mapa stránek || vyhledávání

O nevinných obětech a krutém zacházení

pigsKolik hrozného utrpení se nachází na této planetě! Kolik nevinných tvorů čeká na trpký úděl, zadržováni v táborech smrti, kde, čekajíce na smrt, jsou chováni ve strastiplných podmínkách, bez možnosti úniku, jen aby skončily na talíři predátorů hrozných, hladových a nenasytných, lačnících po zvířecí krvi.

Nepozastaví se onen nad nářkem těch utiskovaných, ne: vidina zisku mu nedovolí pocítit v sobě záchvěv soucitu, který by mu při pohledu do hlubokých očí napověděl, že to, co se chystá udělat, je zločinem vůči životu.

Svým jazykem, jak jen mohou, svými nožkami se brání, nic platno, neptá se jich nikdo, zda chtějí posloužit potravou – důvod ten je jasný: usvědčil by příliš mnoho lidí z vražd.

Duše těchto maličkých, zbavených života, však putuje přímo do nebe, ne tak ale duše vrahů. Zákon odplaty platí i zde: Když tys zabíjel a jedl, i tebe po tvé smrti někdo sní – nasytí se tvým tělem nebeské ptactvo, odplatu berouce. Když tys hodoval, jiní umírali, tvá radost byla zaplacena smutkem jiných, tvé oslavy byly oslavami smrti.

Ty nevíš ale, že duše těch malých jsou dušemi vašich dětí, k narození se chystající. (Odtud stará legenda o hrozném otci pojídajícím své děti.) Tak i ty budeš jednou zvěří, psem anebo vepřem, a sám zakusíš jejich bolestí, od lidí jim přichystaných. Nesouhlasíš? Suď se, najmi advokáta za velký peníz: nic nezmůžeš. Ani oni nemají, kdo by je hájil, kdo bránil jejich právo, od lidí se jim advokáta nedostane. Ty malé brání toliko sám Bůh.
 

Stvořitelé lidem
http://stvoritele.blog.cz/
 

hodnocení: 5
hlasů: 9
Tisk Tisk

454 komentářů

 1. ad – Opravdu? a kolik myslis ze tak sezere krmiva ktere se jiste pred tim muselo zalevat nez ti dorostl do pekace? Kolik myslis ze vypije vody a kolik vody potrebujes na udrzovani jeho kotce v cistote a vubec udrzovani cistoty okolo jeho exkrementu? Kolik vody protece pri samotne zabijacce?

  Ty seš asi z Prahy, viď…….:-)))))))))))

  Ale jo jasny zbiras jim destovku a pasou se ti na zahrade, je mi to jasny :-) Kotce necistis a bobyky hazes do lesa. Pri zabijacce vodu pouzijes trikrat tu samou a pak sni zalejes zahon.:-))) Vim, takhle totiz hospodari vsichni zastanci pecinek :-))

  1. Soňo, klid, tak jako Ty, argumentují asi všichni „pražáci“ = lidi, kteří absolutně netuší, jak se hospodaří na vesnici, jak funguje koloběh suroviny a produktu. Lidi, kteří mají představu, že kravička Milka dojí kakao. Takoví jako Ty („pražáci“) pak počítají statistiku.
   To co jsi vyjmenovala, je samozřejmě nesmysl.

 2. Soňo, klid, tak jako Ty, argumentují asi všichni „pražáci“ = lidi, kteří absolutně netuší, jak se hospodaří na vesnici, jak funguje koloběh suroviny a produktu. Lidi, kteří mají představu, že kravička Milka dojí kakao. Takoví jako Ty („pražáci“) pak počítají statistiku.
  To co jsi vyjmenovala, je samozřejmě nesmysl.

  Nejspis ta sama statistika co ti vypocitala tech temner dva miliony umirajicich zizni vid? To jsou ty paradoxi.
  No nic, moc vtipny na zaver :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

  papa a mej se fajn

  1. ad – Nejspis ta sama statistika co ti vypocitala tech temner dva miliony umirajicich zizni vid? To jsou ty paradoxi.

   To nevím, Soňo, ale každopádně u Tvého:

   „a kolik myslis ze tak sezere krmiva ktere se jiste pred tim muselo zalevat nez ti dorostl do pekace? Kolik myslis ze vypije vody a kolik vody potrebujes na udrzovani jeho kotce v cistote a vubec udrzovani cistoty okolo jeho exkrementu? Kolik vody protece pri samotne zabijacce?“

   jsem se upřímně zasmála, i když – ono je to spíš k pláči, podobné „představy“ lidí, kteří nemají o věci ani ponětí, ale hrají si na moralisty a spasitele světa..
   Tak se měj, a páchej dobré skutky pro změnu jinde.

   1. ad:jsem se upřímně zasmála, i když – ono je to spíš k pláči, podobné „představy“ lidí, kteří nemají o věci ani ponětí, ale hrají si na moralisty a spasitele světa..
    Tak se měj, a páchej dobré skutky pro změnu jinde.

    Moralistkou a spasitelkou kralicich bobku si tu tak akorat ty :-))
    Na co si to proboha hrajes? :-)))))))))))))))))))))))))))

 3. ad – Moralistkou a spasitelkou kralicich bobku si tu tak akorat ty :-))

  ???
  Neblbni Soňo. Nemáš to zapotřebí.

  1. ad:Neblbni Soňo. Nemáš to zapotřebí.

   No to rozhodne ne :-))))

 4. DÍKY K VELKÉM DR DR NEBEZPEČNÉ PRO ŘEŠENÍ MŮJ PROBLÉMŮ JEHO EMAIL JE (drsunnydsolution1@gmail.com
  moje jméno je slečna Fatima, byla jsem manželkou s mým manželem po dobu 5 let, že jsme spolu žili šťastně spolu, a to až do doby, než cestoval do Austrálie na služební cestu, kde se setkal s touto dívkou a od té doby nenávidí mě a děti a miluju jen ona. tak když se můj manžel vrátil z výletu, řekl, že mě nechce vidět znovu a mými dětmi, takže nás vyhnal z domu a teď se chystá do Austrálie, aby viděl tu druhou ženu. takže já a moje děti jsem teď byla tak frustrovaná a já jsem zůstal jen se svou maminkou a nebyl jsem se zacházet dobře, protože moje matka se oženil s jiným mužem po smrti mého otce, takže muž, kterého se provdala, se jí nelíbilo dobře, a mé děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluji a miluju tolik, takže jeden den, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o tomto kouzelníku DR Sunny, svědectví sdílela jsem na internetu dáma a to mě působivě zapůsobilo, taky si myslím, že to zkusím. Zpočátku jsem byl strach, ale když jsem si myslel, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, aby zůstal klidný jen 24 hodin, že můj manžel se vrátí ke mně a na mé nejlepší překvapení jsem dostal volání od druhého dne mého manžela požádat o děti a já jsem volal DR Sunny a řekl, že se vaše problémy řeší moje dítě. tak tohle bylo to, jak mám svou rodinu zpátky po dlouhém stresu brzdit špatnou paní tak se všemi těmi pomoci od DR Sunny, chci vás všichni na tomto fóru připojit se mi, abych řekl obrovské díky DR Sunny a já také poradenství pro každého, kdo by měl v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů, by měl také kontaktovat jeho e-mail) (drsunnydsolution1@gmail.com) je řešením všech vašich problémů a problémů v životě. opět jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com)

  JE SPECIALIZOVANÝ V NÁSLEDUJÍCÍ SPELL.

  (1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

  (2) pokud máte vždy špatné sny.

  (3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

  (4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

  (5) Pokud chcete dítě.

  (6) Pokud chcete být bohatí.

  (7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl vaším navždy.

  (8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

  (9) Jak jste byli scammed a chcete získat zpět ztracené peníze.

  (10), pokud chcete zastavit rozvod.

  (11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

  (12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.

  (13) Těhotenské kouzlo otevírat dítě

  (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakou fázi

  (15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.

  (16) jestliže máte nějakou nemoc, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakákoli nemoc.

  (17), pokud potřebujete modlitby za osvobození pro vaše dítě nebo pro sebe.

  znovu se ujistěte, že ho kontaktujete, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat …. na něm co je číslo na čísle +2348077620669

  1. trollové zatrolují tyto stránky? Teď si vybrali další starý článek k nesmyslné diskusi

  2. Největší troll je Milenium. Ty ega generuje počítač.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference