mapa stránek || vyhledávání

Život po životě, Náš domov

Jak jsem se nedávno dozvěděl, těm z druhé strany se podařilo předat pomocí média poměrně přesnou informaci o beztělném životě následujícím po naší smrti. Film: „Náš domov“.

Tenhle film mne tak zaujal, že jsem poprosil naše nevtělené přátele o komentář k filmu a vyjádření ohledně toho, co následuje po naší smrti (prostřednictvím tarotových karet). A jejich odpověď?

1) Okamžikem smrti přicházíme definitivně a navždy o veškerý hmotný majetek, postavení a bohatství. To může být velmi bolestné zejména pro ty, kteří si na tom celý život zakládali a neumí bez toho žít.

2) Bezprostředně po smrti následují příjemné až slastné a radostné prožitky a pocity. Člověk si připadá jako nově narozené dítě (přičemž má ale všechny vzpomínky na svůj poslední život) a těší se na nové příležitosti, možnosti, dobrodružství. Je přijat a přivítán s láskyplnými projevy, v radosti a potěšení.

3) Poté předstupuje před nejvyšší bytost patřící k naší realitě (chcete-li před boha), která je vším, co jest i co není, pro kterou neexistuje ani čas ani prostor. Tato bytost každému ukáže jeho vtělený život, a to takovým způsobem, že každý má možnost na hlubší emoční úrovni pochopit co bylo v jeho životě správné a co ne.

4) Po zhodnocení života se bytost odebírá k prožití další, nevtělené fáze života, do míst k tomu určených. Přátelé tato místa nazývají „vzdušnými zámky“. Těchto míst je více.

5) V zásadě nevtělený člověk přebývá v tom a v tom místě podle toho, zda zvládl či nezvládl svůj poslední život. Na každého jsou přitom kladeny různé požadavky – dle úrovně jeho rozlišovacích schopností, ke které vývojově dospěl.

6) Ti, co zvládli svůj život, přebývají na místech plných harmonie, zábavy, na místech, kde se jim dostává uznání. Dá se říci, že život v těchto krásných místech je za odměnu… A oni jsou s těmito místy vnitřně sladěni. Jsou zde navíc dále vzděláváni ve svém lidství. Ale ani pro ně to není jen místo bezstarostného odpočinku – i na ně čekají zkoušky a náročné chvíle.

7) Ti co nezvládli – lidé, kteří boří to, co druzí stvořili – na ty čekají mnohem horší místa a prostředí – místa plná bolesti, klamu, zrady a porážky, chudoby, krutosti, zklamání, tísně, rozchodu s tím co měli rádi… Brr. Určitě nejde o trest, ale o výchovu. Funguje to jednoduše tak, že oni jsou těmito smutnými místy díky svému smýšlení a povaze neodvratně přitahováni – a nemohou je opustit. Berou na sebe to, co svým životem způsobili.

Dá se říci, že výše uvedený film řadu věcí z nevtěleného světa popisuje zcela správně (vzdušné zámky i ta ošklivá místa a život v nich). Snad jediné, co ve filmu chybí, je setkání s nejvyšší bytostí/bohem.

Mějte se krásně a držím palce ať dobře zvládnete svůj život!
 

Vladislav Šíma
www.tarot-osud.cz
 

Další články autora:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference