mapa stránek || vyhledávání

Kouzlo fotografie

IMG_0064My, lidé se velmi rádi vracíme hluboko do minulosti, ať již své vlastní či coby lidstva samého. V minulosti hledáme podstatu života, řešení základních životních otázek, ale rovněž hledáme šťastné okamžiky svých životů. S příchodem vynálezu fotografie jsme schopni naši minulost lépe uchopit. Fotografické snímky jsou svědky smutných, ale především šťastných okamžiků člověka. Na ty smutné se snažíme zapomenout, a ty šťastné si naopak velmi rádi stále připomínáme. Jak milujeme posezení u kávy s nejmilejším společníkem, kterého máme, s albem fotografií. Ale pozor, fotografie není jenom my, ale také svět kolem nás. Jak jsou nádherná posezení s fotografií s výjevy vycházejícího slunce, dálek moře, vysokých hor nebo rozkvetlých luk. Tyto chvíle milujeme, pohled na krásné scenérie spoutané na věčnost.

U příležitosti rozšíření webových stránek Kultura v hl. m. Praha jsem spustila galerii s pracovním názvem Kouzlo fotografie.

Jedná se o projekt, který je úzce vázán na studentský projekt webových stránek Kultura v hl. m. Praha. Dokresluje veškeré otázky tématu studentských stránek. Galerie je dostupná přímo z webových stránek Kultura v hl. m. Praha nebo na adrese http://kouzlo-amaterske-fotografie.webnode.cz/.

Ačkoliv se nejedná o profesionální fotografické snímky, budu velmi potěšena, pokud galerie osloví příznivce webových stránek Kultura hl. m. Prahy.
 

Ivana Kryllová
 

hodnocení: 4
hlasů: 3
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference