mapa stránek || vyhledávání

Úvaha

Tento článek je pouze malou částí toho, co může světová populace v nejbližších sto letech očekávat.

Se stále rostoucím množstvím negativních informací, o nichž jsem si zpočátku svého zájmu o utajovanou historii lidstva myslel, že jde pouze o moji rozjitřenou a dost bujnou představivost, na níž stavím své teze, docházím k jednoznačnému závěru – současná světová populace se řítí ke svému konci.

Nelze ani určit čas, kdy se tak stane, jen s jistotou mohu říct, že dramatické změny nenechají na sebe dlouho čekat. Vcelku bez uzardění lze konstatovat, že zenit současné lidské populace je minulostí a že počátek konce již nastal a jen otázkou nedlouhého času, kdy se tak stane. Je jisté, že se konec neúprosně blíží.

Smog v New Yorku (1988)Tak se podívejte kolem sebe a uvidíte, jak civilizace vyprodukuje ročně tisíce tun odpadu, které se dostávají do ovzduší, řek, moří, oceánů i do půdy. V odpadech jsou tisíce tun těžkých kovů a jedovatých látek, které ať chcete, nebo nechcete, se dostávají do potravního řetězce od nejmenšího organismu až po člověka. Tak si člověk postupně naplnil jedy prostředí, ve kterém žije, jedy svým jednáním naplnil potravní řetězec, na kterém je ve výsledku závislá jeho existence

Vždyť z médií slyšíme téměř denně o vymírání druhů a vědci hledají příčiny, avšak nikdo otevřeně neřekne, že za vymíráním druhů stojí v první řadě člověk a člověk je na konci potravního řetězce, a tak, jak vymírají jiné živočišné druhy, vymře jednoho dne i druh člověk a bude zcela jedno, zda to je bezdomovec nebo nejbohatší bankéř.

Tak se stane, není vyhnutí, je to pouze otázka času. Druh člověk se svým intelektem zašel už příliš daleko a téměř není cesty zpět. Je tady sice ještě pro druh člověk, tím i pro planetu Zemi, jistá nepatrná, téměř zanedbatelná naděje, ale ta se nenaplní. To by lidstvo jako celek muselo během 10 až 20 let přehodnotit své jednání a začít žít zcela jinak, vše souvisí s nadměrným hromaděním majetku a touhy po moci – nadvládě.
automobilovy-provoz
Vždyť ani vy se dnes nedokážete obejít bez Vašeho plechového miláčka, který, i když je to zdánlivě nepatrné, svými zplodinami přispívá ke znečištění životního prostředí. Zplodiny jednoho miláčka jsou v globálu vcelku bezvýznamné, ale v milionech těchto čmoudících miláčků jsou tuny těžkých kovů. A co zplodin vzniká při jeho výrobě – od samého počátku, od těžby potřebných surovin, přes jejich zpracování až po výrobu. Teprve pak přijdete se svým znečišťováním na řadu vy

Není tajemstvím, že ekonomiku světa drží spotřeba, ale ta spotřeba je velice často nadbytečná, je pouze v zájmu zisku, ne v zájmu člověka, jak se často prezentuje, a k tomu je nutný zbytnělý průmysl, jehož významná část se podílí na všem, co se automobilového průmyslu týká, včetně výstavby komunikací.

Přesto, že jsem o tomto problému již psal, nikdo z mocných pochopitelně mému názoru nedopřál sluchu, byznys je důležitější.

Až nyní se objevila a byla zveřejněna odborná studie na toto téma, přesto nevěřím, že se něco změní.
 

Šipka http://www.novinky.cz/zahranicni/316498-znecisteny-vzduch-je-karcinogen-rozhodla-who.html
 

Vladimír Berossos
http://berossos.blog.cz/

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference