mapa stránek || vyhledávání

Nedělní zdravotně-kulturní procházka do botanické zahrady

V úterý 20. června 2017 mě čekala poslední větší zkouška za letní semestr školního roku 2016/2017. Již několik dnů před zkouškou jsem byla velice vystresovaná. Sama sebe jsem se ptala: „Co asi budu prožívat v den mé zkoušky?“
 

Pražské saxofonové kvarteto bylo balzámem na duši

V neděli 18. června jsem zvážila, že by bylo nejlépe, kdybych vyrazila na zdravotně-kulturní vycházku do náruče velkoměsta. Mojí volbou byla Botanická zahrada hl. m. Prahy, kde se během letních měsíců pravidelně konají nedělní Hudební procházky. Nelitovala jsem svého rozhodnutí, protože na programu procházek byl koncert Pražského saxofonového kvarteta.

Atmosféra koncertu byla velice příjemná, za melodií G. Millera a G. Gerschwina lidé vychutnávali vydařený stále ještě jarní den. Sluníčko se chvilkami schovávalo za mraky a přestože rtuť teploměru byla vysoko, pociťově se odpoledne nezdálo příliš horké. Posluchači koncertu se mohli naplno zaposlouchat do překrásných tónů a na chvíli uniknout ze svých všedních dnů.

Moje zdravotně-kulturní vycházka mi velice pomohla. Zkoušku jsem úspěšně složila a letní semestr 2016/2017 mám zdárně ukončen. Nyní mě čeká již jen tříměsíční lenošení.

Velice ráda bych Vás tímto pozvala na další koncert Pražského saxofonového kvarteta, který se koná v Botanické zahradě hl. m. Prahy dne 30. července 2017.
 

Příjemný poslech přeje Ivana Kryllová, studentka VŠRR
 

Poslední články autorky:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2024

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Česká Konference