mapa stránek || vyhledávání

Rok 2012 očima Adventu 2009

S velkým podivením sleduji, co se v poslední době začalo dít kolem roku 2012. Konec starého světa a přechod do věku Vodnáře, který pravděpodobně s rokem 2012 souvisí, před pár lety zajímal jen málokoho. O tomto datu vědělo jen pár lidí, pramenů bylo zoufale málo a o „konci světa“ se mluvilo spíš pološeptem, ve snaze neposilovat případné negativní události dalšími, stejně laděnými myšlenkami. Posledních několik let se k tomuto tématu začal vyjadřovat kdekdo, objevila se spousta knih a co hůř, začaly se množit různé channelingy z neurčitých zdrojů, prapodivné předpovědi a zaručené zvěsti. V nedávné minulosti se dokonce prolomilo společenské tabu a k roku 2012, který vždy zasahoval spíše okrajovou část společnosti, se začala hlásit i oficiální média, zpravodajské pořady a filmový průmysl. V momentě, kdy se k domnělým událostem roku 2012 začala vyjadřovat i NASA, mi došlo, že všechno bude zcela jinak.

hodinyOd této chvíle bohužel jen přitvrdí. Přibudou další předpovědi katastrof, strašidelných scénářů, nová proroctví, a vše ještě přibarví a zhutní svět peněz a byznysu. Odjakživa jsem byl proti tomu, aby se masově zveřejňovaly a šířily tyto věštby, protože posíleny přirozeným strachem posluchače putují dál a zamořují negací naši budoucnost. Jak víme, myšlenky se realizují nyní velice rychle a je trestuhodné podílet se na jejich vytváření svými energiemi. Je třeba si uvědomit, že hororové předpovědi událostí kolem roku 2012, a v letech následujících, jsou na stejné vibrační úrovni, jako mediálně šířená panika kolem finanční krize nebo prasečí chřipky. Tedy na vibracích strachu a zla. Nevědoucí a nepřipravené jedince zasáhne jen vlna dalšího strachu, kterou se panika dále posílí. Důkazem jsou události, které se staly na základě amerických „filmových trháků“, jenž shlédly miliony lidí po celé planetě a které se pak díky síle myšlenek těchto davů nakonec zhmotnily.

Nikdo s jistotou nemůže říct, co se po roce 2012 stane. Čím víc sleduji počínající šílenství kolem tohoto data, tím je mi jasnější, že se pravděpodobně všichni mýlíme. Zkouška lidstva musí přijít nepoznána, protože by to jinak nebyla zkouška. Tak je to dáno a tak to v historii vždycky bylo. Proto zanechme všech intelektuálních debat a rozumových diskuzí a vraťme se zpátky k tomu, co znamená budoucí vzestup civilizace pro jednotlivce, pro každého z nás. Je to návrat do našich srdcí. Je to vzpomínání na to, co jsme sem přišli dělat, co se naučit a PROČ jsme se narodili. Není vůbec podstatné, kde vybuchne sopka nebo se rozvodní řeka, ale je podstatné, jak jsme na sobě do té doby zapracovali, co jsme se naučili dělat ve prospěch druhých, kde jsme našli smysl svého počínání. Každý, kdo se zbaví svých bloků, každý, kdo pochopí, že auto, chata a dovolená u moře jsou příjemnými dary, nikoli však cílem našich životů, bude odměněn tím, že bude ve správný čas na správném místě, v bezpečí se svými milovanými.

Úlohou Stvořitele není nás pronásledovat, nastražovat nám autonehody, chystat na nás vrahy nebo nás jinak trestat a nechat lopotit. Jeho úlohou je nás chránit a vést na naší smysluplné cestě životem. Pokud poznáme smysl a naplňujeme životy své i ostatních, získáváme automaticky veškerou ochranu a bezpečí. Je důležité najít cestu do svého nitra, abychom s rozvinutou intuicí vždy zcela jasně věděli, kde máme být a proč. Proto nepodporujme toto běsnění, které teprve začíná. Nedávejme energii do šíření strachu, hrůzy a šílenství mezi ty, kteří se ještě neprobudili. Přiznejme si, že víme jen to, že nic nevíme. Všechno bude nakonec jinak. Otevřeme svá srdce pro víru ve smysl našich životů a pro láskyplnou pomoc druhým. Ten, kdo má lásku v srdci, nemůže zkouškou neprojít.

obrazek151

Daniel Adam Balušek, 2.12.2009

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference