mapa stránek || vyhledávání

Proč americká vláda všeobecně podporuje rozmnožování a rozšiřování západní civilizaci nepřizpůsobivých vrstev jako islámců a Romů?

islamNad touto záhadou jsem si mohl ukroutit hlavu. USA jsem měl v mysli spojeny s představou státu postaveného na pracovitých a vynalézavých evangelících vytlačovaných katolickými nadměrně konzervativními veličenstvy z Evropy. A najednou jsem konfrontován s politikou USA a EU, kdy pod heslem „lidská práva“ (deklasovaných vrstev a islámců) přijíždí tato pod heslem „multikulti“ do republiky i Evropy zkoumat americké organizace a komise pro lidská práva. Ty, které nikdy nevkročí zkoumat totéž do Saudské Arábie a emirátů. A nacházejí zde vždy útlak menšin v rozsahu od nemožnosti žít bez práce a v nepořádku až po v EU odmítání práva na zahalování si obličeje či urážení menšin převážením nečistých zvířat (psů) ve veřejné dopravě. (Velbloudy převážet dovoleno.)

Názorným příkladem je médii nejprve oblíbené téma „rasistického“ plotu v Matiční ulici v Ústí. Zkoumáním jeho „rasističnosti“ se v době jeho výstavby zabýval prezident – americký filozof (Václav Havel), ministr pro lidská práva (Petr Uhl), evropská a americká komise pro lidská práva. A shledala rasistické „ledví“ ústeckého plotu. Byl proto odstraněn a lidská práva oslavila dle tisku velké vítězství. (Opravdu???) Od toho okamžiku švihnutím proutku zájem médií o Matiční zmizel a nikdo se tam již neobjevil. Rozvinutým způsobem svého života „nepřizpůsobiví“ změnili celé okolí v devastovanou městskou část.

Ve mně se vynořuje otázka, proč taková a desítky podobných rozhodnutí správních orgánů včetně jejich výsledků nehlídají média, komentátoři, politologové, sociologové a další oddíly společenských věd? Nemohu najít jinou odpověď, než že jejich tvůrci nalézají a „analyzují“ jen to, co jim někdo zadá. Kdo? Samozřejmě ten řídící se „Stalinovým principem demokracie“. Soudruh Stalin totiž říkal, že není důležité, kdo hlasy ve volbách dává, ale kdo je sčítá! Nyní jsem ke svému údivu vypozoroval, že pokrok přece jen existuje! Duchovní vývoj forem demokracie pokročil tak, že nyní není důležité, kdo je zvolen, ale kdo zvoleného poté koupí! A podle toho to se „zástupci lidu“ a jejich rozhodnutími vypadá. A následně s obrazem společenských dějů a jevů v médiích. A běda tomu, kdo se koupit nechce nechat! To média dostanou zadání…

Tak se při pozorování současných politických dějů a médií dostávám do bývalé „socialistické“ poruchy nervů mezi očima a ušima. Jak jsme kdysi říkali, že když strany a vlády (nově harvardské vědy) mají vždycky pravdu a já „něco jiného vidím a něco jiného slyším a mám ‚vysvětlováno'“, tak musím mít někde v tom nervovém vedení vadu!

Vidím celoevropský romský problém, který spočívá v tom, že tato populace je civilizačně nepřipravena na stupeň diferenciace moderní společnosti. A je třeba, a ještě je to možné, ji urychleně pomoci. Rozhodně to však není formou politiky multikulti a v zavádění romského způsobu civilizace mezi ostatní, ani v politice pozitivní preference bez předchozí snahy.

Čtyřicet let jsem byl jako veterinář za totáče zaměstnán s Romy. Neměl jsem s nimi potíže a velmi dobře jsem s nimi vycházel. Ale jen proto, že jsem řízně vyžadoval, aby konali svou povinnost. Oni jsou velmi hrdí a současně vyciťující! Jakmile poznali, že se nenadřazuji a snažím se být maximálně spravedlivý, okamžitě situaci respektují. Jakmile vycítí slabost nebo nedůslednost, zneužijí ji k nedisciplíně. O nadřazování ani nemluvě, ihned vzniká ohnivá nenávist.

Tedy řešení „romské otázky“ u nás a v Evropě vidím v přísnosti, v tvrdém vyžadování dodržování civilizačních návyků. Za nedodržení zákona dvojnásobný trest až po vyloučení z integrity společnosti. Každý musí mít dopředu jasno, tak jako děti „při sáhnutí na rozpálenou plotnu“: Překročíš zákon a bude paleta! Nedodržíš občanské právo, ztratíš vlastní! Libovolný počet dětí, ale jako ostatní. Tolik, kolik uživíš! Není lidským právem ostatních živit z vlastních prostředků děti kohokoliv. Romů Neromů!

EUKdyž tedy už to začíná vypadat, že konečně i pseudohumanisté neboli multikulti v EU přijdou v „romské otázce“ k rozumu, přisunuje se další a horší problém. Uprchlíci z islámských zemí a Afriky rozmisťovaní rovnoměrně v zemích EU. Také civilizačně zaostalí a navíc nábožensky nesnášenliví. „Kdosi“ rozvrátil státy severní Afriky a islámské státy Asie a zatím statisíce, v dohledné době miliony zubožených uprchlíků se vyloďují na jihu Evropy. A opět se vynořují pseudohumanisté, stoupenci lidských práv bez předchozích povinností (ateistické) a skrze koupené poslance dělají anebo se chystají dělat zákony na jejich rozmisťování ve státech EU.

Je jisté, že během deseti let vzplane větší problém. Neznám nikoho, kdo by si to nemyslel. Jestli existuje, ať mi to se jménem a zdůvodněním napíše. Trvale však narážím na lidi, kteří se mě už několik let ptají, proč tomu tak je a proč Američané podporují islámce doma i v Evropě? Jestli to není proto, že bývalí nacisté a rasisté nyní „jedna ruka“ s vládnoucími kruhy v USA nechtějí vyhrotit problém všude do krajnosti, aby jako „řešení“ obnovili rasový nacizmus v celé civilizaci v původní německé podobě a naráz?

Ponořil jsem se tedy k prohlédnutí otázky, natruc „vědeckým“ úvahám Sisyfos opět pavědecky, do jemnohmotné dimenze. A viděl toto:

Američtí bankéři natiskli hodnotou nekryté množství dolarů, inflačních peněz. Kdyby to prasklo a dolar se zřítil jako v poválečném Německu marka, zhroutil by se celý mezinárodní obchod a plýtvavá životní úroveň lidí v USA. To by vyvolalo nepokoje a revoluce všude včetně USA a konec liberálně tržní ekonomiky. Tento typ řízení ekonomiky se totiž už dávno má přetvářet, žádá to technický pokrok lidstva, na vyšší stupeň společenského uspořádání života lidských duchů. Tomu však, proto aby si uhlídali privilegia a nadměrně plýtvavý způsob života v USA, brání klan bankéřů.

Proto, aby krach „liberální ekonomiky“ oddálili, než vyvolají nějakou válku, na kterou inflaci svedou, udělali tichou dohodu se Saudy a šejky!!! Že jim pomůžou rozsadit islámce do celého světa. Šejci tak ovšem konají z náboženských důvodů šíření pravé víry, neboť proto jim dal Alláh ropu.

Šejkové se s pravou asijskou vychytralostí chystají nakonec pomocí fanatiků zlikvidovat i bankéře a učinit svět islámským. A nastolit skrze šáriu před koncem (zvratem) života na planetě onen největší útlak křesťanů podle Zjevení. Se šejky vznikla dohoda proto, že ti dolar udržet mohou. Tak, že se zavážou jej prodávat jen v dolarech. A také zbraně z USA jen v dolarech. Aby i zbraně šly na odbyt, je třeba pohnou blbouny všech typů a na všech kontinentech, aby se rvali, i když vlastně neví proč. Nějaké heslo se jim prostřednictvím vycvičených proroků dodá.

Z výše uvedeného plyne: Za vším hledej peníze!!! V Americe na kvadrát!!! A jak se chovat? Nenechat se vyprovokovat k válce pomocí jakkoliv „barevných revolučních gard“! Neprodávat hodnoty za natištěné papírky! Třeba formou privatizace v budoucnosti nedostatkové vody do zahraničních rukou. Občané by si měli všimnout, která vláda a osoba to v ČR „privatizovala“ hodnoty a nemovitosti za papírky do zahraničí. A Češi by neměli v roli užitečných idiotů hulákat pod nějakými záminkami na funkcionáře státu, o kterých je známo, že nejsou podplatitelní! Protože vždy jde v politice o něco jiného, než je proklamováno. Nebo tady brzy budou mít v každém městě islámské čtvrti multikulti s jejich pozitivní preferencí.
 

Josef Staněk
 

hodnocení: 5
hlasů: 20
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference