mapa stránek || vyhledávání

Co si myslíte o současné kultuře v hlavním městě?

praha
V listopadu loňského roku se zrodily zcela nové webové stránky Kultura v hl. m. Praha. Jedná se o studentský projekt studentky posledního ročníku Vyšší odborné školy ekonomických studií v Praze 2, obor VEŘEJNÁ SPRÁVA. Součástí projektu je kulturní dotazník s okruhem problémů spojených s kulturou v pražské metropoli.
 

Co si myslíte o současné kultuře v hlavním městě?

Připojte se k výzkumnému šetření studentky oboru veřejné správy. Výzkum probíhá formou dotazníku, který je dostupný na adrese http://www.survio.com/survey/d/P1N4K9T6I3C9Y4X7A. Pokud se budete chtít k výzkumu připojit, je pro Vás připraveno 13 otázek. Otázky jsou koncipovány na podkladě dvou forem:

a, odpověď výběrem z více možností
b, slovní odpověď

Máte-li zájem vyslovit svůj názor na současnou kulturu, neváhejte a připojte se k výzkumnému šetření. Dotazník je anonymní.

Pokud Vám ale spíše vyhovuje prostředí webových stránek, přijměte pozvání k návštěvě nových kulturních stránek Kultura v hl. m. Praha.

Webové stránky Kultura v hl. m. Praha jsou pojaté jako určitá forma studentského výzkumu. Po obsahové stránce plní webové stránky sociologický průzkum veřejného mínění občanů hlavního města Prahy. Výzkumné šetření probíhá formou online dotazníku a mapuje oblast kulturního života v pražské metropoli.
 

Součástí webových stránek je rozsáhlá fotogalerie.

Kulturní život mapuje web rovněž prostřednictvím fotografické reportáže. Na stránkách vzniká rozsáhlá fotogalerie z prostředí pražských kulturních organizací. Inspirativní příležitostí je pro moji fotografickou tvorbu Botanická zahrada hl. m. Prahy, pražská ZOO, Botanická zahrada na Slupi. Samozřejmě, inspirují mě i jiná malebná zákoutí hlavního města například Alberto nebo Chuchelský háj. V současné době galerie sčítá již přes 150 fotografií.

Návštěvníci kulturního webu mohou nejen prohlížet fotografická alba inspirována přírodou, ale v prvé řadě se mohou zapojit do projektu mapující kulturní dění metropole.
 

Podněty, názory a připomínky k otázce kultury v hl. m. Praha

Návštěvníci mi mohou klást dotazy k tématu absolventské práce nebo se mohou rovněž vyjádřit k otázce současné kultury. Jsme připravena každému z účastníků rozpravy zodpovědět jeho připomínky a dotazy, ale rovněž jsem připravena vyslechnout podněty a názory, které se tématu týkají, a nejen k tématu.

Jsem připravena vést diskusi o fotografii z malebných zákoutí hlavního města. Jsem vášnivou fotografkou amatérkou, a budu velice potěšena, pokud budu moci přivítat návštěvníky na svých webových stránkách.

Web bude v provozu během zpracování praktické části závěrečné práce. Plánovaná doba ukončení webových stránek se předpokládá ke dni 31. března 2015. Máte-li zájem kulturní stránky navštívit, tak neváhejte a navštivte je na adrese http://kultura-v-hl-m-praha.webnode.cz/
 

Ivana Kryllová
 

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2024

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Česká Konference