mapa stránek || vyhledávání

Regionální projekt studentky VŠRR v Praze

Naše vlast je skvostem střední Evropy s nepřeberným množstvím kulturních památek, impozantních přírodních scenérií, přírodních památek a bohatou flórou a faunou. Po mnoho staletí náš stát ovlivňovaly významné osobnosti z kulturního, uměleckého, ale i vědeckého prostředí. Tento vliv byl pro naše území přínosem. Naše uznání by mělo patřit nejen velkým okamžikům dějin, ale i našim předkům.

Zajisté, minulosti vděčíme za mnohé, ale naše vlast jsou i obyčejní lidé a současnost. Jak lidé na mnoha místech České republiky žijí, mnohdy ani nevíme. Většina pozornosti se upíná k metropoli a ostatním větším městům. Obce, to je nezodpovězená otázka dnešních dnů.
 

Studentský projekt

V rámci studia na Vysoké škole regionálního rozvoje v Praze pracuji na seminární práci, která se zabývá sociálně-ekonomickou problematikou středočeského mikroregionu Horymír. Tuto oblast osobně znám a její nedotčená příroda musí okouzlit každého návštěvníka. Nicméně, jak se žije místním občanům v tomto koutu České republiky?

Vážení spoluobčané, dovolila jsem si Vás, obyvatele mikroregionu Horymír, požádat o spolupráci na mém projektu. V rámci šetření jsem sestavila anonymní dotazník, který má za cíl zmapovat veškerá úskalí této oblasti.

http://www.survio.com/survey/d/J9W0G4X7X5J1U4P7D
 

Předem děkuji za podporu

S pozdravem Ivana Kryllová
 

Poslední články autorky:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference