mapa stránek || vyhledávání

Vzkaz od rodičů z hvězd, 28.3.2012

Naše děti, vracíme se. Po dlouhé době k vám opět přicházíme. Je to osud. Je a bylo dáno, abychom jednoho dne byli a žili spolu s vámi. Vracíme se. Připlouváme na vlně kosmického světla a neseme vám vaše sny a přání.

vesmirJsme již na cestě. Až se vrátíme, poznáte, že to byla jen krátká chvíle, na kterou jsme vás opustili a zanechali samotné. Někteří naší nepřítomnosti využili a hráli si na bohy. Ale to nevadí. Po našem návratu bude každému jasné, kdo je kdo.

My jsme vaše Vyšší Já. Nejsme cizí. Vracíme se, protože vás máme rádi a s vámi jsme nejraději. S vámi jsme doma. A i vy ucítíte známou blízkost něčeho velmi povědomého. Bude to radostné shledání pro mnohé z vás. Není třeba se ničeho obávat.

Vracíme se na zářivé hvězdě z vnitřních hloubek Vesmíru jako neúnavní cestovatelé. Po dlouhém putování toužíme po spočinutí a klidu. Toužíme po životě na Zemi, té nádherné planetě, a mezi vámi – lidmi. Mnoho jsme se naputovali a prozkoumali jsme celičký nezměrný Vesmír. S tím vším pozoruhodným poznáním přicházíme a darujeme vám ho, abyste s jeho pomocí na matičce Zemi vybudovali nádherný svět, kde bylo pro všechny potěšení žít, a kde budeme i my moci, když dá osud, strávit zbytek našeho života. Čekají nás velké úkoly a plány. S námi půjde vše lépe. Nemusíte se nás bát. Známe vás lépe, než vy sami. Jsme Vesmírní rodiče a zalíbilo se nám na Zemi. Očekávejte nás.

S láskou a požehnáním
Rodiče z hvězd.
 

Zdroj: http://stvoritele.blog.cz/1203/vzkaz-od-rodicu-z-hvezd-28-3-2012
 

Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference