mapa stránek || vyhledávání

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti (ukázka z knihy)

Ochranné mechanismy v těle pracují nesmírně efektivně. Játra, slinivka a žlučník jsou zodpovědné za zpracování odpadů. Pokud jsou ale přetížené, tělo neví kam dát „odpad“ a co s ním udělat. Teď již zůstává jen jedna možnost – odpadní látky někam uschovat, aby je bylo možné později odbourat. Pokud se však organismus nemá možnost zbavit odpadu obvyklým způsobem (močí), protože způsob stravování je nesprávný a „řada čekajících“ se neustále prodlužuje, stává se z těla velké smetiště. Následkem toho pak přichází nemoci.

travici-systemKyseliny se neutralizují pomocí minerálů a ředí se vodou (proto to shromažďování vody v organismu). V tomto případě už buňkám nehrozí další rozleptávání. Z kyselin, které jsou už tak dost nebezpečné, se stanou usazeniny (soli v krystalické podobě). Ty se pak musí někam uložit a tím začínají další problémy, které jsou jen jakýmsi pokračováním předešlých potíží, protože samotné kyseliny už napáchaly dost škody v organismu při odebírání minerálů a leptání.

Pokud by se odpadní látky vyplavily hned, všechno by bylo v pořádku. Protože však přicházejí stále nové a nové kyseliny, ukládají se a čekají na vyplavení (např. v podobě hemeroidů).
 

Ukázku z knihy připravil Sanny pro http://novazeme2010.ning.com/

Zdroj: http://novazeme2010.ning.com/…/odkyselen-t-la-aneb-dokonal-pramen-ml-d-a-t
 

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích

patrizia-pfisterova-odkyseleni-telaRovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí. Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími projevy překyselení. Jakmile z těla vyplavíte škodlivé látky, potíže zmizí samy od sebe.

Všechna chronická onemocnění (dna, revma, osteoporóza, artritida, artróza, cukrovka, Alzheimerova nemoc, vysoká hladina cholesterolu aj.) vznikají v důsledku úbytku minerálních látek a postupným usazováním škodlivin v těle. Pročištění organismu je tak nezbytným předpokladem i pro váš duchovní a osobní růst, neboť jen ve zdravém těle může energie proudit bez překážek. Své zdraví má tedy každý ve svých rukou.

Zůstaňte, nebo lépe řečeno buďte opět mladí a zdraví!

 

hodnocení: 4.7
hlasů: 3
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2024

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Česká Konference