mapa stránek || vyhledávání

Přichystejte cestu našemu příchodu!, 21.11.2012

Přejete si, abychom přišli a žili mezi vámi. Předtím však musíte dát váš svět do pořádku – do takového stavu, v němž budeme moci přebývat, což by nyní bylo obtížné.

zemePřipravte váš svět tak, abychom do něj mohli vstoupit! Zejména odstraňte jaderné zbraně, válečné zbraně, toxické látky z přírody, nejhorší chudobu – tak jako byste uklidili váš dům, když byste čekali vzácnou návštěvu. Připravte i sebe a očistěte se, abychom s vámi mohli vejít do kontaktu; očistěte se, jakoby vy byste byli ten dům, do kterého máme vstoupit. Připravte vaše města, váš stát, vaší komunitu, pokud nás chcete hostit.

Nemůžeme přijet do prostředí plného zloby, falše, nenávisti, smutku, bolesti a utrpení. Všechny negativní emoce a myšlenky v okolí vnímáme jako vlastní a trpíme jimi. Půjdeme tam, kde se budeme cítit dobře, tam, kde budeme vítáni, a kde o nás bude pečováno. S těmi, kdo o nás dobře smýšlejí, jsme připraveni se podělit o naše dary. Nepůjdeme do špinavého, zakouřeného brlohu plného nečistot, lsti a podrazu.

Chceme vám přinášet dobro a užitek, musíte však postoupit civilizačně výše, abyste nám rozuměli, abyste nás chápali; rozdíly jsou zatím příliš značné. S mnoha věcmi a problémy vám pomůžeme a budeme vám asistovat při obnově planety, ty nejtěžší excesy ale musíte vyřešit sami již před naším příchodem, abychom zde vůbec mohli existovat. Jako ryby potřebují čistou vodu, ptáci vzdušný prostor, my potřebujeme ke své práci čistá neposkvrněná srdce a láskyplný prostor mezi lidmi. Vytvořte společenství, která tomu budou napomáhat a chystat nám cestu. Oceníme vaši snahu a o zbytek se postaráme sami.

Těšíme se na spolupráci s vámi!
 

Zdroj: http://stvoritele.blog.cz/1211/prichystejte-cestu-nasemu-prichodu
 

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference