mapa stránek || vyhledávání

Proč americká vláda všeobecně podporuje rozmnožování a rozšiřování západní civilizaci nepřizpůsobivých vrstev jako islámců a Romů?

islamNad touto záhadou jsem si mohl ukroutit hlavu. USA jsem měl v mysli spojeny s představou státu postaveného na pracovitých a vynalézavých evangelících vytlačovaných katolickými nadměrně konzervativními veličenstvy z Evropy. A najednou jsem konfrontován s politikou USA a EU, kdy pod heslem „lidská práva“ (deklasovaných vrstev a islámců) přijíždí tato pod heslem „multikulti“ do republiky i Evropy zkoumat americké organizace a komise pro lidská práva. Ty, které nikdy nevkročí zkoumat totéž do Saudské Arábie a emirátů. A nacházejí zde vždy útlak menšin v rozsahu od nemožnosti žít bez práce a v nepořádku až po v EU odmítání práva na zahalování si obličeje či urážení menšin převážením nečistých zvířat (psů) ve veřejné dopravě. (Velbloudy převážet dovoleno.)

Názorným příkladem je médii nejprve oblíbené téma „rasistického“ plotu v Matiční ulici v Ústí. Zkoumáním jeho „rasističnosti“ se v době jeho výstavby zabýval prezident – americký filozof (Václav Havel), ministr pro lidská práva (Petr Uhl), evropská a americká komise pro lidská práva. A shledala rasistické „ledví“ ústeckého plotu. Byl proto odstraněn a lidská práva oslavila dle tisku velké vítězství. (Opravdu???) Od toho okamžiku švihnutím proutku zájem médií o Matiční zmizel a nikdo se tam již neobjevil. Rozvinutým způsobem svého života „nepřizpůsobiví“ změnili celé okolí v devastovanou městskou část.

Ve mně se vynořuje otázka, proč taková a desítky podobných rozhodnutí správních orgánů včetně jejich výsledků nehlídají média, komentátoři, politologové, sociologové a další oddíly společenských věd? Nemohu najít jinou odpověď, než že jejich tvůrci nalézají a „analyzují“ jen to, co jim někdo zadá. Kdo? Samozřejmě ten řídící se „Stalinovým principem demokracie“. Soudruh Stalin totiž říkal, že není důležité, kdo hlasy ve volbách dává, ale kdo je sčítá! Nyní jsem ke svému údivu vypozoroval, že pokrok přece jen existuje! Duchovní vývoj forem demokracie pokročil tak, že nyní není důležité, kdo je zvolen, ale kdo zvoleného poté koupí! A podle toho to se „zástupci lidu“ a jejich rozhodnutími vypadá. A následně s obrazem společenských dějů a jevů v médiích. A běda tomu, kdo se koupit nechce nechat! To média dostanou zadání…

Tak se při pozorování současných politických dějů a médií dostávám do bývalé „socialistické“ poruchy nervů mezi očima a ušima. Jak jsme kdysi říkali, že když strany a vlády (nově harvardské vědy) mají vždycky pravdu a já „něco jiného vidím a něco jiného slyším a mám ‚vysvětlováno'“, tak musím mít někde v tom nervovém vedení vadu!

Vidím celoevropský romský problém, který spočívá v tom, že tato populace je civilizačně nepřipravena na stupeň diferenciace moderní společnosti. A je třeba, a ještě je to možné, ji urychleně pomoci. Rozhodně to však není formou politiky multikulti a v zavádění romského způsobu civilizace mezi ostatní, ani v politice pozitivní preference bez předchozí snahy.

Čtyřicet let jsem byl jako veterinář za totáče zaměstnán s Romy. Neměl jsem s nimi potíže a velmi dobře jsem s nimi vycházel. Ale jen proto, že jsem řízně vyžadoval, aby konali svou povinnost. Oni jsou velmi hrdí a současně vyciťující! Jakmile poznali, že se nenadřazuji a snažím se být maximálně spravedlivý, okamžitě situaci respektují. Jakmile vycítí slabost nebo nedůslednost, zneužijí ji k nedisciplíně. O nadřazování ani nemluvě, ihned vzniká ohnivá nenávist.

Tedy řešení „romské otázky“ u nás a v Evropě vidím v přísnosti, v tvrdém vyžadování dodržování civilizačních návyků. Za nedodržení zákona dvojnásobný trest až po vyloučení z integrity společnosti. Každý musí mít dopředu jasno, tak jako děti „při sáhnutí na rozpálenou plotnu“: Překročíš zákon a bude paleta! Nedodržíš občanské právo, ztratíš vlastní! Libovolný počet dětí, ale jako ostatní. Tolik, kolik uživíš! Není lidským právem ostatních živit z vlastních prostředků děti kohokoliv. Romů Neromů!

EUKdyž tedy už to začíná vypadat, že konečně i pseudohumanisté neboli multikulti v EU přijdou v „romské otázce“ k rozumu, přisunuje se další a horší problém. Uprchlíci z islámských zemí a Afriky rozmisťovaní rovnoměrně v zemích EU. Také civilizačně zaostalí a navíc nábožensky nesnášenliví. „Kdosi“ rozvrátil státy severní Afriky a islámské státy Asie a zatím statisíce, v dohledné době miliony zubožených uprchlíků se vyloďují na jihu Evropy. A opět se vynořují pseudohumanisté, stoupenci lidských práv bez předchozích povinností (ateistické) a skrze koupené poslance dělají anebo se chystají dělat zákony na jejich rozmisťování ve státech EU.

Je jisté, že během deseti let vzplane větší problém. Neznám nikoho, kdo by si to nemyslel. Jestli existuje, ať mi to se jménem a zdůvodněním napíše. Trvale však narážím na lidi, kteří se mě už několik let ptají, proč tomu tak je a proč Američané podporují islámce doma i v Evropě? Jestli to není proto, že bývalí nacisté a rasisté nyní „jedna ruka“ s vládnoucími kruhy v USA nechtějí vyhrotit problém všude do krajnosti, aby jako „řešení“ obnovili rasový nacizmus v celé civilizaci v původní německé podobě a naráz?

Ponořil jsem se tedy k prohlédnutí otázky, natruc „vědeckým“ úvahám Sisyfos opět pavědecky, do jemnohmotné dimenze. A viděl toto:

Američtí bankéři natiskli hodnotou nekryté množství dolarů, inflačních peněz. Kdyby to prasklo a dolar se zřítil jako v poválečném Německu marka, zhroutil by se celý mezinárodní obchod a plýtvavá životní úroveň lidí v USA. To by vyvolalo nepokoje a revoluce všude včetně USA a konec liberálně tržní ekonomiky. Tento typ řízení ekonomiky se totiž už dávno má přetvářet, žádá to technický pokrok lidstva, na vyšší stupeň společenského uspořádání života lidských duchů. Tomu však, proto aby si uhlídali privilegia a nadměrně plýtvavý způsob života v USA, brání klan bankéřů.

Proto, aby krach „liberální ekonomiky“ oddálili, než vyvolají nějakou válku, na kterou inflaci svedou, udělali tichou dohodu se Saudy a šejky!!! Že jim pomůžou rozsadit islámce do celého světa. Šejci tak ovšem konají z náboženských důvodů šíření pravé víry, neboť proto jim dal Alláh ropu.

Šejkové se s pravou asijskou vychytralostí chystají nakonec pomocí fanatiků zlikvidovat i bankéře a učinit svět islámským. A nastolit skrze šáriu před koncem (zvratem) života na planetě onen největší útlak křesťanů podle Zjevení. Se šejky vznikla dohoda proto, že ti dolar udržet mohou. Tak, že se zavážou jej prodávat jen v dolarech. A také zbraně z USA jen v dolarech. Aby i zbraně šly na odbyt, je třeba pohnou blbouny všech typů a na všech kontinentech, aby se rvali, i když vlastně neví proč. Nějaké heslo se jim prostřednictvím vycvičených proroků dodá.

Z výše uvedeného plyne: Za vším hledej peníze!!! V Americe na kvadrát!!! A jak se chovat? Nenechat se vyprovokovat k válce pomocí jakkoliv „barevných revolučních gard“! Neprodávat hodnoty za natištěné papírky! Třeba formou privatizace v budoucnosti nedostatkové vody do zahraničních rukou. Občané by si měli všimnout, která vláda a osoba to v ČR „privatizovala“ hodnoty a nemovitosti za papírky do zahraničí. A Češi by neměli v roli užitečných idiotů hulákat pod nějakými záminkami na funkcionáře státu, o kterých je známo, že nejsou podplatitelní! Protože vždy jde v politice o něco jiného, než je proklamováno. Nebo tady brzy budou mít v každém městě islámské čtvrti multikulti s jejich pozitivní preferencí.
 

Josef Staněk
 

hodnocení: 5
hlasů: 20
Print Friendly, PDF & Email

56 komentářů

 1. Nedávno tu probíhala diskuze o tom, jak vím, že pan doktor Staněk ví.
  Vysvětlil jsem to, jak jsem nejlépe uměl.

  Dnešní příspěvek jsem přeletěl velkou rychlostí, protože mám jiné povinnosti. Zítra se k tomu ještě vrátím.
  Ale je tam věta, která opět vysvětluje to, jak on to ten pan doktor Staněk všechno, ze svého pohledu a vnímání, ví?

  „Ponořil jsem se tedy k prohlédnutí otázky, natruc „vědeckým“ úvahám Sisyfos opět pavědecky, do jemnohmotné dimenze. A viděl toto:“

  Pěkný den.
  Venda

  1. ad: Ale je tam věta, která opět vysvětluje to, jak on to ten pan doktor Staněk všechno, ze svého pohledu a vnímání, ví?
   _________ no spíš by mě zajímala „věta“, říkejme jí třeba „věta vysvětlovací“, jak tohle všechno víte Vy?…:-)))
   ad: Zítra se k tomu ještě vrátím.
   _______ vraťte se Vendo, vraťte..:-))

  2. Vendo, než se do toho ponoříte, tak trochu inspirace se všech možných soudků ( barelů). Já už se nořit nebudu. Politika je u nás úplatná, ale lobistické skupiny a rozhazování státních peněz je i v USA. Podle Respekt 50/2014 Pentagon a obrana má 1,4 milionů zaměstnanců ( vojáků, úředníků, technických zaměstnanců)
   Svět řídí Pentagon,
   rozpočet obrany USA je větší, než národní produkt Polska. Navýšené náklady na stále ještě neexistující superletadlo F-35 jsou vyšší, než rozpočet obrany Francie + V. Británie.
   Pentagon řídí chaos.
   Pentagon má 30 vrstev řízení, než se příkaz dostane k velícímu důstojníkovi. Pentagon je řízen chaosem, korupcí a lobismem.
   Chaos ( neuspořádanost systému = entropie) se dle fyziky samovolně zvyšuje.
   Článek :“..ti dolar udržet mohou. Tak, že se zavážou jej prodávat jen v dolarech. “
   Hezké, prodávat dolar v dolarech. Asi se myslelo prodávat ropu.
   Muslimové a křesťané jsou vedle sebe skoro 1400 let. Finanční svět obou náboženství byl silně propojen a ani jedno náboženství kvůli tomu nezaniklo ani neovládlo svět.
   Šejkové a muslimové není totéž. Saudi mají obrovské finanční rezervy z ropy, zdravotnictví a školství komplet zdarma. Ženy nemohou bez doprovodu vycházet z domu. Myslíte, že o takový svět usiluje Obama ? Jiné muslimské země patří k nejchudším na světě a válčí. Během 100 let svět pod vedením křesťanů válčil dvakrát a bídy si užit vrchovatě.
   Šejkům dal Alláh ropu, dobře. K do ji dal Rusům nebo Židům? Obrovská ložiska ropy ve velkých hloubkách byla objevena v Izraeli. Židovští finančníci řídili hodně kapitálu v USA a dobře. Před 200 lety se roztahovalo ruské pravoslavné impérium a mělo víc obyvatel jak Anglie, Prusko, Francie a USA dohromady. Před asi 90 lety se komunistické impérium se roztáhlo na 1/6 světa a pak i k nám.
   Islám se roztahuje v Evropě, je hrozba a Skandinávie, Francie , Německo, Anglie už toho mají dost.
   Může Evropský parlament něco vyřešit? Kdyby USA měly systém jako u nás tak, mají 3 000 senátorů. Dá se Evropský parlament uplatit? Dej peníze chudákovi, bude šťastný. Dej peníze boháči, nebude mít nikdy dost.
   Dej něco do diskuze, dostaneš po nose.

 2. V podstatě jde stále o problém imigrace. Cikáni jsou také imigranti. Podpora imigrace pomůže tisícům jedinců k lepšímu životu, avšak pouze z materiálního hlediska a pouze dočasně, než budou desítky milionů lidí hostitelských národů (živitelů imigrantů) v důsledku parazitismu přivedeny do zkázy a živoření. Nakonec nebude žádný materiální blahobyt ani pro „integrované“ přistěhovalce, vše bude vybydlené a zkonzumované. Myslím, že hra o dolar je pouze nejnižší level, nad ním jsou vyšší vrstvy a cíle, jedním z nich je zničení reziduí evropské civilizovanosti, jelikož pouze Evropané mají potenciál uskutečnit proces duchovního vzestupu lidstva, čímž by temná strana prohrála. Na světě bylo mnoho přírodních lidí, např. šamanů a jejich kmenů, kteří šířili mnoho světla a bojovali s temnotou, ti jsou však desítky let systematicky vyvražďováni (např. Stalin nechal vyvraždit všechny sibiřské šamany, dokonce dodnes se přísně kontrolují jejich příbuzenské genetické linie. K pochopení je třeba zbavit se všech vědeckých a školních bludů, že všechny přírodní národy byly a jsou evolučně zaostalejší než my). Temná strana síly se jen tak nevzdá, zavedení agresivního islámu vytvoří ideální prostředí pro nastolení nového světového řádu s totálním zotročením lidí. My jsme pouze ekonomické a biologické baterie. Jedině my Evropané, zejména pak náš národ, to můžeme změnit.

  1. „Jedině my Evropané, zejména pak náš národ, to můžeme změnit.“

   :-))) ..dekuju,fakt jsem se po ranu zasmal.. :-)) Doufam,ze mate na mysli ty čechy co drzi prvenstvi v chlastani a koureni,ty cechy co se tak nadsene odevzdavaji serialove vymyvarne,atd.. Fakt si nejak nemuzu vybavit ,cim jako ze jsme tak „vyjimecni“.

   Zadnej narod neni ani vyjmecny ani dokonaly.

   A uvahy typu ,ze islam zahlti svet a šejkove tohle nebo tamhle,… Nejak si neumin predstavit jak islam bude vladnout v Cine,Rusku,Indii nebo jizni Americe.
   Kolik uz se zde na tehle kouli vystridalo nadvlád,kralovstvi,cisarstvi,republik,statnich celku a i nabozenstvi,a hle,koule se stale toci,slunce stale vychazi a zapada,stehovavy ptaci stale litaj tam a zpet,jen my lide si furt vymyslime starosti.

   Krasny den vsem

   1. Záleží na tom, co považujete za národ. U každého národa je rozhodující duchovní jádro. U nás je to necelý milion lidí, ostatní včetně vás jsou česky mluvící prázdní, neduchovní. Konzumní brojleři. Proto necítí nic a popírají vše. Duchovní jádro má každý evropský národ, záleží jak procentuelně silné. Pozná se to tak, že ať média masírují jak chtějí, jako třeba volbu Karla, neuspějí!!! Okupanti říkají tvrdé české palice. Protože v současné době jde o duchovní zápas a u nás je vždy evropská předehra, proto se to skutečně rozhodne zde. Jde o zákon „první opice“ neboli prohlédnutí principu a jeo rozšíření do Německa. To věděl Hitler, proto na Čechy poslal své největší eso Heydricha.Také Bilderberk tu má muže, není třeba jmenovat. A dav to prohlédl, ač média masírují a masírují. Ale pravda boží nakonec zvítězí a nebude se vás ptát.

    1. Docela jsem si Vase clanky vzdy cetl s chuti pane Stanku,ale posledni dobou mi sviti cervena kontrolka kdesi v hlave,kdykoli zacne nekdo rozdelovat lidi na „duchovni jadra“ a „konzumni brojlery“,načež Vy jste se evidentne jiz pasoval do te prvni.Ale to je v poradku,tak to proste je.

     Co vsak je do oci bijici,je Vase presvedceni o nejake evropske a dokonce ceske vyjmecnosti.Zijeme v globalizovanem systemu,kde mnohem vetsi rozhodovaci ulohu dnes maji zeme jako Cina,Indie,Rusko,apod. Co je dnes Evropa ?A proc si vubec myslite,ze zrovna v CR se musi neco rozhodnout v tom Vami zminenem duchovnim zapase.A nakonec,jako vnejsi pozorovatel toho co se v CR deje,mohu myslim v klidu rict,ze do duchovniho rozhodovani ma tato zeme daleko.

    2. ad: ale posledni dobou mi sviti cervena kontrolka kdesi v hlave, kdykoli zacne nekdo rozdelovat lidi…
     _____Martasi, nejste sám… A jsem rád, když vidím, že taky nejsem sám…

    3. ad: U nás je to necelý milion lidí, ostatní včetně vás jsou česky mluvící prázdní, neduchovní.
     ______Tak kolik? Když už paušalizace (která je vždycky zavádějící a k hovnu, neboli nepravost), tak přesně, prosím, ano?

    4. Honzovi a Martasovi Nerozděluji, to činí každý sám, když se zařadí podle pořadí hodnot.Třeba mezi ty, kteří nerozhodují, pro které jsme my Češi bez smyslu existence, jen kvůli nár. důchodu a spotřebě.A za rozhodující vidí Rusko, Čína Indie. Ano, to jsou další duchovní centra lidstva, ale my jsme autonomní a nejdále. Potíž je jen v tom, že mezi duchovními lidmi jsou jednak černí, ti upadají při setkání se mnou do zuřivosti, až jsem se divil. Moje články je dráždí neboli jim svítí červená. Myslel jsem si, že jsem nejprve nějaký divný, ale pak mi začaly chodit dopisy, které sdělovaly, že vidí totéž, pouze se to neodvážili napsat nebo vyslovit, aby nebyli ihned napadeni takovými jako vy. To mě vyprovokovalo psát a dodávat odvahu oněm stejně myslícím, nebát se agresivních. Něco jsem si v normalizaci zažil, otec za rajchu, takže znám své paprhajmské. A nefouknou si.

    5. „Ano, to jsou další duchovní centra lidstva, ale my jsme autonomní a nejdále.“

     Pane Stanku,me osobne Vase clanky nedrazdi,jen me zajima kde chodite na ty bludy o ceske duchovni vyspelosti a vyjmecnosti.A jestli to nevidite ,ze rozdelujete, kdyz pisete ze ceske duchovni centrum je nejdale,tak je to smutne a nejspise svymi texty oslovite leda stejne zapalene jedince.

     Myslim,ze jsem pochopil Vase texty tak,ze se jedna o nejake Vase osobni vnitrni prani,ktere je vsak totalne odtrzeno od reality.

     PS: jak muze byt Cesko duchovne dal,nez treba to zminene Rusko,tisice let stara Indie a Cina ??!

    6. dobrý učitel vychovává své žáky tak, aby byli schopni „krkolomného“, či skokového vývoje a tedy daleko vyspělejší, než je, či byl jejich učitel. A ti učitelé mohou být z celého světa, kteří k nám přišli a naopak, naši lidé mohou učit vně Čech a Moravy….

    7. Žák, který se sám otrocky podřizuje učiteli nebo dělá z jinak dobrého člověka svůj předmět pověrčivého modlářství, se stává pouhým robotem. Kdokoliv nemá odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli, nebude mít nikdy naději, že sám realizuje Pravdu. Kdokoli přeceňuje hodnotu služeb učitele, poskytovaných žákovi, je ovládán emocemi, nikoliv rozumem, když nestuduje žádný jiný systém než ten, který doporučuje jeho učitel; zkrátka, když se mu úplně odevzdá v každém směru, pak lze oprávněně říci, že takový člověk nepozná nikdy Pravdu, nikdy nedosáhne realizace, nikdy se sám nestane mudrcem. Otrocká mentalita, kterou vytvářejí tzv. učitelé a pseudoguruové ve svých nešťastných žácích, vede k jejich morální degeneraci. Neboť ztrátou víry ve svou vlastní schopnost dosáhnout Pravdy svým vlastním úsilím se o nic nesnaží a následkem toho ničeho nedosáhne. (z knihy Paul Brunton – ESEJE O HLEDÁNÍ)

    8. Přesně. Jen žák, který pracuje samostatně, je schopen „přeskočit“ svého učitele :-), protože rozlišuje samostatně, kam na té které křižovatce jít.

    9. ad: Kdokoliv nemá odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli, nebude mít nikdy naději, že sám realizuje Pravdu…

     Podepisuji.
     Co si člověk nedobude a nevytvoří sám, to má pro něho pramalý význam a cenu.
     Na druhou stranu, v tomto procesu číhají na člověka tuny nesmyslů a vendovin (ale i ty mohou být impulsem k rozšíření emočního rejstříku a trpělivosti).

    10. ad: Co si člověk nedobude a nevytvoří sám
     ___ před „vytvářením“ a „výtvory“ mysli vůbec, bych byl přece jen velice obezřetný..:-)
     ___ad: Na druhou stranu, v tomto procesu číhají na člověka tuny nesmyslů a vendovin (ale i ty mohou být impulsem k rozšíření emočního rejstříku a trpělivosti).
     ___ kdo ví…….?………:-)
     ___Velmi mnoho rádoby jogínů, jejichž představivost hraničí s divokou fantazií a kteří se ve své marnivosti pokládají za mnohem pokročilejší, než skutečně jsou, sedí jako pavouci v síti a předou tkanivo zcela na sebe soustředěných myšlenek, do kterých se pak zcela zahalují. Upadají do halucinogenních zkušeností a klamných vidin, nebo se stávají příjemci ošidných poselství z imaginárních pramenů – to vše vzniká z bezdůvodných, neoprávněných očekávání a egoistických sugescí, pramenících ze špatně pochopeného čtení knih nebo přednášek. Jejich zvyky bývají nedbalé a nepořádné, a oni se stávají méně bdělí, méně inteligentní, méně věcní a užiteční, ztrácejí zodpovědnost a praktičnost. Mají hlavu plnou bezcenných nebo mylných informací, které získali „psychicky“ nebo pseudointuicí.(z knihy Paul Brunton – DUCHOVNÍ KRIZE ČLOVĚKA)

    11. Ad.:
     Kdokoliv nemá odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli, nebude mít nikdy naději, že sám realizuje Pravdu – Podepisuji.

     – toť do podzimního ticha dozněla vzácná slova pana Mouladiho pro žáky. Opravdu, fúúúúúj, z takových moladin se mi až navaluje.

     Jen tak namátkou z mystického evangelia Jana, kde roli Mistra – Učitele mnohokráte zdůrazňuje sám Ježíš Kristus:

     Kap.3-11,12 : Amen, amen, pravím tobě, že mluvíme o tom, co známe, a svědčíme o tom, co jsme viděli, ale vy naše svědectví nepřijímáte. Jestliže nevěříte, když jsem vám mluvil o pozemských věcech, jak uvěříte, budu-li mluvit o nebeských?

     To jednání nezávisle na svém učiteli, je to znak důvěry či nedůvěry ? Myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli, není to znak i pořádně zbytnělého ega a pýchy?

     Jan, kap.6-35: Ježíš jim řekl: „Já jsem chléb života; kdo přichází ke mně, nikdy nebude hladovět, a kdo věří ve mně, nikdy nebude žíznit.

     Ta odvaha myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém Učiteli, je to to pravé přicházení k Němu?

     Jan, kap.8-12: Ježíš k nim opět promluvil a řekl: „Já jsem světlo světa; kdo mě následuje, nebude chodit ve tmě, ale bude mít světlo života.“

     A Vy, pane Mouladi píšete, že je potřeba myslit, jednat a mluvit nezávisle na Učiteli? Že by zase to Vaše přerostlé ego, které tak jde přímo proti Ježíši Kristovi.

     Jan, kap.8-31: Ježíš řekl Židům, kteří mu uvěřili: „Zůstanete-li v mém slovu, jste opravdu mými učedníky.

     A Vy, človíčku boží říkáte, myslete, mluvte a jednejte nezávisle na svém učiteli. Tak, jak popisujte, tj.předkládáte vlastně, jak jednat egoisticky, doslova proti Učiteli. No jaké hovadiny jsem se to dočkal?

     Ad.: „Co si člověk nedobude a nevytvoří sám, to má pro něho pramalý význam a cenu.“

     Co na toto říci – jak by zazpíval Jarek Nohavica – chachachachachachachacha !

     Vy si zřejmě chcete opravdu budovat své poklady tady na zemi, kde Vám je sežerou moli, zrezaví a ukradnou zloději? Jen vzhůru. Již máte svoji odměnu. Jen vzhůru, pane Mouladi.

     Jan.kap.8-51:Amen, amen, pravím vám, kdo zachovává mé slovo, nezemře navěky.“

     A zase připomínám to Vaše – mějte odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém Učiteli,………. A co pak? Zemřete, že pane Mouladi ? A stále se budete rodit v novém a novém hříchu. K čemu to tady nabádáte, neslovutný pane?

     Nežijící Mistr a Učitel / zřejmě Váš / J.Lorber prožil toto: :
     15. března 1840 v 6 hodin ráno, právě když se chystal opustit lůžko, uslyšel uvnitř v okolí srdce hlas, který k němu zvolal: „Vstaň, vezmi pisadlo a piš!“ Nemeškal následovat tento tajuplný rozkaz, rychle se oblékl a chopil se péra.

     Neměl odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém Učiteli. Naopak, poslechl dokonce tento neznámý hlas, který pak nazýval „živým slovem“. Mohl bych ten vztah nazvat vztahem žáka Lorbera a Učitele? Asi mohl. A měl pan Lorber odvahu myslit, mluvit a jednat pro poznání pravdy nezávisle na tomto Učiteli? Neměl. Cituji z knihy „Země přirozená a duchovní“ – „Od této chvíle sloužil tomuto vnitřnímu hlasu, který pak nazýval „živým slovem“, více než čtyřiadvacet let až do své smrti (1864), v pokoře a nedostatku s obětavou ochotou a věrností jako horlivý tajemník Páně.“

     Pane Mouladi, i Vy jeden bludaři. Nejste sice tajemník, ale nabádáte lidi, aby pro pravdu jednali proti Učiteli. To není hezké, ale jinak to ukazuje na Vaši obrovskou pýchu.

     Venda

    12. Zajímavý ten pojem „rozdělovat“. Je to parazit poslední dobou podprahově propagovaný mediokratickým vymývačem mozků. Snaží se nás přesvědčit, že prezident rozděluje národ, a vyvolat pocit spoluviny u těch, kteří ho volili. V Česku je nyní inkarnován nejvyšší podíl evolučně nejvyspělejších bytostí, navíc jsem přišlo velké množství zkušených duší z jiných planet. Část čeká na probuzení, část se nikdy neprobudí a bude si dál hrát na konzumismus. Globální elita,která štve lidi proti sobě a dělá z nich ekonomické baterie a otroky, jsou lidé, kteří jsou také evolučně vyspělejší, pouze svoje schopnosti využili výhradně pro svoje blaho. Duchovní vzestup lidstva započne automaticky, jakmile počet duchovně probuzených lidí dosáhne kritického množství. Elita ví, že u nás je největší „zásobárna“ probuzení se schopných (jsou zcela nenápadní, já mezi ně nepatřím, nejsem duchovní člověk), proto bude dělat cokoliv, aby se to nestalo. Zaplaví Evropu imigranty, vyvolají občanskou válku, třetí světovou, prostě cokoliv. Krásně je to nyní vidět na manipulaci s národem, kdy se z nás snaží udělat stejné otroky jako nadělali z řadových Amíků. USA je nejzrůdnější tyranie a diktatura na celém světě, celá americká propaganda namířená kriticky proti jiným totalitám a zemím, kde není americká „demokracie“, je proces vymývání mozků vlastnímu obyvatelstvu a jim podobným po celém světe. Samozřejmě, v těch kritizovaných zemích jsou také zotročení, jenže na rozdíl od Amíků si svoje zotročení stále uvědomují,to je pro ně ještě stále dobré, dává jim to naději.

    13. ad: kde chodite na ty bludy o ceske duchovni vyspelosti a vyjmecnosti.A jestli to nevidite ,ze rozdelujete, kdyz pisete ze ceske duchovni centrum je nejdale,tak je to smutne…

     Člověk nemá odsuzovat ani to, čemu rozumí – natož to, čemu nerozumí. Kdo chce, ten může signály o duchovní výjimečnosti českého národa nalézt a vnímat. Druhou stranou této mince ovšem je, že to vůbec není důvod k povýšenectví, nýbrž důvod k pomoci ostatním. Komu je totiž hodně dáno, po tom se hodně chce – a při skládání účtů na to bude brán zřetel.

     Navíc, každý národ je v něčem specifický, čili může obohatit jiné, ovšem faktem je, že my jsme v srdci Evropy a v srdci je vždy to nejniternější duchovno.

    14. Aha,tak to jo,to pardón.Ja,ackoli se FAKT snazim,tak tu duchovni vyjmecnost ne a ne najit .Ale vzpomel jsem si,to byl taky jeden pan s knirkem,ktery byl obklopen lidmi jez mu naseptavali cosi o vyjmecnosti germanskeho naroda.A ackoli to zadny jiny narod okolo nich nevidel,oni sami byli presvedceni o sve vyjmecnosti natolik,ze pri tom zapalu zapomeli na blizniho sveho.Tak jen aby se vam ta „duchovni vyjmecnost“ nevymkla z rukou :-))).

    15. ad: oni sami byli presvedceni o sve vyjmecnosti natolik,ze pri tom zapalu zapomeli na blizniho sveho…

     To jste napsal Vy. Proč? Tak to máte jednoduše v sobě. (A proto Vás to popouzí.)

     ad: to vůbec není důvod k povýšenectví, nýbrž důvod k pomoci ostatním. Komu je totiž hodně dáno, po tom se hodně chce – a při skládání účtů na to bude brán zřetel.

     To jsem napsal já. Proč? Tak to mám jednoduše v sobě. (A proto tomu rozumím.)

    16. Martasovi Na ty bludy chodím mezi lidi, kteří zevně nejsou vidět a já jen žasnu a učím se od nich. Takže jsem jen takový tlampač

    17. ad: Takže jsem jen takový tlampač.
     _______ Mile jste mě překvapil. Tolik sebereflexe jsem od Vás ani neočekával.

    18. Ano, tlampač upozorňováním na zatajované aktivuje k vlastnímu myšlení, neboli provokuje. To je smysl článků, protože změnit v mase jde málo. A oficiální média oblbují záměrně.

    19. Hmm… No já nevím, ale tlampáčům a hlásnejm troubám se preventivně vyhýbám jak čert kříži.
     ______ad: A oficiální média oblbují záměrně.
     _______ no tak to je známá věc a rozhodně nic novýho pod sluncem.

     „Nevědomost je síla.“ (George Orwell)

    20. „TAJEMSTVÍ A NEVĚDOMOST PROVOKUJÍ I ČINÍ LHOSTEJNÝM…“

 3. poznámečka:
  – „není důležité, kdo hlasy ve volbách dává, … nyní není důležité, kdo je zvolen, ale kdo zvoleného poté koupí!…. A běda tomu, kdo se koupit nechce nechat! To média dostanou zadání…“

  Jak pracuje hrad, Praha s lidmi, kteří se dostanou do parlamentu, vlády, stanou se presidentem,…
  Kdo ten hrad, sídlo presidenta, další stavby, kde sídlí vláda, parlament,… postavil? Jaké zadání je v těch stavbách dáno? Jak se projevuje? Pracuje ve prospěch tmy, či světla? To je třeba vycítit, vědět, porozumět tomu, odkud jsou loutky řízeny, abychom se skutečně nestali pouhými ekonomickými a biologickými očipovanými bakteriemi.

  1. Záření „hradu“ pracuje tak, že když obyvatel pracuje ve prospěch státu a národa, „překvapivě“ se uzdravuje, jako třeba Ferdinand Dobrotivý. Když v neprospěch, je zdravotně „stráven“.(Od poválečného Beneše po Zápotockého, i Havla.)Na tom se pozná i směrování Zemana, zatím se zlepšuje a můžeme to pozorovat.

  2. ad: poznámečka
   ______ matičko, taky „poznámečka“: demokracie = korupce / korupce = demokracie. zkrátka spojené nádoby. tečka.
   ______Tam, kde je liberalismus, má lichva stejně neviditelnou povahu jako neviditelná ruka trhu.

   1. Ale záření hradu je přece pozitivní :-))))))))))))
    Tedy pro někoho určitě.
    Uvidíme, jak to dopadne tentokrát. Jestli bude nějaké zlepšení i pro stát a jestli i trvalejšího rázu.

    1. ad: nějaké zlepšení i pro stát
     __________ sorry, ale kde vidíte nějakej stát?

    2. No, nemám nejnovější tištěné mapy, ani snímky z Vesmíru. Tedy tam hranice vidět nejsou, ani rozdělení dle národů,…

     Ale jinak bych musela nejspíš zajet do Prahy a zkusit, co je ten Hrad zač a jak ovlivnil lidi v něm pracující, žijící,… trochu mne mate neznalost záměru, se kterým byl postaven a kým byl vlastně postaven.
     Jinak co se týká duchovnosti v Čechách a na Moravě – troufám si říci, že to, co se na Zemi „hrne“ není žádná selanka a pokud to dopadne, bude potřeba každého, kdo bude schopen alespoň trochu duchovně pracovat, aby se vše nerozpadlo.
     Uvidíme, co „vyvede“ i moře.

    3. Pro Matka /22:24/ Uvidíme, co „vyvede“ i moře. Máte vtip.Děkuji že Jste. S pozdravem Bečvář.

    4. Kdo jsem? Se ptám?
     Pouhá vlnka mořská?
     Či jen pěna,
     odpařujících se vln,
     bičujících Anglii?
     :-)

 4. Dobré ráno,
  je tu mnoho inspirativního čtení.

  Napíši několik svých myšlenek.
  Především, Bůh neřídí směřování našich životů. Upřesňuji svůj názor, životů fyzických těl, pojmenovaných jako člověk. Život je v nás, jako oživující princip, jako jiskra, kterou je třeba hledat a poznat tak sám sebe, vědomí duše. Na cestě stojí jako nepřítel naše ego, mysl, pokud ji nemáme pod svou kontrolou. Ta nás zdánlivě „vede“ cestou života, který si především sami sobě vytváříme v mnoha inkarnacích a naše duše se rodí do stále nových a nových vztahů a karmických dluhů podle neměnného zákona vzájemného vyrovnání.

  Noví obyvatelé přicházeli do tzv.Nového světa“ s různými úmysly. Založit si i ten vskutku nový život, farmařit, pracovat, jiní zase za snadnými zisky z loupení, krádeží…atd., které „nabízela pionýrská doba“ bezzákonnosti. Mým oblíbeným žánrem jsou filmy – westerny. Jak často je v těchto hraných dokumentech zdůrazněn prvek násilí. Vybíjení Indiánů, přepadávání osadníků, lidský život v nich často nemá žádnou cenu. Jedni lumpové, kteří bažili po penězích na své pitky, děvky, se střetávají s lidmi slušnými, okrádají je. Druzí lumpové, v zájmu těch stojících v pozadí a často bohabojných lidí, zařizují kšefty, bohatství pro ty druhé, často i naprosto nečestnými prostředky. Tatíček v Bílem domě byl daleko, zákony platili přes kolty a tento systém uplatňování moci byl doveden do i dnešní tzv. „demokratické“ podoby. Karmické dluhy dost značné procento Američanů však neminou, boží mlýny melou pomalu, ale spolehlivě. Zrovna tak jako neminou i jiné lidi, kteří vytvářejí špatnou karmu i dnes. Naše ego má pocit výjimečnosti, v podstatě však v kterýkoliv okamžik může každý z nás svůj život, svůj nástroj – tělesnou schránku – opustit. To ve svých rukou nemáme.

  Jedna z definic, kterou jsem tu již dříve použil – jsme duchovní bytosti, které získávají vtělováním se do různých bytostí zkušenosti v hmotném světě, pravém opaku duchovního světa a které mohou /!/, dříve i později dozrát pro svůj návrat. Ego některých lidí si tuto myšlenku vůbec ale nepřipouští, žijí teď, tady, užívají a nemyslí ani na tu smrt, která je přenese zcela „jinam“.

  Národy mají svoji historii, kulturu, často i více či méně společná náboženství a filosofie. Žádný národ není výjimečný, to by byl Bůh sám proti sobě. Zdůrazňovat něčí výjimečnost je v některé době třeba i nutné, z hlediska přežití kmenu, ale není to v souladu /jsem o tom přesvědčen/ s Boží vůlí. V pozadí této tzv.výjimečnosti stojí opět často zlý úmysl o získání výhod na úkor jiných, těch nevýjimečných.

  Populace Romů má svůj původ v Indii. Lze najít jejich exodus, tady však lépe řečeno důvod pro vyvedení – vyhození ze „své“ původní vlasti. Je velkou zralostí ostatních společenství lidí, národů, je přijat, ale jen tak, že budou dodržovat vše, co jiní, většinoví příslušníci národa, ve kterém žijí. Je velmi pohodlné nechat je být svému osudu. Lidé by si měli uvědomit, že jejich, i když ne vždy snadný život, je umožněn tolerancí, která je však většinou falešná. Přísné nároky na dodržování zákonů /lidských/, žitá spravedlnost v té společnosti, kde se nacházejí.

  USA a Islám. Ti první pokračují ve své politice, kdy si myslí, že žádný „tatíček v Bilém domě“, teď myslím např. OSN nemůže zastavit jejich kolty a moc vládnout. A že jich mají požehnaně. Naučili se to, zatím beztrestně na vyvražďování původního obyvatelstva nového kontinetnu / týká se to i kolonizace Španěly, Portugalci, Belgičany, Holanďany, Němci…. i v jiných částech světa /. Američané dokázali, i za přispění tolerance k národu „výjimečných“ – k Židům – změnit svět, především pomocí peněz, k obrazu svému a s upřednostńováním těch, kteří půjdou k tomuto cíli s nimi. A říci, že drtivá většina politiků v jiných státech, kteří se mají nějakou měrou zúčastnit na jejich expanzi, je úplatná, je skoro až zbytečné. I když to pak maskují za kdovíjaké rádoby vznešené ideály.

  Proto jsem rád za lidi současného Ruska, / Číny, Indie, Brazilie, Iránu a další…./ kteří se vzepřeli této smrtící světové dominanci. Ta je velmi rozrostlá a zdánlivě velmi silná; je to však projev bující rakoviny lidstva, která nevede nikam jinam, než do pekelných světů odplaty! Byť někdo může nacházet v její činnosti a projevech ze svého pohledu uspokojení. Dodávám, ze svého pohledu, že značně omezené a pro svět duchovnosti nepodstatné.

  Je však pro mne fakt, a píšu to zde ne poprvé, že Bůh do těchto projevů tzv.svobodné vůle člověka, nezasahuje. Alespoň já bych v očekávání nápravy na Něj vůbec nespoléhal. My sami se musíme změnit, jeden každý z nás. Proto i Ježíš říkal a dosud, po téměř dvou tisíci létech se to nedokázalo nijak výrazně projevit – milujte Boha, milujte bližního svého jako sama sebe, milujte a modlete se i za své nepřátele. Korán ve svém základu má mnoho mystických univerzálních pravd. Jeho uplatňování, již ihned po smrti proroka Mohameda, vzali opět za své jen a jen lidé, bažící po moci a výklad učení jim sloužil jako nástroj. Že se zlo, v jakékoliv formě dokáže spojit zase jenom se zlem, je zřejmé. Ale to není Cesta pro další vývoj člověka, jako zázraku.

  Pěkný den.

  Venda

 5. Dobré odpoledne, čechiše Hansi.

  Reaguji na Vás z 13.12.2014 (12:14)

  Je zajímavé, že ve své hlavě máte pramálo vlastního a tak, abyste mohl reagovat na mne, hledáte něco od jiných. Inu, tak to je. Obecně, blb zůstane blbem, i když umí číst a klikat na PC.

  Venda

  1. ad: Obecně, blb zůstane blbem, i když umí číst a klikat na PC.
   ________ Genau! Svatá Pravda, instantní Vendo……..:-) Kdo chce vidět, ten vidí.

  2. Jaký je tam kvark? Každý vyslaný kvark oběhne 3 x celý vesmír, umocní se a pak se vrátí k bytosti, která jej vyslala.
   Dobrou chuť.

 6. Vendo, vy jste sám v sobě tak odporný a plný protimluvů, že je Vám úplně jedno, co melete. A puzen ješitností je Vám cokoli dobré k ponížení toho, koho považujete za soka – včetně komolení jména, což je vlastnost hodně blbých puberťáků.

  Jak se to srovnává s tím, co tady naprosto běžně kážete, viz:
  Ten, kdo obdrží facku / a nemusí to být jen fyzická facka, ale stane se mu např. i nějaká nemilá událost/, by měl, při znalosti karmického zákona, skutečně nastavit druhou tvář. Aby tak nabídl pro působení karmického zákona, zcela vědomě a s pokorou, možnost další možné facky, která by mohla značit to kýžené vyrovnání karmického dluhu. Je jisté, že myslet na jakoukoliv odvetu či mstu by pak bylo opět špatné…

  Kéž byste už přestal šířit Vaši faleš a správně pochopil tato slova:
  Ale vy nebývejte nazýváni mistři; nebo jeden jest Mistr váš, totiž Kristus, vy pak všickni bratří jste.
  A otce nenazývejte sobě na zemi; nebo jeden jest Otec váš, kterýž jest v nebesích.
  Ani se nazývejte vůdcové; nebo jeden jest vůdce váš Kristus.
  Ale kdo z vás větší jest, budeť služebníkem vaším.
  Nebo kdož by se sám povyšoval, bude ponížen…

  1. Uhýbáte z Vaší cesty k pravdě, viz. kdokoliv nemá odvahu myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli, nebude mít nikdy naději, že sám realizuje Pravdu… Podepisuji.

   Co sem pletete z jiné diskuze něco o karmě, na co jste odpověděl a co mi opět dokázalo Váš setrvalý stav MIMONĚ obecného. Nestálo mi to za to, abych na očividnou hloupost reagoval. A ani teď. Jen to ego sečtělého člověka Vás stále provází. To však neznamená, že je to nějaký znak Vašeho pochopení. Zvláště, jste-li nezávislý na svém učiteli.

   Zdravím celou rodinu Muladiových a také příznivců „živého srdce“ J.Lorbera, který dokázal upřímně sledovat svého Učitele – na rozdíl od Vás a Vašeho nabádání cesty k nepravdě.

   Dobrou noc a sladké muladinové sny. Pardon, hovadinové.

   Venda

   1. Vendo, ad:
    Dobrou noc a sladké muladinové sny. Pardon, hovadinové…

    Učitel, který Vás naučil takto myslit, mluvit a jednat závisle na něm
    (v kontrastu s Vaším nesouhlasem myslit, mluvit a jednat nezávisle na svém učiteli),
    tak ten učitel musí být notný křupan – a evidentně se trefil do Vaší úrovně.

    Ovšem skuteční učitelé své žáky křupanství neučí a je jejich cílem, aby žáci uměli myslit, jednat a mluvit nezávisle na nich.
    Není ovšem divu, že toto Vy pochopit nemůžete, neboť úroveň Vašeho křupanství a falše (karmický zákon prý platí jen při diskusi o něm) je hluboko pod cílem dobrých učitelů.

 7. 13.12.2014 (17:49) uslyšel Venda uvnitř v okolí srdce hlas, který k němu zvolal: „Vstaň, vezmi písíčko a piš!“..:-)))))))

 8. ….no tak to je známá věc a rozhodně nic novýho pod sluncem….
  Jenže to si musí ti, jichž se to týká, uvědomit. Je to mimo práh mědění a cítění některých mnohých z nás.
  Proto jsou mezi námi lidé, kteří vystupují v roli „tlampače“, či klíče, nebo jakýchsi bláznů, kteří lidi provokují, probouzí v nich neklid, touhu,… zde třeba i pomocí různých „kvarků“, citacemi, vlastními články,… :-)
  Je-li to co platné?
  Co já Vám Ti vím? Nevím.
  Ale kdysi kdos mi řek …a pište dál svý básničky…, tak se tu občas nějaká ta uplakaná objeví….Je-li to jen můj labyrint? Také netuším.

  1. …mědění… pokud je vědění obaleno mědí, vzniká mědění :-)))

  1. …….a tak 2015 bude jako 1939 – tenkrát zahájení války – Polsko – teď to vypadá, že se příští rok „rozčísne“ Ukrajina a tu větší část /západní / získá USA a tím se dostane na samé hranice s Ruskem ??!!

   A rok 2016 bude jako rok 1940, tedy neklid, vyzbrojování, přesuny ??!!

   A rok 2017 bude jako 1941 – začátek skutečné velké války ??!!

   Všichni píší o válce, jako by to bylo něco, co se má v každém století / a ne 1 kráte / opakovat, jako by to bylo něco normálního.

   Inu, civilizace na postupném sestupu. nebo fakt jde „jen“ o udržení dolaru, o získání Ruska a jeho surovin, o prodloužení růstu, a pak další vyčerpání a další Rusko by již nebylo? Ještě že máme, prý, jak tu někdo psal v šuplících skryté zázračné technologie, které se pustí do světa, až bude pravý čas a vše již bude spotřebováno.

   Brrr a fuj. Ovšem, jak by řekl klasik – что делать ? Jak to vidíte Vy, pane Weissbachu?

   Volal jsem dnes jednomu kamarádovi o kterém si myslím, že má přehled. Říkal, že III.světová již začala před pár léty? Co prý se divím?

   Venda

   1. Jak to vidím? Také bez komentáře…

    Přes to všechno přeji všem klidné vánoční svátky a Nový rok.

    1. ad: Jak to vidím? Také bez komentáře…
     _________ souhlas weissbachu. Koneckonců, položit otázku „jak to vidím?“, může věru jen blb a slepec. Klidné vánoční svátky a Nový rok, přeji i já Vám…

 9. Vše je ještě trochu jinak.
  V tehdejší Evropě byli do Ameriky vvčleňováni většinou a pouze zločinci. Nijak zvlášť skvělá elita evangelíků ani evropských národů to nebyla, řekl bych. Lidé, kteří nenašli bohatství ve svém rodišti, odtáhli za oceán. Proto není překvapivé, že z této části USA-polokoule nemůže vzniknout pro svět nic nijak dlouhodobě převratně konstruktivního a kloudného, než dluhy a falešné poučování o svobodě jednotlivce i celku. USA je jednou z nejvíce zadluženou zemí na světě, která hraje dnes se světem ruletu zvanou „Bankrot“. —

  Zákonitě tedy představitelé USA podkopávájí nohy jiným národům, který si svoji národnostní, územní i právní autonomitu dokázali zachovat.

  1. Je to jednoduché:
   Výrobní náklady americké ropy z břidlic cca 70 USD/bar, arabská ropa ze SA cca 5-16 USD/bar, ruská ropa cca 25 USD/bar. Zadlužení USA oficiálně cca 103 % HDP, EU cca 80 % HDP, Rusko 8 % HDP. Od příštího roku se pravděpodobně spustí platby za nákupy ropy a ZP z Ruska v rublech. To může znamenat ústup USD z pozice světové měny č. 1 a jeho pád docela podobný tomu co vidíme dnes v Rusku. Zatím co Rusko tu nynější turbulenci s největší pravděpodobností ustojí, my, t.zn. EU a USA se budeme moci předvést v následujících pár letech. A bohužel, budeme asi už zbytečně pátrat, kde udělali soudruzi z NDR tu chybu. Prostě nadějné vyhlídky. Mnohem více se o tom dozvíme z povolaných úst již do konce tohoto roku, hned co se naše média zorientují koho se na to zeptat.

   http://blog2.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A141217_440140_blogidnes

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference