mapa stránek || vyhledávání

11 komentářů

 1. pre autora Martina.

  Očúvaj Ty o Bohu píšeš, akoby si si s ním každý deň pokecal pri raňajšej káve. Dobro, svetlo , láska. Dristy, dristy. Ten Tvoj Boh – Hospodin – NZHV je jeden odporný, namyslený, vraždy sa neštítiace NEHMOTNÉ INDIVIDUUM , ktoré bolo stvorené len a len pre Židov. Ako si sa k nemu Ty, stredoeurópan dostal, vie snáď len ON – leningradský pačtajlon..

  Stačí ked sa raz úprimne a s čistou hlavou začítaš do knihy s názvom Biblia a hneď na to do ,,tlstej“ knihy, ktorá Ti dá návod, ako z kacíra, či kacírky ,,vytiahnuť“ priznanie“, že súložili so samotným sATANOM. UŽ SI SI SPOMENUL, NA NáZOV TEJ KNIžKY, KEĎ NIE, NAPíš, POMôžEM tI…

 2. „Být smrtelným znamená nést strašlivé břemeno času a osudu. Tím, že toto břemeno s někým sdílíme, pomáháme sami sobě, stejně jako těm, jimž jsme nápomocni. Děláme to v atmosféře bolesti i naděje, že naše snahy nakonec probudí radost, která je rovněž životním darem.“ Gordon Livingston (psychiatr, autor knihy Jak Milovat), AMEN

  1. ad: Jak milovat
   _________ Miluju tyhlety všepokrývající a „sněhobílé“ názvy všelijakých „příruček“, aneb, „jak na to“, kterejch je na jarmarku jsoucna, kupčení s lidskou hloupostí a velkovýrobě pocukrovaný reality, všude jak nasráno..:-))))

   1. A milý Jeníku, kdepak jsem ten citát naleznul? Nikde jinde než na ->
    http://www.elyna.wz.cz/

    + to AMEN tam je navíc.. neboli.:

    Amen (hebrejsky אמן) je slovo, které se často používá při modlitbách, v náboženských a liturgických textech. Nalezneme je jako součást/závěr modliteb jak v židovství, tak v křesťanství či islámu (ve formě امين ámín). Přes liturgii přešlo i do hovorové mluvy.

    Slovo amen je jedním ze svědků společné semitské náboženské tradice spojující tři velká světová monoteistická náboženství. Zdroj.: http://cs.wikipedia.org/

    :-) A nebo „Amen“ – Gospel Christmas http://youtu.be/5r9V5WV_Fbk

    1. Márty, sorry, ale zinfantelnět a zhloupnout diskuzema s Tebou, „dítětem“, jež dosud nepřekonalo svůj lyrický věk, stejně jako ani nepřekročilo svůj vlastní stín, se mi fakt nechce. Koukej se s maminkou na telku a „Popisuj si Boha“ třeba do alejůja, do zblbnutí..:-))

  1. Márty,
   doporučuji, po více jak dvou rocích zkušeností, neuvádějte tu nic ze svého soukromí. Něco, z čeho by mohl být vyciťován takový normální a pěkný vztah. Nic, co se týká rodiny, okolí, pocitů ke svým blízkým. Někdo jiný totiž, kdo třeba již maminku nemá a nebo si s ní nerozumí, tak mu to třeba přijde nějak líto a nebo pod vlivem jiných emocí /např.vztek, nenávist…./ Vám to pak otříská o hlavu.

   Pěkný večer.
   Venda

   1. Vendo, děkuji za rady. Jelikož jsem znamení beran, „hlava tvrdohlavá“ prostě JSEM JAKÝ JSEM :)) A tak nejen do roku 2015 hlavně ZDRAVÍ, LÁSKU, ŠTĚSTÍ všem. + Přidávám takové malé „pf“ http://tinyurl.com/Marty-Minimax-CZ příspěvek s názvem Štěstí..

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference