mapa stránek || vyhledávání

Nezákonná opatření a boj s nimi, který musíme vyhrát

Po více než jednom roce už spolehlivěji víme, o čem celá záležitost, která hýbe světem a je tématem číslo jedna i u nás, byla. Lidé byli soustavně připravováni o běžné způsoby života, práci, kulturu a omezováni dramaticky ve svých právech. Nyní už víme, že protiústavně. Celá záležitost vyvolává znepokojení a ukazuje na něco velmi nekalého.

Musíme na tomto místě poděkovat českým soudům, zejm. Městskému v Praze, Nejvyššímu správnímu a Ústavnímu, že hájily naši ústavu, a všem, kteří se na obraně práva podíleli. My jako občané, si musíme uvědomit, jak velkou ochranu nám Ústava a ústavní instituce skýtají. Chrání nás před politiky a jejich zájmy, před nadměrnými zásahy státního aparátu do našich životů, zkrátka, zajišťují, aby náš stát fungoval na bázi demokracie a svobody.

Podle dostupných přehledů soudy za poslední rok minimálně čtrnáctkrát zasahovaly na popud žalobců a označily většinu vládních opatření za protiústavní a nezákonná, zahrnuje v to nošení roušek, testování, omezování pohybu a podnikání a celý nouzový stav, takže vlastně vše. Celkově se dá celá záležitost s opatřeními označit jako nezákonná ba zločinná. Zamysleme se také nad tím, že ti, kdo nařízení nedodržovali, protestovali a byli za to šikanováni, pokutováni, se vlastně chovali správně a ti, co nařízení vynucovali a upjatě je dodržovali, vlastně jednali protiústavně.

Vyzkoušeli jsme si, jaké to je ztratit některé svobody, a zažili jsme vlastně první velký pokus o zavedení nesvobodného režimu v naší době. Ano, takový nenápadný, kamuflovaný, ale intenzivní pokus. Ten pokus nesmí vyjít! Tyto změny byly správně vyhodnoceny jako neústavní a nabourávající demokracii. Můžeme se ptát, proč vlády tak vehementně usilují o to, aby byli občané spoutáni, ovládáni, kontrolováni, ocejchováni a podrobeni. Souvisí to s aktuálními snahami o plošné globální sledování pokročilými elektronickými systémy?

Jisté je, že mnoho z toho, co bylo označováno za konspirační teorie, najednou vidíme se uskutečňovat, a mnoho lidí, kteří se jim vysmívali, už je berou vážně. Diskutuje se o nich ve zprávách, na internetu i v televizi. Myslím, že to, co bylo předpovídáno, už se děje právě teď.

Bral bych v největší opatrnost, nebo spíše nedůvěru cokoliv co přijde ze strany těch, kteří celý rok tvrdě pracovali na podkopávání základů demokracie a usilovali o vytvoření policejního státu pod vládou šílených doktorů. Používali metody zastrašování, vydírání a manipulace k dosažení svých cílů. Tito lidé rádi využijí jakoukoliv záminku k omezení svobod a práv a utužení sledování a kontroly.

Tím spíše musíme být obezřetní a neústupní vůči těm, kteří z různých stran útočí na naše děti, snaží se jim ubližovat a dělat z nich nemocné. To je asi největší zločin současných opatření, který by měl podle mě být i postižen trestně. Děti jsou od přírody nevinné, zdravé, jejich imunitní systém je dokonalý, do té doby, než jim jej dospělí poškodí a způsobí oslabení, které se s nimi pak táhne třeba celý život. Takto poškozené děti budou nešťastné a nedivte se, když budou nenávidět společnost, která jim to udělala. Zkrátka je zvrácené, jak je s dětmi zacházeno. Je to nepřípustné!

Vidíme, jak je proti lidem vedena masivní kampaň. Nenechme se jí nachytat. Události posledního roku jsou zkušenost, kterou nesmíme zapomenout. Myslím, že otevřely mnoha lidem oči a daly nám jasné poselství: Nedopusťme, aby se nikdy v budoucnu tohle opakovalo!
 

Ladislav Zelinka
 

Poslední články autora:


hodnocení: 4.5
hlasů: 8
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2024

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Česká Konference