mapa stránek || vyhledávání

Popírání demokracie v přímém přenosu

Dobrý den, vážení čtenáři, nejsem z těch, kteří jsou skalními fanoušky sociálních sítí či diskusních platforem, ale dnes ráno jsem intuitivně zapnula svůj notebook a připojila se k internetové síti. Zdrojem mého zájmu se stal výsledek katalánského referenda o nezávislosti regionu na Španělském království.

Je skoro jisté, že nedělní výsledek katalánského plebiscitu mnohé z nás nepřekvapil. Jak ale zareaguje španělská policie, se domnívám, že většina z nás neočekávala.

Pročetla jsem si diskusní příspěvky pod jednotlivými články, které se k tomuto tématu úzce váží, a ujistila jsem se o stanovisku mnohých z nás, že zásah španělských policejních sil byl vůči občanům Katalánska neadekvátní a popírající současnou evropskou demokracii, resp. demokratické základy současné evropské společnosti. Dovolím si poznámku, že i pouhý letmý pohled na zveřejněné fotografie a videa musí u čtenáře vyvolávat obavy, kam až je vláda schopna zajít, aby uhájila své politické zájmy, obecně vzato.

S přáním pěkného dne Ivana K., 2.10.2017
 

Poslední články autorky:


hodnocení: 4.3
hlasů: 6
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference