mapa stránek || vyhledávání

Zázračné kouzlo vody – živel, který léčí – soutěž o dvě knihy Miloše Kočky „Prameny živé vody“

Připravili jsme pro vás novou soutěž o dva výtisky pozoruhodného románu o životě Vincenze Priessnitze. Po přečtení krátkého úvodního textu budete pro vás jistě hračkou vybrat správné odpovědi na otázky v dotazníku. Soutěžit můžete až do neděle 15.8.

Tak do toho:-) Hodně štěstí!

prameny-zive-vodyZázračné kouzlo vody – živel, který léčí

Léčebné účinky vody na lidský organismus jsou známé po celém světě. O její nové rozšíření a využití v praxi se zasadil člověk, který svým osobním nasazením, železnou vůlí a pílí položil základy lázeňství na severu Moravy v lázních Jeseník. Onou osobností není nikdo jiný než Vincenz Priessnitz. Všechny metody i účinky svého léčení poctivě zkoušel sám na sobě. Až po této vlastní zkušenosti je doporučoval dále svým pacientům. Vybral si pro své působení znamenitou přírodní oblast, která násobí kladné léčebné účinky – čistý horský vzduch, slunce, pohyb a vodu. Zároveň také nové prostředí, zbavení negativních emocí a vrácení radosti ze života jsou základní pilíře jeho úspěšného léčení. Spojením těchto elementů napomohlo k uzdravení mnohých pacientů, kteří do lázní přijížděli.

Uvědomění si, že voda je nezbytnou součástí každodenního života zde na Zemi. Je přítomna od vzduchu až po těla rostlin, živočichů i nás lidí. Tekoucí voda má blahodárné účinky na psychický stav člověka. Podporuje zesílení a odplavuje negativní emoce. Dodává nový příliv síly. Těmito základními, ale naprosto klíčovými skutečnostmi i zkušenostmi položil tento muž základy novému léčení a uzdravování za pomoci „pramene živé vody“ a vůle člověka.

Šipka Soutěžní dotazník

Zdroj: Knihy Kazda
 

hodnocení: 5
hlasů: 2
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference