježišom a Brunom…

 5. ad. Degon 26.8.2018 (9:09)
  Jedna známá se ptala dalšího člověka : „Pane P. Vy jste osvícený, že?“
  Odpověděl jí: „Najděte si palouk, sedněte si v klidu na pařez, nechejte na sebe svítit sluníčko a budete také osvícená.“
  Paní na rozdíl od mnoha jiných lidí tak učinila.
  Totiž milost Boží přichází stále, zdánlivě různými cestičkami,… :-) Kdo se umí správně naladit, ztišit, zajisté si ji uvědomí :-)
  Hezký den :-)

 6. Matka, možno narážate na rozdielnosť myslenia a duchovnej spirituality medzi ženami a mužmi, ktorí sa často nedokážu pochopiť a preto toho druhého odsudzujú, lebo neodpovedá ich predstavám. Možno aj preto pri konstituovaní KC bol daný zákaz svätenia žien za kňazov, čo sa uplatňuje dodnes. Aký je matka na tento fenomén a katolícku prax Váš názor?

  1. Degone, nikoliv, to byl jen popis toho, co se událo.
   Zatím jsem se nesoustředila na rozdíly mezi muži a ženami. Zajisté zde na Zemi jsou, ale v duchovní sféře by tyto rozdíly již neměly být. A snad nejsou ani při společné duchovní práci.
   Co říkám na zákaz vysvětit ženy na kněze? Neznám důvody, které k zákazu vedly, snad že by ženy, které mají děti, nebyly plně zaujaty pro kněžskou činnost? Netuším.
   Ale odhad to není pro dnešní dobu dobrý, stejně jako celibát. Protože kněží se svému poslání dnes věnují spíše jako běžnému zaměstnání.
   Protestantské církve, konkrétně ČCE má své farářky (nevím přesně, jak se jim říká, jsou-li vysvěceny na kněze,…ale u nás působila paní jako farářka, když její manžel dostal zákaz činnosti. Byla celkem dobrou kazatelkou, pokud si po velmi dlouhé době vzpomínám, i když se starala o 3 děti.
   A proč je v KC zákaz světit ženy, když je velmi silná víra v Pannu Marii, nechápu, jaké dogma bylo třeba dodržet.

  2. P.S.
   Tuším že v Kruhu přátel B.G. řada žen působí, či vede hodiny. A znám jednu paní z Brna, která tak činí velmi dobře.
   A občas jsem se zamyslela, jestli bych to zvládla také tak dobře. Nikoliv.

 7. Matko – zvládla ste to bravúrne, už som si začal nahovárať, že som Vás dostal s tou témou do nepríjemností, ale ako sa ukázalo, nebojíte sa ani čerta. Táto téma je pre spoločnosť „tabu“ a vyhýba sa jej aj pápež František a ani sa mu nečudujem, lebo sa ťažko vysvetľuje, vzhľadom k mariánskemu kultu, ktorý je v KC veľmi rozšírený.
  Je zaujímavé, že aj v tom budúcom (posmrtnom) živote jestvuje takáto polarizácia aj keď zrejme nemá taký význam, ako v tomto materiálnom svete. Ďakujem Vám za vyčerpávajúcu odpoveď a želám – pekný deň!

  1. Degone, hezký den i Vám. Trochu mne zlobí počítač i notebook, do toho trošku práce (postupně vybíráme brambory), včera přišla i návštěva, tak jsem se zdržela na dvoře, telefonáty dětí, příprava na zítřejší setkání s paní, která mne nepovažuje za kamarádku, jen jí mám vyplnit čas, než pojede (po lékařském zákroku u zubaře autobusem domů)…ponořila jsem se tedy momentálně trošku víc do života :-). A zjišťuji opět a zase, že i setkáváním s lidmi se mi dostane informací, které mi usnadní pochopit, co se děje,… :-)
   Někdo si pro pochopení mnoha situací vyloží karty (tarot), hodí mincemi I´Ťing,…
   Člověku se uleví :-)
   Také přeji hezký den.

 8. Včera ma navštívil jeden môj priateľ a ten ma oboznámil s jedným zaujímavým človekom, ktorý je – spoluzakladeteľom komunity Cor Et Lumen Christi z Veľkej Británie a volá sa Damian Stayne. Podľa informácií, ktoré som o ňom získal je rovnako povestným uzdravovateľom, ako bol svojho času Bruno Gröning a uzdravuje mnohých podobným spôsobom ako to robil aj B.G. Je zaujímavé, že ho uznáva aj naša katolícka cirkev a pozýva ho na zhromaždenia Katolíckej Charitatívnej Obnovy Slovenska, hoci je iba laik a cudzinec.
  Viac sa o ňom možno dozvedieť tuto:
  http://www.kcho.sk/oznamy/sprava.php?clanok=00067
  http://www.smn.sk/index.php?cislo=1704&sekcia=clanky&smn=20160108.html

 9. Matka, tak som si toho „Braco – Chorvat Josip Grbavac“ pozrel na internete: http://extrastory.cz/chorvat-pry-leci-pouhym-pohledem-zkuste-si-na-to-vlastni-kuzi.html a domnievam sa, že tu ide o autohypnózu (autosugesciu), čo je podstata väčšiny psychických výkonov na ľuďoch. Aj Ježiš využíval túto techniku, keď povedal: „Ak budete veriť a poviete…“.
  Ľudské telá, ale aj všetka matéria je usmerňovaná a riadená z nehmotného (duchovného) prostredia, či už vlastného, alebo cudzieho. A presvedčujeme sa o tom v každodennom živote. Práve čítam knihu od Stanislava Grófa „Kosmická hra“, kde sa autor pokúša dať tejto hypotéze, alebo teorie reálne základy.

  1. Nevím Degone, oč jde v případě vyléčených Bracem. Nikdy jsem jej osobně neviděla. Pokud jde o autosugesci a účinkuje, je to v pořádku. Ale člověk může získanou sílu také jaksi „rozfrckat“ (nevím zrovna jiné,lepší slovo) a v tom případě nepomůže žádná, ani léčivá síla. Byla jsem u několika různých léčení a životní síla je velmi vzácná, není dobře jí mrhat.
   Jestli to byla autosugesce? V některých případech nikoliv.

 10. Je zajímavé, jak někdo, kdo o Kruhu přátel Bruna Groninga ani o samotném učení neví skoro nic a napíše jednoduše článek s mnohými mylnými informacemi. Dovoluji si to napsat, že vedu už 17 let přednášky v Kruhu přátel B.G.- jsme úplně normální lidi, kteří se liší od ostatních jen tím, že pomáháme zdarma a konáme tak ve volném čase po své práci. Mohu Vám říct, že uzdravení se samozřejmě konají i bez Kruhu přátel, ale člověk sám je slabý-proto Bruno G. chtěl, aby se podobně smýšlející lidé setkávali ve společenstvích, které zakládal už za svého života, neboť mu zakázali veřejně působit. nestačí jen přijímat sílu, ale je nutné něco vědět o síle myšlenek a pracovat na své duchovní proměně v lepšího člověka…umět odpustit, odložit své špatné vlastnosti, atd…je toho mnoho.proto zvu zájemce do Kruhu přátel Bruna G.-aby se něco dověděli a to pravdivé informace. Máme také mnoho přeložených knih a sešity s uzdraveními z celého světa.

  1. Paní Husková,
   uvítala bych věcnou opravu článku, pokud jsou v něm chyby.
   Rozhodně však autor článku pan Leonard Degon napsal velmi, velmi solidní článek.
   Závěrečná poznámka administrátora je psána adminem, nikoliv panem Degonem.
   A podle mého je též naprosto, naprosto v pořádku.
   Že vedete již 17 let…. pak Vám blahopřeji.
   Náš vedoucí byl lidmi (i s výmluvou na Bruna, jeho učení) z onoho postu odejít.
   Nyní máme nového vedoucího a opět pod Brunovou záštitou (nikoliv lidí), hledáme společně s ním.

   cestu přes duhový most.

 11. Pro Danu Huskovou: Vítám tady vstup zasvěcené osobnosti o B.G. a souhlasím s jejím názorem, že jen málo lidí zná pravdu o tomhle fenoménu, který se zde objevil krátce po II.sv. válce aby svědčil o pravdě a síle Boží přítomnosti mezi lidmi. Škoda, že Kruh přátel B.G. je tak uzavřený, že o něm ví jen málo lidí a neprezentuje se i na veřejnosti, nebo v masmédiách. Tam se ukazuje jenom násilí a nenávist, kdežto B.G. je o něčem docela jiném – o odpuštění jiným i sebe samému a lásce k bližnímu i k Bohu. Bruno si ve svém životě užil v přehojné míře nenávist a zlobu Satana v lidské podobě a jako Ježiš skvěle obstál v těchto těžkých skouškách. Cirkev ho nevelebí jako by si zasloužil on samotný i věříci lidé a to je špatné – velice špatné – bohužel!

  1. Návštěvníku
   ad. „… kdežto B.G. je o něčem docela jiném – o odpuštění jiným i sebe samému a lásce k bližnímu i k Bohu….“
   * Ano, B.G je o něčem docela jiném
   * dokud budou lidé z Kruhu „bez odpuštění, s láskou k bližnímu i k Bohu“ nutit odejít nehodící se lidi, tak lidé lidé odcházet budou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference