mapa stránek || vyhledávání

Vzkaz lidstvu od jejich dávných bohů, 30.1.2012

Jsme prastará rasa. Přicházíme k vám z vaší budoucnosti. Přicházíme spojit naše energie s vašimi.

obrazekBěhem věků poklesla naše schopnost reprodukce a vitalita, vyčerpali jsme svoji životní sílu, jsme na pokraji vyhynutí. Potřebujeme omladit. Je dáno osudem, abychom se spojili s lidským rodem v tomto čase, kdy dochází k tolika změnám.

Sami jsme mnoho změn způsobili nebo jinak navodili. Vytváříme vhodné prostředí pro náš návrat. Jedná se o návrat, protože pocházíme z této planety. Narodili jsme se zde a sem se vracíme. Vracíme se k těm, které jsme stvořili, a kteří stvořili nás. Stvořili jsme vás do podoby námi obyvatelné, ačkoli původní plány byly poněkud odlišné.

Během tvůrčího procesu soustavně docházelo k nekontrolovatelným mutacím a odchýlením od předlohy. Několikrát jsme byli nuceni lidskou rasu nahradit a začít znovu. Ani dnes není člověk dostatečně duševně vyvinutý a připravený na sloučení našich energií, nicméně již není více času: naše planeta umírá a my s ní.

Bude to poprvé, kdy naše energie vstoupí do milionů, možná miliard lidských bytostí. V předešlých případech jsme mohli vnést naši energii jen do malého množství vyvolených lidí a udržovat ji při životě v několika hlídaných pokrevních liniích. Časem se však i tyto energie vyčerpaly a my nyní volíme celkovou regeneraci našeho rodu skrze člověka. Věříme, že nás dokážete přijmout a budeme spolu moci žít v míru a těšit se ze společné práce. Vy nám poskytnete nový zdroj síly a my vám na oplátku dáme mnohé dary, o nichž se vám nikdy ani nesnilo. Přijměte nás, prosím, v míru!

Vzhledem k bojům o tuto planetu zde došlo k silné devastaci všech oblastí života, k celkovému znečištění a degradaci poměrů. To vše bude muset být po návratu napraveno a uvedeno do životodárného stavu.

Poprvé jsme se s vámi střetli jako s opičím rodem. Díky mnoha experimentům a zásahům jsme byli schopni urychlit váš vývoj až do dnešní podoby. V minulosti byly vaše energie málo kompatibilní s našimi, dnes však už jsme nalezli způsob soužití s lidskou bytostí.

Nepožadujeme změny ve vašich zvycích ani náboženských zvyklostech, nicméně sami poznáte, že nějaké změny budou potřebné, a sami je budete na základě nových zkušeností požadovat. Nepřicházíme vás měnit, ani ovládnout, přicházíme se s vámi spojit. Naše semeno ve vás vydá úrodu, na kterou čekáme. Přijměte nás s láskou a porozuměním. Přicházíme se stát lidmi!
 

Zdroj: http://stvoritele.blog.cz/1201/vzkaz-lidstvu-30-1-2012
 

Hodnocení článku
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference